reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziewczynki jestem na tym forum od początku moich starań o dzidzie , przeżywałam tu wszystkie swoje upadki i małe wzloty, nauczyłam się tyle , że nie sądziłam , że moja głowa jest w stanie tyle przyswoić...dlatego też muszę się wam pochwalić moim wynikiem BETY


24!!!!!

Boję sie cieszyć , bo lekarz mówił mi wyraźnie że do 12 tygodnia u mnie wszystko sie może wydarzyć ...ale nie potrafie nie cieszyć.....

Proszę wspomnijcie o "NAS" w modlitwie


Kurcze no udało mi sie !!!!!!!a traktowałam ten cykl jako ostateczny ...

wiecie co????? termin wychodzi w dokładnie w moje urodzinki :) 3 czerwca :)
oby tylko wszystko było dobrze :)

nie pamietam i chyba nigdy sie tak nie uryczałam ze szczęscia jak dzisiaj ...czego świadkiem jest BEti bo szlochałam jej do słuchawki :)
 

Załączniki

  • CCF20090918_00000.jpg
    CCF20090918_00000.jpg
    19,2 KB · Wyświetleń: 53
Ostatnia edycja:
reklama
Anufifi wiedziałam ze się uda!!!:-):-):-)

GRATULACJE! :-) bardzo się cieszę razem z Tobą :-):-):-)

Trzymam kciuki żeby fasolka wytrwała i będę się za Was modlić :tak::tak::tak:

Ściskam mocno!!!!!!! :-):-):-)

Zmykam na pociąg i do domku, paaaaa....
 
Ostatnia edycja:
witam zagladam do was a tu takie wiesci

anufifi gratuluje wiedzialam ze sie uda ostatnio pisalam ci ze kolej na ciebie bo byl zaklad z beti no i prosze jak wam sie udalo..ale sie ciesze.od poczatku jestem tu z wami ..i teraz jestesmy w komplecie ze starych kobitek ktore sie staraly ja mam derye i teraz wy bedziecie tulac za 9 miesiecy wasze kruszynki..jak sie ciesze...bede sie modlic by bylo wszystko dobrze...bedzie aniu musi byc...ale sie ciesze....hurrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..tulam cie mocno aniu..

bereshka ja wpadne na kawke..

royanna wszystkiego naj naj naj w 5 rocznice slubu...

pozostle dziewczyny pozdrawiam i zycze milego dnia...
 
Anufifi-
Kochana wiedzialam ze sie uda...no ale w koncu umawialysmy sie wszystkie ze bedziemy w tym samy czasie z brzuszkami chodzily:))))))
GRATULUJE CI Z CALEGO SERDUCHA
i niech Pan Bóg ma Was w swojej opiece!!!!!
Bershka- Zdróweczka dla maluszka i niech juz wszystko bedzie dobrze...caluski
 
Ja pierdziele, Anufifi super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dzidzia gwarantowana :tak::tak::tak:

Aishagb zapraszam w takim razie :tak::tak::tak:

Ok, zmykam do Kubusia wycałować go od Was :-):sorry2::happy2:

 
Dziewczynki jestem na tym forum od początku moich starań o dzidzie , przeżywałam tu wszystkie swoje upadki i małe wzloty, nauczyłam się tyle , że nie sądziłam , że moja głowa jest w stanie tyle przyswoić...dlatego też muszę się wam pochwalić moim wynikiem BETY

Zobacz załącznik 165862


Boję sie cieszyć , bo lekarz mówił mi wyraźnie że do 12 tygodnia u mnie wszystko sie może wydarzyć ...ale nie potrafie nie cieszyć.....

Proszę wspomnijcie o "NAS" w modlitwie


Kurcze no udało mi sie !!!!!!!a traktowałam ten cykl jako ostateczny ...

wiecie co????? termin wychodzi w dokładnie w moje urodzinki :) 3 czerwca :)
oby tylko wszystko było dobrze :)

nie pamietam i chyba nigdy sie tak nie uryczałam ze szczęscia jak dzisiaj ...czego świadkiem jest BEti bo szlochałam jej do słuchawki :)
Wiedziałam!!!!!!!!!!:-D:-D:-D:-D
Kochana będe się modlic by wszytsko było ok:tak: Trzymam kciuki:tak: Zakładaj wątek czerwcówek;-):-) Już niedługo będą dołączac nowe dziewczynki:tak::-) No to widac Anuffi zapoczątkowała czerwcówki:tak::-D
 
anufifi ....wybacz ,ale łzy szczęscia zalewają mi klawiature...niewiele zatem napisze...mówilam kiedyś,ze jak Ty albo Beti zafasolkujecie to sie chyba zarycze... no i taaadaammm ...ogromnie przeogromnie sie cieszę razem z Tobą i oczywiscię zyczę oby fasolka się juz zadomowila na dobre...

A tu taki malutki aniołek stróz Twój i fasolki .. ;-)

angel.jpg




ehhh...


 
reklama
Do góry