reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

no musisz znalexc jakis pozytyw :)
wiecie kiedys dostałam jako dziewczynka ksiazke Polyanna ....pewnie znacie....i czesto jak mam problem to szukam jak ona jakiś plusów.....działa:)

dzwoniła mama ....była pewna ze dzisiaj jest 3 czerwiec ....smutna była bo jej poiwiedziałam ze wszystkie 3 są małpy i nie gadam z nimi ( oczywiscie zartowałam troche) no ale mówiła ze ona babci i siostrze mówiła ze to w czwartek wiec zebym jej wybaczyła....bo jak nie to nie bedzie mogła oddychac z nerwów....no to cóz musiałam wybaczyc skoro mnie tak na litosc wzieła:sorry::sorry:
cóz zrobić z tymi babami....
 
reklama
Gosia ja nie mam nic przeciwko żeby kupić na allegro używany wózek mutsy. Tak jak Aga zrobiła :) Tylko żeby był w dobrym stanie :) Zawsze takie rozwiązanie będzie tańsze, a wózek i tak dobry i solidny bo dobra firma. Ale zamierzam wcześniej obejrzeć go dokładnie w sklepie :tak:

Anufifi ja również się zgadzam z tym co Ty piszesz :tak: jeszcze przed śłubem rozmawiałam ze znajomym księdzem, to taki prawdziwy ksiądz z powołania, i mówił mi że w małżeństwie oprócz małzonków trzecią osobą jest zawsze Bóg i dlatego trzeba wierzyć, że nie jesteśmy sami, że w gorszych chwilach jest ktoś, kto nam pomoże, i trzeba Go o to prosić. Te słowa mocno utkwiły mi w pamięci, naprawdę w nie wierzę i ciesze się że tak jest, że nie jesteśmy sami z problemami.. :tak: będzie dobrze :-)
 
Gosia może lepiej zlecić poszukanie części jakiemuś warsztatowi, to powinno byc w cenie naprawy, a nie sama będziesz szukać. A do warsztatu musi Cię ktoś na lawecie zawieść, bo inaczej nie da rady skoro tylko 3 kola się kręcą :baffled:
 
Pyszczku ja tez w to wierze bardzo ....wierze , że modlitwa moze zdzialac cuda ....sama tego doświadczyłam w naprawde powaznych sytuacjach w zyciu ....
może Wam sie to wyda głupie ale ja normalnie czułam Bożą ręke na ramieniu....
MAma mojego męża i jej rodzina to ludzie bardzo wierzący ....ktos z boku mógłby powiedziec ze az zdewociali , ale jak mi tesciowa opowiada sytuacje z zycia jej rodziny to aż z wrażenia czasem nie moge oddychać ....
Zawsze jak wychodzę do pracy moja tesciowa modli sie ....gdy mam powazny problem zawsze ją proszę o to by i za mnie sie pomodliła....wtedy wiem ze mi sie uda rozwiązac problem...i nigdy nie było inaczej....
Moze to sie komus wydaje banalne , ale mnie to daje poczucie bezpieczeństwa.....
 
Gosia może lepiej zlecić poszukanie części jakiemuś warsztatowi, to powinno byc w cenie naprawy, a nie sama będziesz szukać. A do warsztatu musi Cię ktoś na lawecie zawieść, bo inaczej nie da rady skoro tylko 3 kola się kręcą :baffled:

w warsztacie nie maja takiej czesci a jak zamowia to skasuja mnie 3razy wiecej niz sama kupie...poza tym to stary samochod i bardzo zadko spotykamy wiec z czesciami krucho;-(jak mi szybe boczna wybili to tez sie niezle musialam naszukac poza tym chce nowsze auko!!


w ogole glowa mnie boli i chetnie do domku bym poszla a musze siedziec:-(w ogole dzis jakis nedzny dzien mam:-(
 
Aniu mi tak samo modlitwa pomaga, wierzę że jak pomodlę się w jakiejś intencji, to Bóg pomoże mi to spełnić..kiedyś częściej chodziłam do kościoła, teraz rzadziej mi się to udaje, ale mam swoją wiarę i Boga głęboko w sercu i to mi wystarcza..mój M nie jest bardzo religijny, ale rozumie i szanuje moje podejście do tych spraw

Dziewczynki ja uciekam bo za 15 min mam autobus do centrum :-)
Miłego dnia!
 
Cześć dziewczynki
anuffi wiem jak musi Ci być smutno ale kochana teraz najwazniejsza rodzinka to Twoj mąz i dzieciaczki a Oni niezapomnieli wiec głowa do góry;-) tulam Cie mocno, a Tomuś to dizewczynki pobija na zdjeciach!!!!:tak::-)
pyszczku kochana ja pierwszy mutsy ktory kupilam dla synka mialam na stelarzy tym co ma cztery koloa takie same niepamietam nazwy tez był fajny ale ten co teraz kupiłam to ulepszona wersja wiec dlatego sie na niego zdecydowałam ma bardzo duzo dobrych opini ten wózek...
co do nosidełka to niewyobrazam sobie małego noworodka wciskac na pól złozonego do fotelika samochodowego ( choc rozumiem ze w brzuchu jest dziecko jeszcze bardziej poskrecane ale po co jak moze sobie lezec całkiem na lezaco) dla mnie to jest świetne rozwiazanie bo jak np mały zasnął w aucie jak np jechalismy na zakupy czy na spacer to niemusiałam go przekladac do gondolki i sie nieprzebudzał tylko sobie spał jak go wkladalismy na stelaz z wozka i czasami taki wypad trwał 3 godziny i jak go wlozylam do tego fotelika jak wychodzilismy z domu tak czesto budzil sie dopiero w domu jak juz wrocilismy bo mial tam wygodnie.... ale to takie moje uwagi;-)
Paula sliczne zdjecie;-)
ja jestem juz po wizycie najpierw mialam robione ktg i na nim wyszło sporo skorczy lekarz mowi ze macica mi sie stawia:sorry: niepodobały mu sie wyniki.... ale mowi ze idziemy sie teraz zbadac czy sie szyjka nieskrocila ostatnio miala 3,5cm po badaniu wszystko wporzadku i nawet lekarz sie zdziwil bo szyjka sie wydłuzyla bo ma 4cm czyli wiecej niz było.... mowi ze mam dalej prowadzić taki tryb zycia jak do tej pory czyli duzo odpoczywac i ze za 3 tygodnie moge rodzic.....
mała wazy 1530 i jest to 30 tydzien ciazy
takze kochane jeszcze troszku musze wytrwać mam nadizje ze mała jeszcze sie niespieszy... a po tych 3 tygodniach niech sie dzieje co chce:rofl2:
pozdrawiam was serdecznie
aha dzieki ze się Wam ubranka podobały :)

 
reklama
ehhhh....Mama znow dzwoniła....przezyc nie może ze zapomniała...juz jej mówie zeby dała spokój ale dalej ja to męczy ... no teraz to mnie głupio :sorry:.

Agus super że jest dobrze , Wanesa poczeka jeszcze zobaczysz i urodzi sie kiedy trzeba :)
 
Do góry