reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Ciekawe co tam u niej, bo nic się nie odzywa. @gorligorli też nic się nie pochwaliła kto tam u niej pod sercem rośnie...
Hej Kochana i Kochane, to ktoś jeszcze o mnie tu pamięta? 🤗Słuchajcie ja pierwsze 4 miesiące miałam z życia wyjęte. Spałam z miską. U nas już zaczęliśmy 37 TC. Jest ciężko, bo już wszystko porozciągane, sporo utyłam oczywiście i dalej śpię z dwoma poduszkami pod plecami...czyli bardziej siedzę 😉
 
Termin mamy na początek maja, ale pewnie wyjdzie koniec kwietnia. U nas gin długo nie mówiła płci a ja cicho że tak powiem siedziałam i nie pytałam. Na połówkowych dopiero gin.pogratulowała córeczki. Potem nie było zmian. Wczoraj USG robił mi lekarz inny w szpitalu i potwierdził girl 😍🌺jak możecie przypuszczać cieszę się, ale chyba póki nie urodzę, to tak z dystansikiem. Marzę o tym by wszystko poszło gładko, zdrowo i byśmy się cieszyły sobą dluuuuugie lata. Tak bardzo się za Nią wyteskniłam. Już w sumie godziłam się, że poprostu mam być mamą synów i już. (Ps.dla niepamiętnych mnie, mam 4 synów na stanie 😉)
 
Termin mamy na początek maja, ale pewnie wyjdzie koniec kwietnia. U nas gin długo nie mówiła płci a ja cicho że tak powiem siedziałam i nie pytałam. Na połówkowych dopiero gin.pogratulowała córeczki. Potem nie było zmian. Wczoraj USG robił mi lekarz inny w szpitalu i potwierdził girl 😍🌺jak możecie przypuszczać cieszę się, ale chyba póki nie urodzę, to tak z dystansikiem. Marzę o tym by wszystko poszło gładko, zdrowo i byśmy się cieszyły sobą dluuuuugie lata. Tak bardzo się za Nią wyteskniłam. Już w sumie godziłam się, że poprostu mam być mamą synów i już. (Ps.dla niepamiętnych mnie, mam 4 synów na stanie 😉)
Wielkie gratulacje 🎀 ja parę razy o Ciebie pytałam, ale bez odzewu 😉 cieszę się, że wszystko dobrze i tak pozytywnie zazdroszczę, że już tak niebawem poznasz swoją córkę 😊 ja jeszcze trochę muszę zaczekać, właśnie zaczynam 29tc😉
Ja też do połowy ciąży wymiotowałam kilka razy dziennie 🙈
 
Wielkie gratulacje 🎀 ja parę razy o Ciebie pytałam, ale bez odzewu 😉 cieszę się, że wszystko dobrze i tak pozytywnie zazdroszczę, że już tak niebawem poznasz swoją córkę 😊 ja jeszcze trochę muszę zaczekać, właśnie zaczynam 29tc😉
Ja też do połowy ciąży wymiotowałam kilka razy dziennie 🙈
Dziękuję. U Ciebie też już bliżej jak dalej. Musimy uzbroić się w cierpliwość. WSZYSTKIEGO dobrego 💚
 
reklama
Termin mamy na początek maja, ale pewnie wyjdzie koniec kwietnia. U nas gin długo nie mówiła płci a ja cicho że tak powiem siedziałam i nie pytałam. Na połówkowych dopiero gin.pogratulowała córeczki. Potem nie było zmian. Wczoraj USG robił mi lekarz inny w szpitalu i potwierdził girl 😍🌺jak możecie przypuszczać cieszę się, ale chyba póki nie urodzę, to tak z dystansikiem. Marzę o tym by wszystko poszło gładko, zdrowo i byśmy się cieszyły sobą dluuuuugie lata. Tak bardzo się za Nią wyteskniłam. Już w sumie godziłam się, że poprostu mam być mamą synów i już. (Ps.dla niepamiętnych mnie, mam 4 synów na stanie 😉)
Super 😍 gratuluje córci to musi być piękne uczucie spełnić swoje marzenie ❤️ Pochwal się jak Ty tą córkę zmajstrowałaś 😃 czy była inna taktyka niż przy synach?
 
Do góry