reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Czyli będziesz starać się kilka dni przed owulacja? Tu po okresie?😀
Dopiero czytalam, że lady comp baby, tam też można zaplanowac plec, ale metoda odwrotna, im dalej od owulacji,to chlopczyk, a im bliżej dziewczynka...🙊🙉😏
Tak mi się wydaje, że sprobujemy z mezem wtedy przed owulacja 😀 jak już zaczniemy starania, bo na razie ni planuje. Mój maluch jeszcze za mały 😀
 
Słuchajcie, tak teraz czytam książkę Wójcika i cytuje(...),,Już dzisiaj wiadomo, że pewien lek stosowany przy leczeniu bezpłodności powoduje rodzenie głównie córek ".
Czy wiecie co autor miał na myśli?? Jaki to lek????🙏😎😀
 
Dziewczyny czy to normalne zeby przez 4 dni z rzędu miec pozytywne testy owulacyjne? Dzisiaj dopiero kreska testowa minimalnie zbladła (5 dzien). Co to może oznaczać?
 
Dziewczyny czy to normalne zeby przez 4 dni z rzędu miec pozytywne testy owulacyjne? Dzisiaj dopiero kreska testowa minimalnie zbladła (5 dzien). Co to może oznaczać?

Ja tak bardzo często mam, testy pozytywne kilka dni, ale nie ma piku, wtedy najczęściej jest to cykl bezowulacyjny, komórki jajowe nie uwalniają się itp. Ale ja ogólnie mam problemy więc u mnie jest to normalne.
 
Słuchajcie, tak teraz czytam książkę Wójcika i cytuje(...),,Już dzisiaj wiadomo, że pewien lek stosowany przy leczeniu bezpłodności powoduje rodzenie głównie córek ".
Czy wiecie co autor miał na myśli?? Jaki to lek????🙏😎😀

Nie mam pojęcia o jaki lek mu chodziło, ogólnie są jakieś leki "na płodność" i one podobno zmniejszają ilość śluzu szyjkowego i niby to jest dziewczynkowe, bo chłopcy ten śluz "uwielbiają" dlatego niby są szybciej przy komórce jajowej.
 
Słuchajcie, tak teraz czytam książkę Wójcika i cytuje(...),,Już dzisiaj wiadomo, że pewien lek stosowany przy leczeniu bezpłodności powoduje rodzenie głównie córek ".
Czy wiecie co autor miał na myśli?? Jaki to lek????🙏😎😀
Truskawka11 widzę że jesteś bardzo zdeterminowana na drugą córkę :p myślisz że córka nie zaakceptowałaby trzeciego brata?
 
reklama
Do góry