reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
witam was dziewczyny z ranka...


gioeska ciesze sie ze z kacperkiem wszystko dobrze..a masz racje po porodzie bedziesz wiedziala czy kacperek duzy bedzie czy troszke mniejszy..

royanna fajnie ze twoj synek tak cieszy sie na braciszke ze tak bardzo kocha alanka...ciekawe jak bedzie po porodzie..moj ercan jest strasznie zazdrosny az serduszko mi sie kroji jak to wszystko widze..a tak bardzo cieszyl sie na derye jak byla jeszcze w brzuszku..a teraz jest mi ciezko..oby u ciebie bylo inaczej..

pyszczku juzz coraz blizej..juz nie dlugo bedziesz tulic sebusia w ramionach..

beti i jak kochana wszystko ok..jak samopoczucie..

czarodziejko a jak u ciebie?
margarito cos malo zagladasz do nas...

kinga synek juz szybciutko wyzdrowieje..tak dobrze go kurujesz...

agnieszka jak waneska?

pozdrawiam wszystkie dziewczyny jak jestescie nie zdolam was wszystkie wymienic..
 


Witam i ja. Paula prześliczny bujaczek, też taki chcę :-) ;-)

royanna fajnie ze twoj synek tak cieszy sie na braciszke ze tak bardzo kocha alanka...ciekawe jak bedzie po porodzie..moj ercan jest strasznie zazdrosny az serduszko mi sie kroji jak to wszystko widze..a tak bardzo cieszyl sie na derye jak byla jeszcze w brzuszku..a teraz jest mi ciezko..oby u ciebie bylo inaczej..

Musi przyzwyczaić się do nowej sytuacji, w końcu On był najmłodszy i najciężej to przechodzi. Pospaceruje z malutką kilka razy, pobawi się i będzie już ok :tak:

a ja wczoraj złapałam dołka, w pokoju czeka pusta kołyska, przewijak a mojego synka nie ma :-( już nie patrzę na reklamy z małymi dziećmi lub jakies filmy bo mi serce pęka :-(
 
co do mojej wizyty to wszystko ok..Kacper potwierdzony po raz czwarty wiec licze ze juz sie to nie zmieni...ulozony glowkowo wiec porod bedzie sn...wazy ok 2kg i pocieszyla mnie lekarka ze nie bedzie tak duzy jak Maja ale to i tak sie okaze po urodzeniu..ja mimo to nastawiam sie na duze dziecko!!przytylam az 2,8kg przez mc wiec sporo:-(


Gosiu cieszę się że z Kacperkiem wszystko oki :tak: ułożony główką do dołu to dobrze :-) pod koniec ciąży zawsze więcej przybiera się na wadze :tak: bo dzidziuś szybciej rośnie :tak:

W ogole mam jakiegos dola...i jeszcze lekarka mi powiedziala ze jesli przez 2godz nie czuje sie ruchow to trzeba jechac do szpitala tez tak mialyscie Pyszczku i Royanko??

co do tych 2 godzin bez ruchu to chyba Twoja lekarka troche przesadziła!!! :eek: ale jesli coś Cię niepokoi to wystarczy iść do przychodni na ktg :tak:

sliczna hustawka:-)

paula dzieku..super hustawka ..zdolny ten twoj maz..ma racje niech rozpieszcza zonke i synka...super..nalezy mu sie duzy buziak od was..;-):-)

Paula prześliczny bujaczek, też taki chcę :-) ;-)

dziękuje :-) M już dostał buziaka niejednego ;-):tak:

moj ercan jest strasznie zazdrosny az serduszko mi sie kroji jak to wszystko widze..a tak bardzo cieszyl sie na derye jak byla jeszcze w brzuszku..a teraz jest mi ciezko..oby u ciebie bylo inaczej..

Kiki Ercan to Twój najmłodszy synek tak? do tej pory to on był najmłodszy a zazwyczaj najmłodsze jest najbardziej rozpieszczane i najwięcej uwagi się mu poświęca teraz tą rolę przejęła Derye i dlatego synek jest zazdrosny, ale napewno mu przejdzie :tak: troszkę jest też dlatego tak że nie masz dla wszystkich tyle czasu co wcześniej a do tego nikt Ci nie pomaga tzn.ich tatuś ale Ty jesteś super mamą i napewno wiesz co w takich sytuacjach robić! :tak: a Ercan niedługo przyzwyczai sie do sytuacji :tak:

Bershka i co przyszedł ten laktator?:confused:
 


Gosiu cieszę się że z Kacperkiem wszystko oki :tak: ułożony główką do dołu to dobrze :-) pod koniec ciąży zawsze więcej przybiera się na wadze :tak: bo dzidziuś szybciej rośnie :tak:



co do tych 2 godzin bez ruchu to chyba Twoja lekarka troche przesadziła!!! :eek: ale jesli coś Cię niepokoi to wystarczy iść do przychodni na ktg :tak:

no wlasnie tez mi sie wydaje ze 2godz to bardzo malo przeciez maluch w brzuchu tez spi...i przez to mam lekkiego dola od wczoraj i tylko czekam na ruchy ehh...za miesiac biore sie za mycie okien i porzadne sprzetanie zeby juz urodzic:-)co do porodu sn to licze ze pojdzie szybciej niz z Maja:-)

Bershka bardzo mi przykro ze musisz przez to wszystko przechodzic:-(
 
Dziendobry:)
U nas slonecznie ale nic mi sie nie chce, bo Macio zle spal, goraczkowal. Na 11:45 moj M idzie z nim do lekarza :( wole aby go lekarz obejrzal. A i mnie gardlo pobolewa-znowu syrop z cebuli pojdzie w ruch...
Gosiu, dobrze ze Kacperek zdrowy, ulozony poprawnie. Ja dzis zobacze mojego Alanka o 15tej i mam nadzieje, ze pozostanie chlopcem ;), bo dotychczas tylko raz bylo potwierdzenie plci. Marzylam o coreczce, a teraz juz sobie nie wyobrazam jej miec ;)
Kiki, tez mam nadzieje, ze Macius nie bedzie za bardzo zazdrosny. Bo to, ze bedzie to na 100%, wiec pozostaje tylko modlic sie, aby mialo to lekki przebieg. Macius jest mlodszy od Twojego Ercana, wiec moze bedzie to inaczej. A i Twoj synke szybciutko sie przyzwyczai. Gdy urodzil ssie moj najmlodszy brat mialam prawie 9lat i bylam bardzo zla i zazdrosna o niego, ale nikomu nie pozwolilam zeg slowa powiedziec, ja sie nim opiekowalam bo nie chcialam opiekunki(mama na poczatku wziela dziewczyne do pomocy)i bylam o nia zazdrosna i ja go rozpieszczalam...dzieci roznie reaguja.
Po poludniu dam znac co i jak po wizycieu gin :)
 
W ogole mam jakiegos dola...i jeszcze lekarka mi powiedziala ze jesli przez 2godz nie czuje sie ruchow to trzeba jechac do szpitala tez tak mialyscie Pyszczku i Royanko??
Nie, moja gin nic takiego nie mowila. Mi sie wydaje, ze 2-3 a nawet i 4 godzinki maluszek moze sobie odpoczywac...
Twoja gin niepotzrebnie Cie nastraszyla moim zdaniem.
 
HEJKA:-)
Ach wróciliśmy wczoraj przed 23 co siły już nie było na BB:sorry:
U mnie na wizycie wszystko ok szyjka twarda zamknięta synek ułożony główką w dól (już drugi raz mi wizyta pokazała to co myśle że już mi nie obróci się pupcią);-)no i waży już 543 g:-)sobie machał rączkami ale ogólnie leniuszek dopiero jak u mamy już byłam to się rozbrykał:-)wyniki gin mówi że są dobre ale dał jeszcze mi ulotke gdzie jest najwiecej żelaza i mam sobie podwyższyć diete w te składniki aby było jeszcze lepiej no i mam pilnować ruchy synka:tak:waże 56 kg czyli przytyłam 3 kg przez miesiąc:-)ogólnie jestem zadowolona:-)


juz po moim szczęściu:-:)-:)-:)-:)-:)-(


no tak ale ja się ciersze a tu takie smutne wieści:-(nie wiem co mam powiedzieć:-(bardzo mocko tule:-(baaardzo mi przykro :-:)-:)-(


Witajcie :-)
Już mi leci 34ty tydzień, więc ginek mówi że jeszcze 3-4 tygodnie i mogę rodzić :szok::-D najlepiej żeby skończyć 37 tydzień to potem już luzik, ciąża donoszona :)
Czyli jeszcze miesiąc...jejku zaczynam się bać :szok::-D Jak to będzie wszystko, jak poród, żeby z Sebusiem wszystko było ok , no i jak to będzie zostać mamą i trzymać w ramionach swojego Maluszka :)
Co do moich bóli brzucha to mam już do końca ciąży brać magnez, a nospę wtedy gdy boli. Najważniejsze że szyjka się nie skraca, więc na razie jest wszystko ok :tak: Ale dostałam juz skierowanie do szpitala i tak siedzę i jak je sobie czytam, to coraz bardziej uświadamiam sobie że to już niedługo...

Miłego dnia Laski, zaraz poczytam co u Was :happy:


no no to odliczamy do Sebastianka porodu:-)super że wszystko ok:-)


[/CENTER]
Tez czekam na relacje. Ja mam wizyte jutro o 15tej:-)



kciukaski za wizyte:-)zdrówka dla synka:tak:


my dziś z Fiolkiem do 21 sami :-(
cóż... takie życie.

W tym tygodniu mieliśmy zaczynać remont w pokoju Filipa ale teraz nie wiem bo jak młodego rozłoży to remont trzeba bedzie przełożyć znowu :confused2:
Mam nadzieje że jednak wszystko pójdzie zgodnie z planem. ;-)
Filip się zabawia, nie marudzi więc nie jest źle...


zdrówka dla synka:tak:


Kiki proszę oto ja z synkiem na huśtawce :-) jeszcze trzeba ją polakierować :tak:
p.s. Kacperek się foch-uje ;-)

Zobacz załącznik 166668Zobacz załącznik 166669


no no jaka super huśtawka:-)


hej dziewczyny!wczoraj nie mialam juz sil pisac bo wrocilam do domu o 19 a wyszlam o 9!!Maja zegnala swojego kuzyna co do Londynu dzis wraca!!

co do mojej wizyty to wszystko ok..Kacper potwierdzony po raz czwarty wiec licze ze juz sie to nie zmieni...ulozony glowkowo wiec porod bedzie sn...wazy ok 2kg i pocieszyla mnie lekarka ze nie bedzie tak duzy jak Maja ale to i tak sie okaze po urodzeniu..ja mimo to nastawiam sie na duze dziecko!!przytylam az 2,8kg przez mc wiec sporo:-(



super wieści nie przejmuj się wagą;-):-)




a ja wczoraj złapałam dołka, w pokoju czeka pusta kołyska, przewijak a mojego synka nie ma :-( już nie patrzę na reklamy z małymi dziećmi lub jakies filmy bo mi serce pęka :-(



:-(na pewno jest ci smutno że nie ma synka w domciu ale niedługo już będzie :tak:jeszcze troche i Kubuś będzie spał w kołysce kąpać we wanience jeszcze troszke:tak:
 
reklama
Patrysiu Gosiu fajnie ze wszystko dobrze

Gosia co Ci ta gin naopowiadała :wściekła/y: ja czasami pół dnia małego nie czułam :rofl2::tak:

Paula laktator po 2 tygodniach przyszedł !!!!!!!!!!!!!!!! jeszcze go z niego nie korzystałam

Przed chwila zadzwonił do mnie mój Redaktor naczelny i zaprosił do firmy we wtorek za tydzień na 14tą, mają być jakieś zmiany w firmie ma przyjechać Rzeczpospolita i ma być podobno miło. Cały czas liczy, ze wróce do pracy a ja nawet nie wiem co z małym :cool:
nie martw się, 2h to nie dużo maluszek śpi a Ty się martwisz
 
Do góry