reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Kinga a moze to jednak fasolka u Ciebie sie zagniezdza i dlatego masz takie zmiany hormonow??cos mi tu pachnie kolejna fasolka:-)oj wysyp mamy widze:-)
no coś Ty przecież to niemożliwe bardzo bym chciała ale jeszcze nie zaczeliśmy się nawet z mężem starać :no::-(

u mnie dopiero 14d.c.
od 16go zaczeły mi się dni płodne...
ale co z tego.....








 
jednak wychodzę na dwór bo mnie nosi w domu
i jeszcze na dodatek syn daje mi popis

nie wiem co dziś się dzieje ze mną od popołudnia
sfiksować idzie...



pa....








 
Dziewczynki jestem na tym forum od początku moich starań o dzidzie , przeżywałam tu wszystkie swoje upadki i małe wzloty, nauczyłam się tyle , że nie sądziłam , że moja głowa jest w stanie tyle przyswoić...dlatego też muszę się wam pochwalić moim wynikiem BETY

Zobacz załącznik 165862


Boję sie cieszyć , bo lekarz mówił mi wyraźnie że do 12 tygodnia u mnie wszystko sie może wydarzyć ...ale nie potrafie nie cieszyć.....

Proszę wspomnijcie o "NAS" w modlitwie


Kurcze no udało mi sie !!!!!!!a traktowałam ten cykl jako ostateczny ...

wiecie co????? termin wychodzi w dokładnie w moje urodzinki :) 3 czerwca :)
oby tylko wszystko było dobrze :)

nie pamietam i chyba nigdy sie tak nie uryczałam ze szczęscia jak dzisiaj ...czego świadkiem jest BEti bo szlochałam jej do słuchawki :)


:-D:-D:-D GRATULACJEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!wiedziałam że zafasolkujesz ja tam nawet do konca niesłuchałam co gadasz bo ja wiedziałam wiedziałam że się UDA!!!pomodle się:tak:i już kciukaski udanej wizyty mówie:-)

KINGA oj no troszku nie za fajny humorek:baffled:idź na spacerek to ci dobrze zrobi:tak:masz fajoskich facecików i się uśmiechać mi tu i jeszcze troche a ty ujżysz II kresunie:-)
 
anuffi serdeczne gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!no pisz kiedy i jak ? Buzka i sciska mocccccccnnnnnnoooooooooooooooooooooooo:-)
 
Anula kochanie tutaj też napisze jak baaaaardzo się cieszę!!! :-):-):-)matko kochana, czekałam na wynik jakby to miał być mój:-)
oświeżałam strone z wynikami jak głupia:-) pół godz prawie spóźnienia mieli, ale się opłaciło:-):-)

Margarittko ze starej gwardii jeszcze Ty zostałaś:-):-):-)

Kiki rybko, widziałam foteczki jest cudna!!!:-):-) czuje się świetnie jak narazie, jak nie zafasolkowana, ale zobaczymy co będzie dalej;-):-)

no i jeszcze się pochwale, że teraz poszło w drugą stronę i też wiedziałam pierwsza o Becie Aniuli:-)

całuski dla wszystkich:-)
 
Kinga mam dla Ciebie przepis na chandrę : sluchaj i się ucz : wypij dwa porządne driny :-D:tak: zaprowadź M do sypialni i po sprawie

A ja wracam od Kubusia, po tym jak go widziałam po operacji w Opolu miałam dzisiaj dusze na ramieniu. Kubuś był ponad tydzień pod respiratorkiem i w głebokiej w śpiączce wiec nastawiona już na to wchodzę na OIOM patrzę i oczom nie wierzę :szok::szok::szok::szok: Kubuś bez respiratorka, bez inkubatorka, leży sobie w łożeczku i uśmiechy mi śle :szok::szok: no myślałam, ze to nie moje dziecko aż spojrzałam na kartke z imieniem i nazwiskiem :-D:-D:-D nie sądziałam, ze tak szybko bedzie wybudzony i taki ...no sama nie wiem jak opisać....taki rzeźki !!! Poza tym w ogóle nie płakał, patrzył na mnie i słuchał co mówię co chwile obracajac głowe w prawo i w lewo. Jestem z niego bardzo dumna.

Młody jeszcze szaleje a ja tak chciałam miec wolny wieczór ;-):-)
 
Bershka bardzo się cieszę że Kubuś lepiej się czuje :-):-):-) niech szybciutko wraca do zdrowia i do domku :tak::tak::-) ale powiedz mi kochana co tam z Twoim krwawieniem??? byłaś u gina?:confused:

Kinga nie smutaj się m1000000.gif Buźka dla Ciebie LNCADZKQ4HCAADMFS0CACNQHJ1CAIU3VQ2CA3TIBYGCAWJUJL6CA0J7ZE0CATUW3LUCAGHNVJZCAXK70S3CA9F8C6QCAA1IA.jpg

Anufifi odpoczywaj dużo, łykaj luteinkę i wszystko będzie dobrze zobaczysz :tak::tak::tak: Trzymam kciuki!!!
 
reklama
Krwawienie zmniejszyło się, czyli to moze rzeczywiście okres jest. Dzis koleżanka powiedziała mi, ze miała podobną sytuację z pierwszym jej dzieckiem bo tez było w szpitalu i przez to wszystko dostała szybciej okres bo nie karmiła tylko odciągała laktatorem. A i przyszło awizo dzisiaj do skrzynki więc może w końcu to latator :confused: jutro będe wiedzieć. Jutro też jadę sobie zrobić włoski :happy: w końcu musze się jakoś odstresować, co nie :confused::dry::sorry2:

zmykam i buziole a i jeszcze miłego weekendosu życzę

pa
 
Do góry