reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

po poludniu dam znac co i jak po wizycieu gin :)

Royanna kciukasy zaciśnięte:tak: żeby synek nie okazał się dziewczynką ;-)

U mnie na wizycie wszystko ok szyjka twarda zamknięta synek ułożony główką w dól (już drugi raz mi wizyta pokazała to co myśle że już mi nie obróci się pupcią);-)no i waży już 543 g:-)sobie machał rączkami ale ogólnie leniuszek dopiero jak u mamy już byłam to się rozbrykał:-)wyniki gin mówi że są dobre ale dał jeszcze mi ulotke gdzie jest najwiecej żelaza i mam sobie podwyższyć diete w te składniki aby było jeszcze lepiej no i mam pilnować ruchy synka:tak:waże 56 kg czyli przytyłam 3 kg przez miesiąc:-)ogólnie jestem zadowolona:-)

Patrysiu cieszę się że i u Ciebie wszystko ok :-) synek zdrowo rośnie to i mamusia szczęsliwa :tak::-)


no no jaka super huśtawka:-)
dziekuję :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kiki a Tobie ni ebyłoby łatwiej gdybyś mieszkała w PL. Blizej rodziny, która mogłaby Ci pomóc jak M nie masz w domku ? Choć pewnie chłopaki mieli by ciężko zaadaptować się w nowym kraju

Anufifi jak się czujesz? Napisz coś Kochanie. Skąd ta pewnosć co do dzidziusia Robiłaś drugą betkę ? Tule bardzo mocno
 
Przed chwila zadzwonił do mnie mój Redaktor naczelny i zaprosił do firmy we wtorek za tydzień na 14tą, mają być jakieś zmiany w firmie ma przyjechać Rzeczpospolita i ma być podobno miło. Cały czas liczy, ze wróce do pracy a ja nawet nie wiem co z małym :cool:

Bershka dobrze że zadzwonił i że biorą Cię pod uwagę w tych zmianach nie ważne czy wrócisz czy nie ale nadal jesteś pracownikiem :tak:
 
właśnie, ze nikt nie wie :-( oprócz moje kolezanki ale Ona pary nie pusći. Nie chciałam o tym nikomu mówić, nikomu to znaczy w pracy

to nie wiedziałam...myślę że nie ma czego ukrywać bo potem mogą być niezręczne sytuacje :-( nie lepiej żeby przed wizytą w firmie koleżnaka wszystko powiedziała, jak sprawa wygląda? przemyśl to kochana żeby potem nie narażać się na przyjemności....a wszyscy napewno zrozumieją :tak:
 
Anufifi tak mi przykro.. nie wiem co napisac:-(
RObiłas drugą betkę?
ja dziś wczesnie wstałam bo byłam na badankach, krew, mocz.. potem z M na małe zakupy, koszule mu kupowaliśmy, sweterek nowy, perfumki no i ja tez skorzystałam bo kupilam sobie w drogerii parę rzeczy:tak:
Krem przeciw rozstępom firmy Ziaja. Napisane tam jest, że od 4 miesiąca można uzywac i tak się zastanawiam czy już mogę.. bo ja licze tyg od ostatniej @..
 
Dzień Dobry :-)

Gosia też się cieszę że i u Twojego Syneczka wszystko dobrze :-) ja nie miałam teraz usg i nie wiem ile Mały waży i jak jest ułożony :sorry: ale wczoraj chyba się jakoś przekręcił bo o mało nie zemdlałam jak to poczułam i potem cały czas mi wysadzało "górkę" przy pępku a nie jak zawsze z boku :eek:
Co do wagi to nie martw się bo idziemy łeb w łeb, ja też dokładnie 2,8 kg przytyłam od ostatniej wizyty :szok::-D już 11,8 do przodu...ale nie przejmuję się :happy: u nas trzeba mieć skierowanie do szpitala, bo jakby mnie coś złapało wczesniej to muszę to mieć ze sobą, napisał mi ginek na tym skierowaniu "Proszę przyjąć do porodu" :szok::-D
Tych nocy to Ci nie zazdroszczę..:eek: ja mam jedną lepszą, drugą gorszą, dzisiaj była ta gorsza :confused2: jeszcze nie wiem co mi jest bo jak leżę na prawym boku to boli mnie żebro któreś, nie wiem co to jest, czy mięśnie naciągnięte czy co...w każdym razie nie dam rady uleżeć na prawym boku, więc zostaje tylko lewy, bo jak nieświadomie przekręcam się w nocy na plecy i tak śpię, to zaraz budze się z mega bólem brzucha ...
Na wynik z paciorkowca mam czekać 3 dni :tak:
Gosiu mi nic takiego ginek nie mówił o ruchach. Chyba bym zwariowała żeby cały czas te ruchy liczyć i czy na pewno są w odstępach nie więcej niż 2 godziny..weź ile to stresu :eek:
Podgrzewacz już mi przyszedł, jestem zadowolona, ten wkład rzeczywiście się wyjmuje jak Dziewczyny pisały, więc myślę że nie będzie problemu z butelkami. Butelek jeszcze nie mam, ale wiem że już sa wysłane - pewnie dojda jutro. A smoczków nie mam - jakie Ty kupujesz??
Gosia a jaki masz kombinezon dla Małego? Już kupiłaś? Jeden czy więcej i jaki rozmiar?

Kiki oj tak już niedługo :tak::-):-D chciałabym żeby mój Sebuś był taki spokojny jak Twoja księżniczka, tylko jeść, spać i w ogóle nie płakać :-D

Bershka jeszcze kilka dni , musisz wytrzymać, najwazniejsze że Kubuś zdrowieje i będzie z Wami cały i zdrowy sobie w kołysce leżakował, nie martw się :tak:

Royanna czekamy na dobre wieści z wizyty :tak:

Patrysia super że i u Twojego Synka wszystko oki :-) kurcze i u Ciebie główką w dół, a ja nie wiem jak moje dziecię jest ułożone :eek::sorry:

Paula huśtaweczka czadowa! :-):tak:

Pozdrowienia dla wszystkich i miłego dnia :)
 
reklama
A ja kupiłam juz dwa kombinezony dla Sebusia, jednen taki na początek jesienny mniejszy i jeden zimowy na 3-6 miesięcy rozm 62/68. Myslicie że to wystarczy? A może kupic jeszcze jeden na 68? W sumie czeka nas zima, ciekawe jak długa...ale tak naprawdę nie wiem ile dziecko używa takiego kombinezonu, tzn do którego miesiąca? A kiedy już kurteczka i np. spodenki?
 
Do góry