reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Royannka właśnie miałam to napisać, masz rację - najwazniejsze że ja stoję za moim M murem, a On za mną :-)

Idę się troszkę polożyć ...
 
reklama
U mnie na tym etapie tez nie bylo widac, ale teraz to nosze pilke lekarska przed soba, i to chyba ej najwiekszej wagi, hahahaha

Acha, i snilo mi sie dzisiaj, ze urodzilas synka:-), ale u mnie to raczej na opak, przynajmniej w sprawach ktore mnie dotycza...
O kurka to może jednak sie sprawdzi:zawstydzona/y::-D

poczekaj poczekaj brzusio wystrzeli z dnia na dzien:tak:
też bym sobie zjadła ale do sklepu mi się nie chce taaaaaaaaaaak iść:zawstydzona/y::-pale jak M będzie miał większy luz to mu na uszko dam znac że mam ochote na jogurcika;-)
Skoro o jedzeniu mowa :)
Nie wiem jak Wy ale ja uwielbiam to danie:
Bigos kapitański

Składniki:
puszka groszku
1/2kg pieczarek
2 cebule
1/2kg kiełbasy ( ja zamiast kiełbaski dawałam podsmażone paróweczki pokrojone w talarki)
mały koncentrat pomidorowy
2łyżki keczupu
sól
pieprz

Przygotowanie:
1. Kiełbasę kroimy w grubą kostkę, smażymy i wkladamy do garnka. Pieczarki kroimy, przesmażamy, dodajemy do kiełbasy. Cebule kroimy w talarki, smazymy, przekładamy do garnka. Dodajemy groszek wraz z zalewą, koncentrat, keczup, sól i pieprz do smaku.
2.Dusimy 15 - 20 minut na wolnym ogniu, podlewając wodą i często mieszając. Bigos można podawac z chlebem lub ziemniaczkami jako danie obiadowe:tak:

SMACZNEGO :biggrin2:
 
Pyszczku glowa do gory:-)tj Patrysia napisala:-)

Aniu napewno dzieciaczki Ci humor poprawia:-)

Agnieszka ciesz sie ze jeszcze brzucha nie masz:-)mi dopiero ok 20tc sie pojawil w 2ciazy a w pierwszej jeszcze pozniej:-)teraz uwazam ze nie mam duzego brzucha ale czasem juz plecy daja o sobie znac:-(

Patrysiu na foteliku powinno pisac jaki to model:-)

Royanka odpoczywaj i nic nie rob:-)i trudno zebys sobie odmawiala jedzenia:-)zrzucisz po ciazy hehe:-)ja az mam stracha przed wizyta 21wrzesnia ile to znowu przytylam:-(
Royanka juz nie duzo nam zostalo i musimy dac rade jeszcze pare tyg...ja teez czasami mam ucisk na pecherz ale nie wiem czyto sa skurcze czy co??

Pyszczku kupiliscie w ikei taka szafe do lazienki?? http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S59858293 bo to jest ta seria co pisalas??i mi sie bardzo podoba..i kupie ja tylko ze w katalogu ikei jest cena 299,99 a na str 344,99 wiec spora roznica!!
 
Ostatnia edycja:
O kurka to może jednak sie sprawdzi:zawstydzona/y::-D


Skoro o jedzeniu mowa :)
Nie wiem jak Wy ale ja uwielbiam to danie:
Bigos kapitański

Składniki:
puszka groszku
1/2kg pieczarek
2 cebule
1/2kg kiełbasy ( ja zamiast kiełbaski dawałam podsmażone paróweczki pokrojone w talarki)
mały koncentrat pomidorowy
2łyżki keczupu
sól
pieprz

Przygotowanie:
1. Kiełbasę kroimy w grubą kostkę, smażymy i wkladamy do garnka. Pieczarki kroimy, przesmażamy, dodajemy do kiełbasy. Cebule kroimy w talarki, smazymy, przekładamy do garnka. Dodajemy groszek wraz z zalewą, koncentrat, keczup, sól i pieprz do smaku.
2.Dusimy 15 - 20 minut na wolnym ogniu, podlewając wodą i często mieszając. Bigos można podawac z chlebem lub ziemniaczkami jako danie obiadowe:tak:

SMACZNEGO :biggrin2:
NIE MOGE TEGO CZYTAC BO ZJEM EKRAN LAPTOPA:-):cool2::cool2::cool2::cool2::cool2:

A ja dzis placki ziemniaczane mam:-)mniam byly:-)i jak tu nnie przytyc??
 
Ostatnia edycja:
Ja zaglądne do Was dopeiro jutro bo zaraz kłade Kacperka spać a potem mamy wieczór z M dla siebie ;-):-)

Kinga fajnie byłoby być "sąsiadkami" ale niestety teraz nie mamy pieniędzy żeby kupić ten dom w Tereszewie:-(ale okolica tam napewno piękna jest :tak:
super masz synka :-) a i mamusia pięknie wygląda ;-):tak:

Pozdrawiam Was wszystkie i życzę miłego wieczorku :-)
 
Ja zaglądne do Was dopeiro jutro bo zaraz kłade Kacperka spać a potem mamy wieczór z M dla siebie ;-):-)

Kinga fajnie byłoby być "sąsiadkami" ale niestety teraz nie mamy pieniędzy żeby kupić ten dom w Tereszewie:-(ale okolica tam napewno piękna jest :tak:
super masz synka :-) a i mamusia pięknie wygląda ;-):tak:

Pozdrawiam Was wszystkie i życzę miłego wieczorku :-)
Wiec milusiego wieczorku!:-)
Moj synek już spi od 20.
ja też zaraz biore się za męża.....:-p
Dziękuje za komentarz do zdjecia!
Okolice iławy i sama iława cud miód! :tak:
 
No i chciałam Was pochwalić bo Wasze modlitwy pomogły :-):-):-)

Kubuś ma już zdiagnozowaną infekcję i dobrany idealnie antybiotyk. Nie ma już gorączki a nawet ba! czuję się teraz bardzo dobrze :-) mogłam wziąść go na ręce i potulić. Słuchał mnie cały czas, był grzeczny i zasnął mi na rękach. Jest cudowny !!!!! Taki prawdziwy Anioł !
Operacja ma się odbyć w przyszłym tygodniu jak infekcja nas opuści na dobre. Był u nas lekarz, który będzie go operować i powiedział, że to raczej kosmetyka :tak:;-)

jestem padnięta jak sto bandziorów więc wybaczcie mi

dziękuje za wsparcie

Pyszczku !! Kochaj mamę, bądź szczęśliwa z M a reszta w około może się w nos pocałować :-):eek::cool2::happy:

buziaki !!!!!!
 
No i chciałam Was pochwalić bo Wasze modlitwy pomogły :-):-):-)

Kubuś ma już zdiagnozowaną infekcję i dobrany idealnie antybiotyk. Nie ma już gorączki a nawet ba! czuję się teraz bardzo dobrze :-) mogłam wziąść go na ręce i potulić. Słuchał mnie cały czas, był grzeczny i zasnął mi na rękach. Jest cudowny !!!!! Taki prawdziwy Anioł !
Operacja ma się odbyć w przyszłym tygodniu jak infekcja nas opuści na dobre. Był u nas lekarz, który będzie go operować i powiedział, że to raczej kosmetyka :tak:;-)

jestem padnięta jak sto bandziorów więc wybaczcie mi

dziękuje za wsparcie

Pyszczku !! Kochaj mamę, bądź szczęśliwa z M a reszta w około może się w nos pocałować :-):eek::cool2::happy:

buziaki !!!!!!
To dobre wiadomosci na koniec dnia!!!:-D:-D:-D:-D:-D
Musialo byc dobrze :-D i jest dobrze :-Da bedzie jeszcze lepiej!!!:-D:-D:-D
A teraz odpocznij kochana, bo Kubus potrzebuje wypoczetej mamusi:tak:
 
reklama
No i chciałam Was pochwalić bo Wasze modlitwy pomogły :-):-):-)

Kubuś ma już zdiagnozowaną infekcję i dobrany idealnie antybiotyk. Nie ma już gorączki a nawet ba! czuję się teraz bardzo dobrze :-) mogłam wziąść go na ręce i potulić. Słuchał mnie cały czas, był grzeczny i zasnął mi na rękach. Jest cudowny !!!!! Taki prawdziwy Anioł !
Operacja ma się odbyć w przyszłym tygodniu jak infekcja nas opuści na dobre. Był u nas lekarz, który będzie go operować i powiedział, że to raczej kosmetyka :tak:;-)

jestem padnięta jak sto bandziorów więc wybaczcie mi

dziękuje za wsparcie


buziaki !!!!!!
Bardzo się cieszę że jest dobrze:-)
Buziaki dla was
tulę i pozdrawiam! :happy:
 
Do góry