reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

oto moj brzucholek z wczoraj:-)duzy czy nie??
 

Załączniki

  • brzucholek.jpg
    brzucholek.jpg
    42,4 KB · Wyświetleń: 63
reklama
Witajcie dziewczynki dlugo sie nie odzywalam bo mam dola...@ spoznial mi sie 5 dni i wczoraj wieczorem dostalam @,nie bedzie :-(corci :-(
nie martw się Kochana.. napewno Pan Bóg da Wam Waszą upragnioną córcię tak jak nam zrobił niespodziankę z "Tomusiem" ( płci nie znamy ale mówimy do niego Tomuś);-):-D

oto moj brzucholek z wczoraj:-)duzy czy nie??
Piękny:tak: Ja się nie moge doczekac kiedy ja taki będe miec:tak::-D
 
sliczne macie brzusie :-) PRZEŚLICZNE !!!!!!!!

Byłam dzisiaj u ginekologa tego nowego i taki jakiś dziwny no ale moze dlatego, że się przyzwyczaiłam do mojego "starego" :-:)zawstydzona/y: badał mi szyjkę i bolało a nigdy mni enie bolało jak mnie badał ten mój gin., poza tym jest zamknięta ale nie zrobił mi usg :szok:
suma sumarum 11 sierpnia mam przyjść na wizyte chyba już ostatnią i będzie wyznaczona data cc
 
Witam dziewczynki.

Ja po wczorajszej wizycie i wyjęciu tego pessara chyba tak się zestresowałam bo nie mogłam wcale dzisiaj w nocy spać:-:)-(. Ogólnie wszystko mnie juz boli i chyba łapie jakis dół:-:)-(.
Miałam usg wczoraj mała waży 2950 czyli tak troszkę przystopowała bo jest 1 tydzien do przodu to jakby waga na 37 tc. Przytyłam tylko 0,5 kg od ostatniej wizyty czyli w sumie tyle ile ona przybrała na wadze mam teraz 8,5 do przodu;-). Z dzieciatkiem wszystko ok, wszystkie wymiary pasują do wieku ciąży. Miedzy nóżkami nic nie wyrosło( jeszcze przecież musiałam zapytać-niedowiarek:happy2::happy2::happy2:) i powiedział że widać włoski na główce-to by się zgadzało z moją zgagą. Wyjęcie pessara średnio przyjemne, aż rękoma sie zaparałam na tym fotelu i tak włąśnie się zaczęłam zastanawiać jak ja urodzę to dziecko:szok::szok::szok:. Nastepna wizyta 18.11. i powiedział że wydaje mu się ze się jeszcze zobaczymy:confused::confused:. Także nie zanosi się zebym urodziła wcześniej. A te moje bóle to Czarodziejka miała rację nic groźnego po prostu przepowiadające i one nie mają zadnego wpływu na dzieciątko.
Lece dziewczynki ogarnąć domek, bo popołudniu pewnie do niczego sie nie będę nadawać po takiej nocy:no:Mały jeszcze spi więc muszę wykorzystać:-)Dobrze że zupka mi została z wczoraj to przynajmniej obiadek mam z głowy na dziś:-):-):-)
 
reklama
Do góry