reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Boze dziewczyny jest mi tak źle nie wiem co ja mam myśleć tylko płacze i płacze i M już powiedział że jak chore będzie dziecko to mam usunąć ciąże wybaczcie ale my niestety juz tak wcześniej mówiliśmy bo wiemy jak to jest ciężkow życiu takiemu dziecku no a wtedy to i także nie ma już mowy o kolejnym DLACZEGO DLACZEGO :-:)-:)-(TAK MI JEST ŹLE:-:)-:)-(
 
reklama
Z rozmową z innymi dziewczynami jestem pełna optymizmu a dlatego że wychodzi na to że ja juz dawniej przebyłam tą chorobe co jutro ide zrobic na IMG bo narazie to mam IGG co jutro musze zrobic i się dowiem czy juz przebyta jest choroba czy jednak niedawno ale mam dobre myśli po rozmowach bo jednak mam wysokie przeciwciałą i tu widocznie że ja już szybciej mam już tą chorobe:tak:ach oby było wszystko dobrze ach boje sie cały czas ale kurcze musi być dobrze:tak:
 
No i mam winiki i wszystko dobrze toksoplazmoza takze ale ja płacze i płacze a dlaczego bo niestety cytomagalia nie jest za dobra:-:)-:)-(

a oto wyniki jej:-:)-:)-(
wynik ujemny : <6.0
wynik dodatni : >= 6.0


a oto moj wynik 143.9

i jak widzicie znacznie wysoko co niestety jest duza szansa że moje dziecko urodzi się chore jak z czego wyczytałam:-:)-:)-(co niestety już jest mi bardzo źle i juz teraz wiem co bedzie czekac mnie w poniedziałek:-:)-:)-(wiem co juz ginekolog powie juz się na to nastawiam:-:)-:)-(

Patrysia ale cos powiedzieli Twojemu M jak odbieral badania ze cos jest nietak??kurcze mam nadzieje ze jednak bedzie dobrze u Ciebie i ze bobas zdrowy!!troche mnie nastraszylas bo ja nie robilam tego badania to chyba musze zrobic co??a czy teraz moze lekaz jakos ocenic czy dziecko jest zarazone??
 
GIEOSKA nie oni nie sprawdzaja te co wydają wyniki one daja i tyle a ja mam je z ginekologiem skontaktować co mam wizyte w poniedziałek ale ide jutro zrobic to na IMG bo i tak by mi kazał to zrobic a czy ty powinnaś zrobic to nie wiem nie znam sie na tym ale wiem jednoże jak każda dostanie pierwszy pakiet badań zrobic to niech zrobi toksoplazmoze i cytomegalie bo jak widzicie nawet nie wiemy a niespodzianki sa:sorry2:ja mam nadzieje że już dawno wirus mnie zaatakował wtedy to już z górki bo dzidzi nic nie grozi i tak musze myśleć :sorry2:oby bo sama jestem w całym stresie:-(ach jakie to zycie potrafi dac w kość:sorry2:
 
No i mam winiki i wszystko dobrze toksoplazmoza takze ale ja płacze i płacze a dlaczego bo niestety cytomagalia nie jest za dobra:-:)-:)-(

a oto wyniki jej:-:)-:)-(
wynik ujemny : <6.0
wynik dodatni : >= 6.0


a oto moj wynik 143.9

i jak widzicie znacznie wysoko co niestety jest duza szansa że moje dziecko urodzi się chore jak z czego wyczytałam:-:)-:)-(co niestety już jest mi bardzo źle i juz teraz wiem co bedzie czekac mnie w poniedziałek:-:)-:)-(wiem co juz ginekolog powie juz się na to nastawiam:-:)-:)-(
Kochana nie zamartwiaj się na zapas. Jeszcze będzie dobrze, zobaczysz. :tak:
 
Patrysia postaraj się na razie nie panikować, pójdziesz do lekarza to Ci powie co oznacza taki wynik. Nie czytaj żadnych stron czy forum na ten temat bo tylko się zdenerwujesz. Ja też robiłam to badanie, u mnie wyszło w normie, ale lekarz powiedział że niepotrzebnie zrobiłam, bo z tym i tak nic nie da się zrobić, a stresem można dziecku zaszkodzić. A poza tym tylko mały procent dzieci z cytomegalią może być chore. Nic nie jest przesądzone. Może jest tak jak mówisz że przechodziłaś już tę chorobę i to są przeciwciała, ja nie wiem, nie doradzę Ci ale najważniejsze nie denerwuj się, kiedyś na BB na innym forum czytałam, dziewczyna miała też wysoki wynik i po prostu odchodziła od zmysłów a potem zrobiła własnie ten drugi odczynnik i już dobrze wyszło, i całe szczęście że te nerwy dziecku nie zaszkodziły.

Patrysia Twoje dziecko jest zdrowe, inaczej nie pozwalam Ci myśleć! Trzymaj się!!!
 
Patrysia poczytałam trochę za Ciebie i zrób koniecznie IgM, jak będzie ujemny to wszystko w porządku! A ten wysoki wynik to przeciwciała :tak:
 
PYSZCZKU tak wiem i jutro koniecznie ide robic IMG i mam nadzieje że będzie ujemny:tak:

Ach niestety od początku mam stresa co do mojej ciąży najpierw plamienia i szybko usg czy jest pecheżyk a w nim zarodek potem czekanie na kolejne usg czy zabije serduszko a teraz czekanie na wyniki i czy bedzie ujemnie a potem jeszcze od gina usłyszeć czy jest dzidzia zdrowa i czy jest dobrze pomimo wirusa:sorry2:no cóż niestety nie może być z górki bo za łatwe życie bym miała:sorry2:
 
Patrysiu trzymaj się kochana, wszystko będzie dobrze, musi być!!! :tak:
Teraz najważniejsze to pozytywne myślenie i trzeba mieć nadzieje że następne wyniki będą dobre i wszystko skończy się dobrze :tak:
wiem że się załamałaś na początku i bardzo się martwisz, wiem co to znaczy ale niestety nie mamy na to wpływu co nas spotka...ja wierze że Bóg chce coś nam przekazać przez to co nas spotyka....

jestem tylko w szoku że pomyślałaś o usunięciu ciąży :szok::-( ja nigdy o tym nie pomyślałam a doskonale wiedziałam że nasze dziecko może być chore :-( i nawet gdyby nasze dziecko przeżyło i byłoby chore to bardzo byśmy je kochali mimo wszystko! Powinnam dziękować Bogu że zabrał nam nasze maleństwo bo wiem że byłoby kaleką do końca życia (przezierność karkowa wyszła na usg 6-7 mm) ale rozum mówi jedno a serce drugie :-(

Ale Patrysiu postaraj się nie denerwować teraz tylko zrób kolejne badania i idź jak najszybciej do gina! I myśl pozytywnie! Będzie dobrze! :tak:
Tulam Cię bardzo mocno przytul.gif przytul.gif przytul.gif
 
reklama
Do góry