reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Gosia a ten sterylizator to się przydaje w ogóle, tzn chyba trzeba mieć kilka butelek, bo do niego jakoś dużo wchodzi...ja podgrzewacz z Aventu chcę..:tak:
 
reklama
Gosia a ten sterylizator to się przydaje w ogóle, tzn chyba trzeba mieć kilka butelek, bo do niego jakoś dużo wchodzi...ja podgrzewacz z Aventu chcę..:tak:

ja dostalam sterylizator aventu i tam w komplecie byly 4butelki awantu,kubek niekapek i 2smoki aventu wiec spory zestaw:-)a zostal on zakupiony w irlandii wiec dlatego pewnie taki bogaty zestaw!!normalnie wchodzi tam 6butelek i pare smokow-)ja go uzywalam przez rok i jak dla mnie to mega inealna sprawa byla:-)teraz tez bede go uzywac tylko musze gdzies nabyc saszetki do odkamieniania sterylizatora a nie wiem gdzie takie cos sie kupuje|:-(
 
podgrzewacz mam kanpola i tez jest ok!!chodz jednak wole marke aventu..Majka ani smokow ani butlki innych niz avent nie chcia;la:-)
 
Pyszczek trzymam kciuki za egzaminy!!!! :tak:
ja sterylizatora nie miałam tylko co jakiś czas wygotowywałam butelki, smoczki, myśle że warto mieć taką rzecz ale nie jest ona konieczna....ja np. wcale nie zamierzam kupować przy 2 dziecku :blink:
 
Czyli taki sterylizator trzeba koniecznie mieć, bo inaczej trzeba wygotowywać butelki? :szok::-) Nie znam się więc pytam

Pyszczek ja sobie nie wyobrazam byc bez sterylizatora bo to bardzo wygodna rzecz jest:-)ale to moje zdanie i ktos inny moze sie nie zgodzic:-)wiem ze sa jeszcze jakies sterylizatory co sie do zmywarki wklada i tak niby butelki sie myja ale nie jestem do tego przekonana??
I jak jest sterylizator to nie musisz gotowac zupy smoczkowo-butelkowej hehe:-):-):-)
 
Paula i Gosia dzięki za Wasze rady, choć tak różne ;-) na pewno obie wezmę pod uwagę i zdecyduję co dla mnie najlepsze będzie :-)
 
reklama
Do góry