reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

witam..

anufifi bedzie dobrze ..

beti witam kochana w koncu sie pojawilas.jak u ciebie staranka?

pyszczku zmiany skorna to od ciazy..duzo kobietek tak ma..

paula co dobre to szybko sie konczy..odpoczelas nabralas sily i nowe staranka o fasolke beda..

royanna jeszsze raz pisze przykro mi ze wzgledu na rodzicow..wiem co przechodzi mama i tata ..ja tez nie mam za lepiej poukladanego zycia..a z czwartym dzieciatkiem chodze w ciazy..no coz takie zycie..nie kazdy ma je poslane rozami..
 
reklama
Pyszczku moze i to ciąża cholera wie:confused:
Bershka dziękuje kochana:-)
Kikiu mnie staranka pełna parą:-) za pare dni teścior i zobaczymy co z tego wyjdzie:-) a jak Ty sie czujesz kochana?
Anufifia może to przez te wstawanie taki zjazd tempki hmm
Royanna udanego spacerku:-) doczytałam, że pytałaś:-)dziękuje kochana za pamięć:-)
 
agnieszka to jeszcze troche do niedzieli..odpocznij sobie dobrze ci to zrobi i kruszynce pod serduszkiem..
odpoczywam, odpoczywam:tak:
A wiecie co oznacza jak lekarz powiedział mi, że pęcherzyk ciążowy ma 6mm? To oznacza, że moja Fasolka ma 6mm czy sam pęcherzyk w którym dopiero będzie się rozwijac moja Fasolka? Ja już się w tym pogubiłam..:zawstydzona/y::sorry2:
 
agniesiak mi sie wydaje ze pecherzyk ma 6mm a jak zobaczy fasolinke to ja zmierzy i tez powie ci ile ma..z tego co wiem to ostatnio co pisalas to nie widzialas fasolinki..bo robil ci usg przez brzuch co bylo to dla nas wszystkich dziwne..

beti to juz nie moge sie doczekac twojego tesciku a kiedy masz dostac @?a tak to czuje sie dosc dobrze tylko zab mi nawala i jestem bardzo czesto u dentysty..z m jest kiepsko na ale coz musze sobie jakos poradzic..
 
Kiki @ mam dostac 16 lipca zobaczymy, co bedzie to będzie:-)
to sie masz z tymi ząbkami bidulo, a co do m, to mialam nadzieje ze już ok jest:-(
 
beti ach mowie ci przy tej ciazy wiecznie cos mi dolega ...a co do m to musze to wziasc jako przeszlosc..nie bedzie juz nic z tego...jestem ciekawa czy przyjdzie zobaczyc derye do szpitala..
 
reklama
Kiki kurde mam nadzieje, że się opamięta, nic tylko go lać i patrzeć czy równo puchnie:wściekła/y:

no już niedługo kochana, niby coś tam próbowaliśmy na chłopaczka, ale czy się uda, czy w ogóle cos z tego wyjdzie zobaczymy na dniach, jak nie to walczymy dalej:-)

a może masz jakieś nowe fotki Deryje w brzuszku?:-)
 
Do góry