reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

MARGARITA o jej wiem co czujesz,ale jak prosiłaś już nie bede pocieszać:sorry:no i znowu jakieś chorubsko co tyle dzieci atakuje i nas:baffled:ob to było tylko przez to że babcia wyjechała:tak:
PYSZCZKU tak to jest mój rocznik:-)tylko jestem z grudnia co w sumie te 23 lata jeszcze nie mam ukończone:-:)-D:rofl2:dobrze że sie dobrze czujemy:-)
 
reklama
Margaritta no widzisz zapomniałam dodać Cię w moich pozdrowieniach :baffled: ale pamiętam o Tobie! A mama kiedy znowu przyjeżdża? Albo Wy kiedy mamę odwiedzicie? Twoje Dziewczynki na pewno tęsknią za babcią, dziadkowie odgrywają w życiu dzieci orgomną rolę, chociaż nie zawsze sobie to uświadamiamy. Pozdrawiam Cię serdecznie! :tak::-)
 
Dziewczyny widziałyście że powstał już wątek - Grudnióweczki 2009? :szok::-)
Kurcze ale czas leci! Może któraś z Was się pisze na ten miesiąc? Hihi.. fajnie by było :tak::-)
 
Dziewczyny widziałyście że powstał już wątek - Grudnióweczki 2009? :szok::-)
Kurcze ale czas leci! Może któraś z Was się pisze na ten miesiąc? Hihi.. fajnie by było :tak::-)



kochana jak ja bym teraz zaszła w ciąże to sobie obliczyłam że poród by był na ok 18 stycznia co ja bym wątek zrobiła STYCZEŃ 2010:-D:rofl2::-D:szok:
 
AGNIESIAK jak twoje ściągi;-)
Ściągi produkuja się pełną parą:laugh2:
Jeszcze jutro dopiszę no i na uczelni w sobotę coś skubnę od koleżanek bo egzamin dopiero o 15:00 a w czesniej mamy wykłady:tak:

Patrysia ja z sierpnia 85 :-)
A ja z listopada 85:-p:-D

kochana jak ja bym teraz zaszła w ciąże to sobie obliczyłam że poród by był na ok 18 stycznia co ja bym wątek zrobiła STYCZEŃ 2010:-D:rofl2::-D:szok:
Ja tez na styczeń bym była :-D
Ciekawe czy zaczniemy nowy rok we dwójkę..;-):laugh2:
Ja nadal nastawiam się na @:sorry:
 
reklama
Witam :-)
Wstałam dzisiaj ostatkiem sił :baffled: jak dobrze że dziś piątek :-):-):tak:
w weekend muszę się zregenerować :tak:

Dziewczyny jakie Wy młode jesteście ;-):-) ja jestem z marca 80 :-p
 
Do góry