reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

O kurde! To hardcore dla mnie trochę :D przy pierwszym dziecku (synek) nie robiliśmy nic :p teraz może trochę bardziej wolałabym dziewczynkę (mężowi wszystko jedno :p, nie wierzy w te metody xd). Zacznę brać magnez i kwas foliowy, jeść więcej białka. Ale Ty to po całości widzę. Kawy, bananów też nie można? Bez kawy nie przeżyje xd
Podchodziłabym do tego z przymróżeniem oka ;) U mnie różnica w przygotowaniach, z których mam syna i córkę polegała wyłącznie na tym, że z córką dodatkowo brałam magnez z witaminą B6 i kompleks Pregna Start, a boboseksy były po dużym wysiłku fizycznym męża 2 dni przed, choć nie wiem czy to miało jakiekolwiek znaczenie :D Nic w diecie nie zmieniałam.
 
reklama
O kurde! To hardcore dla mnie trochę :D przy pierwszym dziecku (synek) nie robiliśmy nic :p teraz może trochę bardziej wolałabym dziewczynkę (mężowi wszystko jedno :p, nie wierzy w te metody xd). Zacznę brać magnez i kwas foliowy, jeść więcej białka. Ale Ty to po całości widzę. Kawy, bananów też nie można? Bez kawy nie przeżyje xd
Banany, ziemniaki i pomidory to potas, więc na chłopca 🤣 bananów i tak nie jem nigdy, bo nie cierpię ! A kawę nauczyłam się pić bezkofeinowa. Ja to i tak lekko do tego podchodzę. Jak czytałam to forum, to dziewczyny różne inne rzeczy robiły i serio się na tym znały ❤️🙂 a co z tego wyjdzie ? Zobaczymy 😄
 
Banany, ziemniaki i pomidory to potas, więc na chłopca 🤣 bananów i tak nie jem nigdy, bo nie cierpię ! A kawę nauczyłam się pić bezkofeinowa. Ja to i tak lekko do tego podchodzę. Jak czytałam to forum, to dziewczyny różne inne rzeczy robiły i serio się na tym znały ❤️🙂 a co z tego wyjdzie ? Zobaczymy 😄
I co dziewczynom z tego wychodziło? Muszę przeczytać więcej odp :p ja do tego podchodzę z przymrużeniem oka. Mój mąż powiedział że w jednym cyklu możemy spróbować tych cudow przed owu a potem jazda a nie jakieś głupoty 🤣
 
Banany, ziemniaki i pomidory to potas, więc na chłopca 🤣 bananów i tak nie jem nigdy, bo nie cierpię ! A kawę nauczyłam się pić bezkofeinowa. Ja to i tak lekko do tego podchodzę. Jak czytałam to forum, to dziewczyny różne inne rzeczy robiły i serio się na tym znały ❤️🙂 a co z tego wyjdzie ? Zobaczymy 😄
Swoją drogą ktoś jeszcze poza nami zaczyna zaraz lub już się stara? :) Z tego co czytałam to Wy od pewnego czasu już działacie. Mam też wrazenie, że chłopców rodzi się więcej i łatwiej się ich robi :p praktycznie ostatnio na tym wątku wszyscy próbują ustrzelic, dziewczynke...
 
Banany, ziemniaki i pomidory to potas, więc na chłopca 🤣 bananów i tak nie jem nigdy, bo nie cierpię ! A kawę nauczyłam się pić bezkofeinowa. Ja to i tak lekko do tego podchodzę. Jak czytałam to forum, to dziewczyny różne inne rzeczy robiły i serio się na tym znały ❤️🙂 a co z tego wyjdzie ? Zobaczymy 😄
Jak idą starania? Zdecydowałaś sie na monitoring owulacji?
 
Jak idą starania? Zdecydowałaś sie na monitoring owulacji?
Hej, na monitoring się jednak nie zdecydowałam. Staramy się na spokojnie, chociaż parę dni temu w same moje urodziny miałam ,, niemiły,, prezent. Poszłam do ginekologa, bo niepokoił mnie częsty ból jajnika prawego i się okazało, że jest tam torbiel. Lekarka twierdzi, że to się już wchłania i mam się starać, nie ma co do tego przeciwskazan, ale wiadomo, że w tej sytuacji z tego chorego jajnika nie wydostanie się jajeczko. Także liczymy na mój lewy jajnik. Na obrazie USG ponoć ładnie rośnie jajeczko 🤷😜
 
Hej, na monitoring się jednak nie zdecydowałam. Staramy się na spokojnie, chociaż parę dni temu w same moje urodziny miałam ,, niemiły,, prezent. Poszłam do ginekologa, bo niepokoił mnie częsty ból jajnika prawego i się okazało, że jest tam torbiel. Lekarka twierdzi, że to się już wchłania i mam się starać, nie ma co do tego przeciwskazan, ale wiadomo, że w tej sytuacji z tego chorego jajnika nie wydostanie się jajeczko. Także liczymy na mój lewy jajnik. Na obrazie USG ponoć ładnie rośnie jajeczko 🤷😜
będzie dobrze! Może niebawem razem zajdziemy ;p ile masz lat?
 
reklama
Do góry