reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Truskawka11 widzę że jesteś bardzo zdeterminowana na drugą córkę :p myślisz że córka nie zaakceptowałaby trzeciego brata?
hehehe zdeterminowana, to ja mogę być...a co będzie to się okażę.
Na razie przyglądam się Wam i póki co spokojnie przyswajam info :-). Na razie jestem gotowa na dziewczynkę, a nie dziecko, a to wielka różnica...:-)))
A córka? wiem, że by zaakceptowała brata, bo jest empatyczna, jednak to dla Niej chciałabym siostrę, której nigdy nie miałam.
A Ty Elenaa, czy w Twojej trzeciej ciąży chciałaś coś zaplanować? Stosowałaś jakieś techniki, diety itp.?
czy co Bóg da, byle zdrowe? :-)
 
reklama
Ja tak bardzo często mam, testy pozytywne kilka dni, ale nie ma piku, wtedy najczęściej jest to cykl bezowulacyjny, komórki jajowe nie uwalniają się itp. Ale ja ogólnie mam problemy więc u mnie jest to normalne.
To pewnie dlatego. To jest mój oierwszy cykl, po 1 miesiaczce od zaprzestania karmienia...
 
Ja w sumie mogłabym mieć drugą córkę, sama mam siostrę i jesteśmy nierozłączne więc chciałabym żeby córka miała taką "przyjaciółkę" choć nigdy nic nie wiadomo. Ale jestem tak strasznie ciekawa świata małego chłopca, że chce poczuć jak to jest być mamą dziewczynki i chłopca. Zazdroszczę Wam Dziewczyny (oczywiście pozytywnie) że macie "mieszane dzieci".
 
princess_88 jak sie czujesz???
Dziękuje za pamięć ❤️ Czuje się hmm... No w ciąży! Mdłości straszne od pozytywnego testu, najgorsze jakie miałam z wszystkich ciąż. Ale nie takie rzeczy się znosi ;)
Miałam dziś wizytę i widziałam bijące serduszko! Wiec wszystko jest na dobrej drodze. Właśnie zaczynam 6 tydzień ciąży a w 10 będę robić test NIFTY to mam nadzieje szybko się dowiedzieć, kto u mnie zamieszkał tym razem. Nie chce się nakręcać, ale ta ciąża to przeciwieństwo poprzednich. Poprzednio mdłości nie miałam, odrzuciło mnie od mięsa całkowicie, skóra i włosy do samego porodu w tragicznym stanie i tak x2 z synami. A teraz mdłości koszmarne ale za to cera i włosy jak marzenie a jeżeli chodzi o jedzenie to mięso i mięso chociaż ogólnie za mięsem nie przepadam wiec zdziwiona jestem bardzo. Będę się cieszyć z tego co będzie :D
@Domi33 po cichu gratuluje księżniczki ❤️
 
Ja w sumie mogłabym mieć drugą córkę, sama mam siostrę i jesteśmy nierozłączne więc chciałabym żeby córka miała taką "przyjaciółkę" choć nigdy nic nie wiadomo. Ale jestem tak strasznie ciekawa świata małego chłopca, że chce poczuć jak to jest być mamą dziewczynki i chłopca. Zazdroszczę Wam Dziewczyny (oczywiście pozytywnie) że macie "mieszane dzieci".
Wszystko przed Tobą Meg:-) wystarczy się odwazyc i zajść w ciaze...😎😀
Moim marzeniem było mieć dwie dziewczynki i chłopca, ale los sprawił mi figla😉
 
Dziękuje za pamięć ❤️ Czuje się hmm... No w ciąży! Mdłości straszne od pozytywnego testu, najgorsze jakie miałam z wszystkich ciąż. Ale nie takie rzeczy się znosi ;)
Miałam dziś wizytę i widziałam bijące serduszko! Wiec wszystko jest na dobrej drodze. Właśnie zaczynam 6 tydzień ciąży a w 10 będę robić test NIFTY to mam nadzieje szybko się dowiedzieć, kto u mnie zamieszkał tym razem. Nie chce się nakręcać, ale ta ciąża to przeciwieństwo poprzednich. Poprzednio mdłości nie miałam, odrzuciło mnie od mięsa całkowicie, skóra i włosy do samego porodu w tragicznym stanie i tak x2 z synami. A teraz mdłości koszmarne ale za to cera i włosy jak marzenie a jeżeli chodzi o jedzenie to mięso i mięso chociaż ogólnie za mięsem nie przepadam wiec zdziwiona jestem bardzo. Będę się cieszyć z tego co będzie :D
@Domi33 po cichu gratuluje księżniczki ❤️
@princess_88, u mnie też ciąża najgorsza jeśli chodzi o dolegliwości ciążowe. Ale ja z chłopcami miałam super cerę i włosy, a teraz tragedia, nawet mi kolor nie wyszedł,mimo iż używam sprawdzonej już farby i kolor zawsze był super😅 ciekawe kto u Ciebie pod serduszkiem zamieszkał? Trzymam kciuki✊ ja jeszcze nie do końca wierzę, ale wczoraj jak usłyszałam dziewczynka, to normalnie aż mi łzy poleciały 🥲 teraz modlę się, żeby to była prawda 😂
 
reklama
Do góry