reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Bardzo dziękuję :)
Momentami wyrzucam sobie, że może za bardzo się cieszę kiedy inni nie maja tego szczęścia 🥺
🤦
Mam to szczęście cieszyć się zdrowymi dziećmi i takie teksty dzialaja na mnie jak płachta na byka bo nie wiem jak można napisać, że Ktoś nie ma szczęścia bo nosi pod sercem dziecko innej niż sobie "wymarzył" płci.
Ja to mam za to czasami wrażenie, że to grupa nie dla mnie bo nie potrafię sobie nawet wyobrazić dzikiej euforii po otrzymaniu info nt.płci. oczywiście też płakałam ze szczęścia ale wtedy, kiedy okazywało się, że dziecko jest zdrowe.

@milla1982 zazdroszczę tych staranek :D
My mieliśmy ostatecznie wystarać się teraz w sierpniu ale sama nie wiem.. Niby marzy się Czwóreczka ale łatwiej byłoby wpaść. Największe ciśnienie łapię wchodząc na forum ;) A na codzień myślę, że moja Trójka wystarczy do szczęścia :D

@princess_88 ale ten czas zasuwa! Najpiękniejsze przed Wami.:)

Kciuki za pozytywne testy dziewczyny!! Czerpcie z tych chwil jak najwięcej :)
 
reklama
Do góry