reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
i znowu to samo...skurcze i upławy jak wody płodowe :eek:

dzisiaj zwijałam się z bólu, mąż pojechał do mojego gin. po fenoterol i inne lekarstwa na skurcze. Kazał mi wziąśc połowę tabletki, która nie pomogła :szok: dopiero cała mi ulżyła bólu.

Agnieszko więc biorę teraz ten fenoterol i ispotin 40 też go brałaś ? Fenoterol mam brać 3x dziennie po 0,5 tabletki a Ty jak sobie dawkowałas ? Poza tym zwijałaś się z bólu przy skurczach, bo ja tak miałam dzisiaj :-( póki co jest ok ale jak nocnka będzie podobna to mam się zgłosić rano do szpitala :no:


ojejku :-(trzymam mocno kciuki aby synuś poczekał chociaz do 36 tc moja koleżanka sn urodziła zdrowiutką córeczke i zdrowo się rozwija co nie trzeba się bac ale aby jeszcze troche poczekał nawet do tego 35 tc:tak:daj znać jak nocka czy się poleprzyło:tak:
AGNIESZKA a ty jak skurcze także sa mocne:sorry:ale ty już to kobitko możesz rodzić dzidziuś donoszony:-D
 
A tak wogóle to wczoraj się dowiedziałam że moja siostra jest w ciąży po dwóch latkach starania bo wcześniej poroniła jestem szczęśliwa:-D:-D:-D
 
Dziewczyny nockę przetrwałam ale o 6tej już brzuch i skurcze ciąg dalszy. Wzięłam fenoterol i póki co skurcze są małe i bezbolesne ale Agnieszka też pisała, że nawet przy fenoterolu miała jakieś skurcze więc to chyba nie jest tak, że całkiem do zera ustepują
macie rację, oby te 3 tyg do 37tc przetrwać później niech się dzieje wola Boża :tak:

Okruszynko tak, te globulki tak ściekają ze mnie ale nie jestem pewna czy z nimi coś nie ścieka równocześnie :confused2: ciężko teraz coś wyczuć

wiecie, ze na sali byla ze mną kobieta lat 46 w 15 tc :szok: ma 4 dzieci a 15 sierpnia idzie na wesele pierwszego swojego dziecka a kolejne w brzuchu :confused2: i dziecko po badaniach prenatalnych zdrowe ale paliła papierosa jednego za drugim :no::wściekła/y:

a co do skurczów jak siedzę i leże to ok a jak stoję i coś robie zaraz brzuchol twardy

dzieki za troskę
 
Bershka- co ty sie babko wyglupiasz;-);-)
Ach ten synus chce juz byc przy mamusi...ale dobrze by bylo zeby posiedzial jeszcze troszkę
Bede trzymala kciuki Kochana.
 
Bershka mnie się wydaje że to te globulki. Ja ogólnie jestem juz przyzwyczajona do wkładki dzień i noc w tej ciąży odkąd mam ten pessar. Tymbardziej że te globulki są takie wielkie i mają taki bardzo żółty kolor, że nie da sie inaczej. Ale czasem też mnie cos najdzie i zaczynam sie martwić co by było jakby mi sie wody sączyły. Czy da sie tego nie zauwazyć??????Niby malutka sie wierci i mnie to uspokaje ale ja zawsze sobie wynajde jakis problem. W czwartek lecę do Gina i mam nadzieję że mnie uspokoi.:tak::tak::tak:
 
:no:Mnie też brzusio twardnieje czasem to aż mi oddechu brakuje. Ale ja mam zalecenia tylko nospe forte w razie twardnien i leżeć. Jak nie skaraca sie szyjka i nic Ci sie nie rozwiera to i tak jest ok. Skurcze jakos mozna powstrzymać a szyjka już sie nie wydłuzy niestety...........:crazy:
 
Ta kobitka 46 lat można powiedzieć wiecej szczęścia niz rozumu::szok::szok:W takim wieku ciąża tym bardziej trzeba o siebie dbac a nie kopcić fajka za fajkiem:no::no:
 
reklama
Patrysiu gratulacje dla siostrzyczki, będziecie mieć dzieciaczki w tym samym wieku :-)


:-):-):-) a starsza siostra ma od mojego synka o 3 miesiące młodsze tylko tyle że on jest ze stycznia a mój jest z października :-D:-D:-D no ale teraz trzeba szukac nowych chrzestnych :sorry:

A ta kobieta to widać że nieodpowiedzialna pewnie wpadka i dalej nieodpowiedzialna w ciąży wydaje mi się że ma gdzieś dzieciątko że wrzuca nerwy swoje na to malenstwo nie wiem tak mi się wydaje bo każda matka bynajmiej by się starała zadbać w ciąży a widać że ona nie ma zamiaru :wściekła/y::crazy::angry: ciekawe czemu leżała na patologii hmm pewnie nieodpowiedzialność ją tam zabrała:angry:
 
Do góry