reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

A ja ze synkiem wcinam prażonki z ziemnaczków i kechup na wierzchu mmmmm:-p

ROYANNA o tak jeszcze sudokrem jest dobry na odparzenia itp.a oliwką także smarowałam:tak:
 
reklama
Dziewczyny ja już wszystko co piszecie skrzęnie zapisuję :-)
I widzę że ta lista będzie spora :szok: Tym bardziej że wszystko od zera muszę kupić :tak: Ale to nic, dam radę :)

Upał taki że wytrzymać nie można nawet w domu :baffled:
 
No i po burzy ale u nas gdzieś nieźle z 2 razy walneło:szok:

No i jak jesteśmy w tym temacie to ja jeszcze dam jedną rade:-pzaraz będziecie miały mnie dość:-p

Bo mój synek przez tą alergie zaczął mieć AZS(atopowe zapalenie skóry)jest to bardzo niemiły widok mocne podrażnienie skóry plamki swędzące gdzie robiły się na ciele aż czasem puchło np.na twarzy a drapał się az do krwi płakałam nie raz jak na to patrzałam:-(

Dlatego bardzo polecam płyny do kąpieli emolienty one są baaaaaaaaaaaaaaardzo dobre nadają skórze ochronną warstwe gdzie każde dziecko może śmiało je używać i one naprawde są super te płyny np.Emolium ,Oilatum ipt.dużo jest ich a bardzo pomogły mojemu synkowi wystarczyła jedna kąpiel w tym a już o połowe przestał się drapać przespał noc i zaczeły znikać podrażnienie dlatego bardzo sobie je cenie:tak:one pomogły mi we walce z AZS
Kochana wiem doskonale co przechodzilas :-( ja z moim Kacprem mialam dokladnie to samo AZS..:-(.. az mi rece opadaly co mam robic.. tylko ze ja kupujac wlasnie i Oilatum..Emolium..Balneum itp.. kupowalam na darmo :baffled: na mojego nic nie dzialalo.. :-(Dopiero jak P.doktor przepisala mu jakies robione specyfiki w aptece to dzialaly :tak: ..ja do dzis mu kupuje NIVEA krem dla dzieci ten na co dzien.. a na zime NIVEA na kazda pogode.. i ma sliczna..gladka buzke :sorry2:;-).. Do dzis z nim chodze do alergologa.. bo pozostalo ma na palcach takie brzydkie ..drapal to do krwi.. potem ropialo i sie robily takie jak ja to mowie palce "starcze"tak jak u starszych ludzi..takie pomarszczone ;/..ale na szczescie juz lepiej.. odczulamy sie ;)))
 
Ostatnia edycja:
Kochana wiem doskonale co przechodzilas :-( ja z moim Kacprem mialam dokladnie to samo AZS..:-(.. az mi rece opadaly co mam robic.. tylko ze ja kupujac wlasnie i Oilatum..Emolium..Balneum itp.. kupowalam na darmo :baffled: na mojego nic nie dzialalo.. :-(Dopiero jak P.doktor przepisala mu jakies robione specyfiki w aptece to dzialaly :tak: ..ja do dzis mu kupuje NIVEA krem dla dzieci ten na co dzien.. a na zime NIVEA na kazda pogode.. i ma sliczna..gladka buzke :sorry2:;-).. Do dzis z nim chodze do alergologa.. bo pozostalo ma na palcach takie brzydkie ..drapal to do krwi.. potem ropialo i sie robily takie jak ja to mowie palce "starcze"tak jak u starszych ludzi..takie pomarszczone ;/..ale na szczescie juz lepiej.. odczulamy sie ;)))


no tak jest to okropne to AZS:-(ajenka nie pomogło twojemu synkowi do końca:sorry2:ja też tam jeszcze miałam jakieś mieszanki ale to jakieś witaminowe było:tak:ale bardzo super właśnie mój synek czuł się po tych emolientach dobrze spał i przestawał się drapać a do tego znikało mu:tak:mam nadzieje że nie wróci mu ale czasem jak patrze to ma tam tak gdzieś z 3 plamki ale tylko tyle i jest ok:tak:
 
reklama
A no i mój synek także ma teraz po tym wrażliwą skóre że np.teraz u mojej mamy położył się na dywan(mama ma psa)Dominiś tak leżał bo się bawi tak brum brum lubi patrzeć jak kólka się kręcą no i miał dwa pryszczyki no i zaczął je szorować na tych dywanach co ma teraz cały policzek:-(M kupił teraz krem i zobaczymy jak podziała cos znika ale zobaczymy:sorry2:chce właśnie kupić teraz znowu ten płyn i kąpać go w nim co mu może dodatkowo pomoże bo ogólnie ja kremuje go kremem NIVEA S.O.S jest to właśnie taki hipoalergiczny i właśnie pomocny na takie podrażnienia ale nie pomogło teraz maść z cynkiem czy jakos tak ma zobaczymy na ile się zda ach:sorry2:
 
Do góry