reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Witam :-)

U nas ciąg dalszy ładnej pogody :tak::-)

Royanna GRATULACJE drugiego SYNKA :-):-):-)

Gosia Tobie też GRATULUJE SYNKA super będziesz miała parkę :-):-):-)

Pyszczek a Ty kiedy poznasz płeć??? :blink:

Bershka ściskam Cię wszystko będzie dobrze :tak::tak::tak:

Pozostałe dziewczynki bardzo serdecznie pozdrawiam :-)

Buziaki!!!!
 
Gie-oska już sobie skopiowałam do notatnika Wasze podpowiedzic o kupic dla maluszka, żeby nie kupowac zbędnych rzeczy:tak::-D
ja dziś siedzę w domku bo Filipek , którym sie opiekuje ma chyba anginę:baffled:
Idziemy z M na zakupki niedługo bo w poniedziałek jedzie na kolonie z dzieciakami ze świetlicy gdzie pracuje a ja zostaje sama:-(I to na dwa tygodnie:-( Dobrze, że mam Was:tak:Nie będe się tak nudzic i nie będe samotna;-) Nie mogę się doczekac kiedy mi bobasek wskoczy w drugie okienko:-D
 
Witajcie :-)

Paula pogodę to macie wymarzoną jak na urlop :) a ja mam nadzieję poznac płeć już w tę sobotę :-)

Pozdrawiam wszystkie Laski! :-)
 
HEJKA:-)
My na 12 wybieramy się na ostatnie szczepienie pneumokoków synka:-)

AGNIESIAK hehe ja tak samo patrze kiedy będzie mi wskakiwać na te siedzące dzieciaczki tak tam po środku:-p
PAULA hej hej z nad morza:-)pogoda rozpieszcza was tam co;-)
PYSZCZEK no teraz ty w kolejce a potem ja:-pbo 20 lipca się wybieram to chyba będzie tak 16 tc początek chyba jakoś tak nie przeliczyłam jeszcze dokładnie ale myśle że coś tam już widać będzie no bynajmiej siusiaczka na pewno:-D
 
reklama
Patrysia o prosze, to dobrze że napisałaś o tej swojej wizycie, będziemy czekały na wieści, może rzeczywiście będzie juz coś widać :)

A ja własnie wybieram kosmetyki dla dzidzia - czytam sobie opinie i zapisuję co najlepeij wybrac, choć wiadomo że to mój maluszek, a dokładniej jego skóra zdecyduje co dla niej najlepsze :) Patrysia Ty używałaś np. żelu do mycia ciała i włosków, potem oliwki czy balsamu i kremu do buźki z tej samej firmy? Bo nie wiem czy lepiej z tej samej firmy kupic większość rzeczy czy trochę pomieszać produkty. Bo jak jeden uczuli z danej marki to pewnie reszta też i wszystkie trzeba będzie zmienić :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry