reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Aishabag... wlasnie o ten dokladnie mi chodzilo :tak: w sumie i PegPerego i Bebe Confort .. sa podobne.. pisze tam ze Loola ma 4 kola amortyzowane ..prawda to ? :-).. a powiedz.. nadaja sie ona dla "wysokich"??:-D
Dziewczyny z tymi wozkami to roznie .. nie.. ma chyba idealnego by wszystkim ten sam spasowal bo taki bylby idealny..ale ile gustow tyle opini.. ja bym np. w zyciu nie kupila Buzza ..ale widze Gieoska ma fiola na jego punkcie:-) .. mialam dla chlopakow GRACO i chwale sobie bardzo .. oć beda osoby co mnie skarca za Graco ze nie sa ok..:sorry: ..wiec wydaje mi sie ze kupowac to co sie nam podoba.. bo to my bedziemy jezdzic i nam ma sie podobac;-):tak:
Pyszczku.. chyba widzialam te akucje..czasam naprawde sa warte :tak:..mozesz napisac z zapytaniem czy oferta aktualna:-p


Aaaaa no właśnie!!! z tymi wysokimi to problem! Mój M ma 190 cm i przy Looli miał problem. Niestety rączka nie jest regulowana. Ale w tym nowym modelu Loola Up piszą że jest taka możliwość, więc teoretycznie problem rozwiazany.
http://www.bebeconfort.pl/product.php?id=1298

Amortyzacja jest. Są takie spiralki, które pozwalaja lekko wózkiem huśtac. Jest możliwość obracania gondolki i siedziska przodem do kierunku jazdy lub przodem do mamy :-)
 
reklama
Sylwuś popieram :)

Zmykam na chwilę do sklepu bo skleroza zapomniałam pieczywa jak byłam niedawno po wędlinę :sorry:
 
Ostatnia edycja:
Sylwuś dokładnie zima przed nami, jaka by nie była to jednak gondolka ochroni przed chłodem i wiatrem :tak:
A co do staranek to w takim razie nic nie mów, lepiej potem sprawić wszystkim miłą niespodziankę :-)

aishabg Witaj ;-) faktycznie do tych rozdzielonych rączek trzeba się przyzwyczaić - wcześniej w sklepach testowałam tylko te z jednym pałąkiem i potem dziwnie było na początku prowadzić PegPerego, no ale sądzę że do tego można przywyknąć :) co do kółek to właściwie musze sobie sama odpowiedzieć na podstawowe pytanie gdzie będę poruszać się z wózkiem :sorry: i chyba wychodzi na to że mi taki miejski wózek wystarczy bo na osiedlu chodniki równe, a teren tylko na wyjazdach będę testować. Na pewno wszystko wyjdzie w praniu :tak: Te plusy o których pisałaś również zauważyłam i wydają mi się istotne :tak::-)
A Twoje zdanie i doświadczenia tak samo jak innych Dziewczyn jak najbardziej szanuję i biorę pod uwagę :)

Dodam jeszcze, że od tych rozdzielonych raczek bolą dłonie ja się długo jeździ :tak:
A podobny do Looli jest Coneco czy jakos tak :-)
 
Ostatnia edycja:
Aishabag... o dziekuje Slicznie.. :tak: Nie ma jak opinia osoby ktora nim jezdzi :cool2: A ile Twoje dzieciaczki maja? bo nie widac suwaczkow .. :zawstydzona/y::-)
Pyszczku... to w takim razie czekamy na dzien kupna Wózeczka i focie na żywo;) A powiedz Kochana ktory zestaw z sofa wybralas w IKEA o ile wybralas tam:sorry:
Dziewczyny ja uciekam cos sie dzis zasiedzialam na BB :-D.. musze gdzies podjechac :baffled:
Buziaczki i milego popoludnia ;-)
 
Aishabag... o dziekuje Slicznie.. :tak: Nie ma jak opinia osoby ktora nim jezdzi :cool2: A ile Twoje dzieciaczki maja? bo nie widac suwaczkow .. :zawstydzona/y::-)


Nie ma sprawy!! Sama kieruje się opinia forumowiczek :-) A co do suwaczków... gdybym je umiała wstawić...:-D
Jarek ma 13 lat, a Zośka 4,5.

Jeszcze wracając do wózka to przy Jarku miałam tez Bebe Confort nazywał się Turbo02 i był chyba starszą wersja wózka Trophy, ale widze że tego już też nie ma. To był superowy wózek i dlatego potem znowu poszłam w Bebe Confort.
Qrcze, jak patrze na te wózeczki z bebe confort to jednak są superowe :-) ale już trzeciego to chyba nie kupię :-) - kiedyś :-)
 

Załączniki

  • a6c84db566fc21c86cad5e9b9b540c7d.jpg
    a6c84db566fc21c86cad5e9b9b540c7d.jpg
    27,1 KB · Wyświetleń: 14
  • e81aa47e0b02f5a4ab3fefb2d4653901.jpg
    e81aa47e0b02f5a4ab3fefb2d4653901.jpg
    9,9 KB · Wyświetleń: 16
Ostatnia edycja:
ale zescie sie rozpisaly hehe:-)

Gosia łóżeczko jednak drewniane Klupś Radek VII kolor sosna z szufladą i materacem
ŁÓŻECZKO KLUPŚ RADEK VII SOSNA+SZUF+MAT G-P-K (729017560) - Aukcje internetowe Allegro

a pościel od mamo-tato : kolory to safari oraz bociany zielone
chcieliśmy na początku taką całą zieloną z aplikacją na ochraniaczu, wiesz te dwa białe serduszka, ale mojemu M podobają się bardziej bociany więc postanowiłam że niech jeden komplet wybierze on a jednen ja, niech M tez ma radość z wybierania więc M wybrał bociany, a ja wachałam się miedzy tymi serduszkami a safari i chyba wezmę safari bo kolorystyka inna, więcej żółtego a w zasadzie piaskowego więc lepiej, nie wszystko w zieleni ;-)
a co do pościeli to ja kupuję tylko 2 ochraniacze i do tego 2 rożki w kolorze, oprócz tego śpiworek (safari) i prześcieradła bo poduszka pisałyście że niepotrzeba, to chyba kołdry na razie tez nie będę kupować. Myślę że na początek w rożku będzie mały spać, a potem w śpiworku.
llozeczka super:-)ja tez zostalam przy drwenianym..tym co miala Maja...tylko posciel dokupie:-)A Ty Pyszczku widzialas ta posciel mama-tato na zywo?I kupujesz ja przez net??ja tez kupie tylko 2komplety poscieli z ochraniaaczami:-)a przescieradla bedziesz kupowac jednolite?I frotte czy bawelniane??
A jeszcze zapisałam sobie wcześniej aukcję z takim kompletem używanym, wprawdzie już zakończona bo nikt nie kupił, ale jest numer więc mogę się skontaktować, cena używanego od lutego tego roku (jeszcze na gwarancji) to 1799 zł.
tez ta aukcje widzialam:-)napisz mejla czy aktualne i zaproponuj nizsza cene:-)moze uda Ci sie taniej kupic:-)np1600zl...
Dziewczyny z tymi wozkami to roznie .. nie.. ma chyba idealnego by wszystkim ten sam spasowal bo taki bylby idealny..ale ile gustow tyle opini.. ja bym np. w zyciu nie kupila Buzza ..ale widze Gieoska ma fiola na jego punkcie:-) .. mialam dla chlopakow GRACO i chwale sobie bardzo .. oć beda osoby co mnie skarca za Graco ze nie sa ok..:sorry: ..wiec wydaje mi sie ze kupowac to co sie nam podoba.. bo to my bedziemy jezdzic i nam ma sie podobac;-):tak:
Pyszczku.. chyba widzialam te akucje..czasam naprawde sa warte :tak:..mozesz napisac z zapytaniem czy oferta aktualna:-p
masz racje mam fiola na punkcie buzza hehe:-)Za to graco sie u mnie nie sprawdzil i juz drugi raz bym nie kupila tego wozka...jak dla mnie totalna porazka:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Co do laktatora to też mogę się wypowiedzieć :-)
Mam Aventa elektrycznego, ale kupowanego 13 lat temu :-) Sprawdził sie również przy drugiej pociesze.
W moim przypadku było tak, że laktatorem ściągałm pierwszy rzut tzn. wtedy kiedy piersi były nabrzmiałe i nie dało się ich nawet ścisnąć to laktator był super rozwiązaniem. Jednak potem jak już trochę zmiękły to niestty nawet podkrecenie na "szybsze" obroty nic nie dawało i zostawała rączka :-) Wydaje mi się, że nic tak nie wyciśnie pokarmu, żaden laktator jak po prostu ręka. Karmiłam tak Zochę przez 9 miesięcy, bo leniuch nie chciał ciągnąć, a ja jako matka nie chciałam się poddać i pozbywac dziecka mojego pokarmu :-) i odciągałam, odciągałam, odciągałam :-)
A minus to rzeczywiście ochlapane dookoła wszystko :-)

dzieki za wypowiedz odnosnie elektrycznego laktatora to nie pozostaje mi nic innego jak przeknac meza ze to super sprawa:-)poza tym ten co ja chce ma tez funkcje ze jak pradu nie ma to mozna recznie nim sciagac:-)
 
Hej

Dzisiaj M bedzie rozmawiać z chirurgiem :szok:

nie wciąż męczy kaszel, mojego synka też, dzisiaj zadzwonię po lekarkę do domu i zapewne skończy się na antybiotyku :eek:


Ojoj to niedobrze :-( Mam nadzieję, że jednak obejdzie się bez antybioli.
Czekamy na wieści o Kubusiu.

ja tez sie zle dzis czuje:-(
u ogole dziewczyny mam jakiegos takiego dola nic mi sie nie chce..coraz bardziej watpie ze uda nam sie przeprowadzic przed listopadem:-(nic dla dziecka nie mam naszykowane,ani ubranka nie poprane,ani poscieli do lozeckz nie mam,komody dla synka nie mam,kosmetykow brak:-(wozka nie mam:-(dla siebie do szpitala tez nic nie mam:-(a przeciez do konca wrzesnia musze byc juz spakowana!!przydaloby sie w totolotka wygrac hehe:-)sorrki ze Wam tak smece:-(

Gie-oska głowa do góry! Może to dzisiaj tylko taki kiepski dzień, a jutro wszystko bedzie w innych kolorach.

Pociesz się, ja miałam się wprowadzi na wakacje w tym roku, a zdaje mi się ,że nawet na święta nie zdążymy :wściekła/y: A raczej jestem pewna.

czesc dziewczyny:)))

No już niedługo staranka i chyba żeczywiscie do października szybko mi zleci;-) Mam nadzieje że zaciąże w pierwszym cyklu! :-p a najbardziej to bym sie cieszyła jak bym zaciążyła w listopadzie bo dzidzie miałabym sierpniową tak jak i ja jestem:-) no zobaczymy.... bedziecie mi kibicowac co?:cool2:;-):-)

No to trzymam kciuki, żeby było trafienie za pierwszym razem :-)


A własnie Dziewczyny - ja nie wiem, chyba za dużo nakupiłam body z długim rekawem :szok::-D tzn tak nie chciałam kaftaników bo jakoś nie bardzo mi się podobają, więc zamiast nich kupowałam body właśnie z długim rękawem. Ale przecież na body z długim już się pajaca nie zakłada bo jak dwa długie rękawy na raz, niewygodnie chyba :eek: To w takim razie co się zakłada na to body?
Bo wyobrażam sobie że na body z krótkim pajacyk pójdzie i będzie ok..:-)

Dla Jarka miałam kaftaniki i pajacyki, bo jakoś tak nie było wtedy mody na body :-)
A dla Zośki wyłącznie bodziaki i żadnych pajaców tylko spodenki i to było bardzo wygodne bo szybkie rozbieranko :-) Ale na początek kilka kaftaników wiązanych i śpiochy, bo jakos tak takiemu maluchowi przez głowę body wciagać... :-) Małych ciuszków takich na 62 cm miałam bardzo mało. Póżniej generalnie stawiałam na body, miałam ich chyba z 14 par z krótkim i 14 par z długim hehehe - tak żeby nie trzeba było często prać :-D i o ile pamiętam to od razu kupowałam jakieś większe takie 3-6 miesięcy żeby na dłużej starczyło.
Poza tym Pyszczku pewnie od znajomych i rodzinki głowne prezenty to bedą ciuszki także nie spiesz się z zakupem dużej ilości, bo potem maluch tego nie wychodzi, a rośnie szybko :-)
 
Z ubranek to mam na razie tak:
8 body z dł. ręk
6 body z krót. ręk.
4 pajace
2 śpioszki
2 czapeczki
2 skarpetki
2 łapki niedrapki
i 2 półśpiochy - tylko nie wiedziałam które wziąć, więc mam jedne z takim szerokim pasem, a drugie na gumce. Ale tez nie wiem, te półśpiochy to chyba do koszulek raczej, bo jak na body założę to dziwnie będzie wyglądać :eek:

Zaznaczam że wszystko w rozmiarze 62, bo porównywaliśmy z M w sklepie i niewiele się rózniły wielkością od tych 56, najwyżej będę podwijać na początku. jak myślicie czy tyle ubranek wystarczy? Oczywiście jeszcze dokupię kombinezon i może jakieś 2 komplety wyjściowe :)
ale masz troche tego:-)ja nie wiem czego ile mam bo nie mam gdzie tego rozlozyc zeby sproawdzic:-(wszystko mam na strychu..poza tym ciuszkow mam sporo ale poza ciuszkami nic nie mam:-(ale juz ogladam ciuszki na ebayu angielskim bo tam duze zestawy ida za grosze:-)
Pyszczku ja chce zdjecia tych wszystkich ubranek i duperelek co masz juz dla synka:-)
Gie-oska głowa do góry! Może to dzisiaj tylko taki kiepski dzień, a jutro wszystko bedzie w innych kolorach.

Pociesz się, ja miałam się wprowadzi na wakacje w tym roku, a zdaje mi się ,że nawet na święta nie zdążymy :wściekła/y: A raczej jestem pewna.
a czemu sie nie wprowadziliscie jeszcze??Bo u mnie sie remont przeciaga...
 
Sylwuś tak wybraliśmy w Ikei sofę, chociaż nie tą Ektorp którą polecałaś, bo rozkładana niestety kosztowała 2799 zł :eek: nie mieliśmy tyle na sofę więc kupiliśmy inną Beddinge podaję link do katalogu online
IKEA
str. 62
dokładnie taka jak ta zielona tylko brązowa i wygląda super :-) pojechaliśmy po kolor kremowy a przywieźlismy brąz :-D ale spodobał nam się bardzo na ekspozycji.
To jest sofa 3 osobowa rozkładana, z lepszym materacem Murbo za 1099 zł także cena super niska, za podobną sofę w Lublinie trzeba dac około 2 tys. zł :eek:
Beddinge tez ma zdejmowane pokrycie do prania i zawsze możena sobie inny kolor po jakimś czasie dokupić tak jak mi pisałaś :-) Ma bardzo szerokie siedzisko i jest bardzo wygodna. Po rozłożeniu powierzchnia łóżka 140 na 200 cm, także w sam raz dużo miejsca dla nas :) Ogólnie jestesmy bardzo zadowoleni z zakupu :-)

A oprócz tego miałam napisać co kupiliśmy w Ikei, więc poza sofą kupilismy do niej stolik, dywan do salonu i do sypialni, lampę do salonu stojącą wysoką, oświetlenie do kuchni i sypialni, stół do kuchni, różne pierdoły do kuchni jak pojemniki, zestaw talerzy, kieliszki, akcesoria kuchenne, do łazienki dwie szafki jedną dużą stojącą, drugą wiszącą i rózne uchwyty i drobiazgi i jeszcze masę drobnych aczkolwiek bardzo przydatnych przedmiotów :)

aishabg fajne te wózki Bebe Confort, tez mi się podobają :tak:
 
reklama
Sylwuś tak wybraliśmy w Ikei sofę, chociaż nie tą Ektorp którą polecałaś, bo rozkładana niestety kosztowała 2799 zł :eek: nie mieliśmy tyle na sofę więc kupiliśmy inną Beddinge podaję link do katalogu online
IKEA
str. 62
dokładnie taka jak ta zielona tylko brązowa i wygląda super :-) pojechaliśmy po kolor kremowy a przywieźlismy brąz :-D ale spodobał nam się bardzo na ekspozycji.
To jest sofa 3 osobowa rozkładana, z lepszym materacem Murbo za 1099 zł także cena super niska, za podobną sofę w Lublinie trzeba dac około 2 tys. zł :eek:
Beddinge tez ma zdejmowane pokrycie do prania i zawsze możena sobie inny kolor po jakimś czasie dokupić tak jak mi pisałaś :-) Ma bardzo szerokie siedzisko i jest bardzo wygodna. Po rozłożeniu powierzchnia łóżka 140 na 200 cm, także w sam raz dużo miejsca dla nas :) Ogólnie jestesmy bardzo zadowoleni z zakupu :-)

A oprócz tego miałam napisać co kupiliśmy w Ikei, więc poza sofą kupilismy do niej stolik, dywan do salonu i do sypialni, lampę do salonu stojącą wysoką, oświetlenie do kuchni i sypialni, stół do kuchni, różne pierdoły do kuchni jak pojemniki, zestaw talerzy, kieliszki, akcesoria kuchenne, do łazienki dwie szafki jedną dużą stojącą, drugą wiszącą i rózne uchwyty i drobiazgi i jeszcze masę drobnych aczkolwiek bardzo przydatnych przedmiotów :)


:-D my mamy tą samą na oku z M tylko czerwona bo chcemu tu w sypialni mieć czerwono czarno seledynowo(seledyn jest ściana czarne mebelki M chce zrobic i kanapa i pierdołki czerowne);-)

Widzisz a jednak warto było jechac skoro tyle nakupowaliście :-)widać że zakupy udane:-)
 
Do góry