reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ja bylam na spacerku, poprasowlam, pogotowalam a teraz czekam na moich chlopakow, za 40minut powinni byc w domku a ja sie ciesze, bo po calym dniu bycia sama z brzusiem brakuje mi ich...za cicho w domku ;)
A w ogole to jestem zmeczona, ale zauwazylam, ze juz od kilku dni wieczorami jestem padnieta i ok 20-21 oczy mi sie same zamykaja...
Teraz zmykam wstawic im swieze ziemniaczki,
papapa
 
reklama
Bershka strasznie mi przykro, ze Kubus zachorowal :-:)-:)-(
mam nadzieje, ze leki szybko pomoga!!!!!
w szpitalach niestety zdaza sie, ze dochodzi do zarazen posocznica, zwlaszcza na intensywnej terapii...
a wiadomo, ktore bakterie spowodowaly posocznice???
trzymajcie sie cieplutko i duzo zdrowka dla Kubusia a dla Ciebie wytrwalosci (strasznie dzielna z Ciebie mamusia)!!!!!!!
 
Dzień dobry :-)

Znowu pada deszcz.gif

Kawka jak najbardziej wskazana :tak:

cappuccinowivory.jpg
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny

U nas też pada...
a ja jestem nie do życia jakaś :-///
dopiero co z łóżka się wygrzebałam, a wczoraj też zasnęłam nawet nie wiem kiedy. Ta jesień jest taka senna i nudna.... :confused2:

Pozdrawiam was
Miłego dnia mimo wszystko
BUZIACZKI
 
ladybugs.jpg

Czesc Baboszki
Pada i u nas...no ale co tam takie to uroki jesieni...albo jest piękne i zlota/ albo deszczowa i szara........
Normalnie kiedys to chyba przeprowadze sie do Australii...i bede miec slonko i dzien bede zaczynac od poplywania w Morzu z delfinami:))))))) Podobno mają niesamowitą wibracje te zwierzęta!!!!!
Kiki- cudna malutka!!!

Dziewczyny macie jakies info od Bershky?
 
Ostatnia edycja:
Witaj Rouanna :-) niestety dziś w całej Polsce deszcze zapowiadają :-(

Kicia jak miło Cię widzieć :-) co tam u Ciebie? jak się czujesz?

Do jutra jak najbardziej! :tak: opowiesz jak ci mineło popołudnie i wieczór.

Kinga jak wróciłam z pracy to obiadek a potem wygrzewałam się w domku, wieczorem mój tata w piecu przepalił to było przyjemnie i ciepło :tak:

kochana caly czas "ozmawiam" z kibelkiem no i sledzie po prostu jem je na sniadanie i kolacje;-):tak:

Pati takie uroki ciąży ;-) oby spotkania z kibelkiem szybko przeszły :tak:

tak mi sie podoba ta foteczka..moj syn taki wspanialy fotograf..:tak:;-):-)

Kiki przeurocze te fotki :-)

Paula odpoczęłam troszkę i zrobiło mi się lepiej :tak: mam nadzieję że i Twoje samopoczucie też się poprawia :sorry: ściskam mocno :)

Pyszczku dobrze że lepiej się poczułaś :tak: a ja też już dzisiaj lepiej się czuję, wczoraj się wygrzałam i myślę że Gripex mi pomógł :tak:

Życzę Wam dziewczynki miłego dnia mimo brzydkiej pogody :tak: Pozdrawiam Was wszystkie :-)
 


Normalnie kiedys to chyba przeprowadze sie do Australii...i bede miec slonko i dzien bede zaczynac od poplywania w Morzu z delfinami:))))))) Podobno mają niesamowitą wibracje te zwierzęta!!!!!


Dziewczyny macie jakies info od Bershky?

Czarodziejko w Australii też zależy w jakiej części mieszkasz ;-) mam koleżankę która mieszka w Sydney to u nich pogoda taka jak i u nas tyle że jak u nas lato to tam zima i na odwrót :tak: a ja chyba bym nie chciała żeby było ciągle ciepło ;-)

Też czekam na wieści od Bershki :confused::confused::confused:
 
reklama

Czesc Baboszki
(...)
Dziewczyny macie jakies info od Bershky?
Witaj Czarodziejko, sliczna fotka:-)
Nie mamy info...ale to chyba za szybko aby byly jakies zmiany:-:)-:)-(

Wiecie, ja wczoraj caly dzien chodzilam zaplakana jak myslalam o Kubusiu...tyle juz przeszedl, tyle wycierpial, a ciagle wisi nad nim jakies fatum:-:)-:)-(To niesprawiedliwe, ze takie kruszynki tak cierpia...
 
Do góry