reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dwa+Trzy kurcze masz rację 🤔 dlatego wydaje mi się że facet dobrze widział że to dziewczynka. Tak to by się powstrzymał od głosu.
Co będzie to będzie ważne że zdrowe tylko przepływy krwi w pępowinie średnie więc biorę acard.
 
reklama
Ja leżałam z dziewczyną na sali, która do dnia porodu miała mieć córkę urodziła syna. Moja siostra do 6 miesiąca miała mieć syna okazało się, że córka🙂

Mojego przyjaciela żona tak miała. 3 dni przed porodem dowiedziała się, że będzie chłopiec, a przez całą ciążę mówili, że dziewczynka.
 
Czy wy dziewczyny serio wierzycie, że płeć można zaplanować?
A no można... Tylko kasę trzeba mieć w usa już robią invitro i za odpowiednią gotówkę można nawet płeć wybrać [emoji85][emoji12]
I póki co to chyba jedyna pewna metoda.
Aczkolwiek niektóre z nas kobiet mogą mieć problem z donoszeniem ciąży określonej płci...
 
Ostatnia edycja:
A no można... Tylko kasę trzeba mieć w usa już robią invitro i za odpowiednią gotówkę można nawet płeć wybrać [emoji85][emoji12]
I póki co to chyba jedyna prwna metoda.
Aczkolwiek niektóre z nas kobiet mogą mieć problem z donoszeniem ciąży określonej płci...
No właśnie, to jedyna sprawdzona metoda 😂
 
A no można... Tylko kasę trzeba mieć w usa już robią invitro i za odpowiednią gotówkę można nawet płeć wybrać [emoji85][emoji12]
I póki co to chyba jedyna pewna metoda.
Aczkolwiek niektóre z nas kobiet mogą mieć problem z donoszeniem ciąży określonej płci...
Dokładnie np moja mama nie mogła mieć chłopców, dwie ciążę stracone i ma dwie dziewczyny🙂 ale i siostra i ja mamy syna
 
reklama
Do góry