reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

A patrzylas na pecherz? Gdzie znajduje się w odniesieniu do nuba?
A Ty robilas nifty tak? Takich badań nie wykonuje się w polskich laboratoriach? Ja to zielona w tym temacie :-) a moze skoro ta frakcja taka wysoka, to moze rzeczywiście cos z tą próbka bylo nie tak. Chyba pozostalo cierpliwie czekać i zobaczycie na kolejnych usg. A jak lekarz bedzie przekonany ze dziewczynka to bym złożyła jakąś reklamację na tamto badanie.
Z tym pęcherzem to też nic pewnego bo i on u Nas w "dziewczynkowym" położeniu był ;) Ramzi, nuby,ph, księżyc, przyrosty bety, czaszka, kalendarze (w tym Jonas) i inne wróżby, no wszystko mówiło, że Kajtek jest dziewczynką :D Nawet moja bezbłędna intuicja mnie oszukała ;)
Ale szczerze, nie wyobrażam sobie inaczej :D
 
reklama
ja jakos nigdy nie patrzylam na wrozby itd no moze to moj blad :p.
Dziewczyny przestalam karmic yeahhhh. Dostalam duphaston od ginekolog na wywolanie okresu. zazywalam 5 dni i ciszaaa. Nie mam go brac dluzej. Jak widac organizm sam musi wrocic do siebie. No wiec czekam na te pierwsza ciocie. Chociaz powiem Wam, ze troche z mezem los kusimy. M zazywa suple. Ja zaczelam :DDD
 
ja jakos nigdy nie patrzylam na wrozby itd no moze to moj blad :p.
Dziewczyny przestalam karmic yeahhhh. Dostalam duphaston od ginekolog na wywolanie okresu. zazywalam 5 dni i ciszaaa. Nie mam go brac dluzej. Jak widac organizm sam musi wrocic do siebie. No wiec czekam na te pierwsza ciocie. Chociaz powiem Wam, ze troche z mezem los kusimy. M zazywa suple. Ja zaczelam :DDD

Czasami ciąża się trafia jeszcze przed pierwszą miesiączką, bo owulacja jest wcześniej. Kciuki za niespodziankę. 👍
 
Dziewczyny :) wyczytałam z badań o embriologii ze męskie zarodki zagnieżdżają się szybciej niż żeńskie, szybciej się rozwijają i dzielą bo maja mniej materiału genetycznego (tylko jeden X który jest większy niż Y).
Stad moje pytanie: potraficie na oko ocenić kiedy miałyście implantację, ile DPO i jakiej płci było dziecko?
w tej ciąży miałam pozytywny test 8dpo a była to czułość 50 wiec podejrzewam ze zagnieżdżenie było 6dpo = syn jak nic 😂 ktoś obali? Potwierdzi? Z chłopcami zawsze miałam wyraźne II przed terminem miesiączki wiec może faktycznie...
 
Dziewczyny :) wyczytałam z badań o embriologii ze męskie zarodki zagnieżdżają się szybciej niż żeńskie, szybciej się rozwijają i dzielą bo maja mniej materiału genetycznego (tylko jeden X który jest większy niż Y).
Stad moje pytanie: potraficie na oko ocenić kiedy miałyście implantację, ile DPO i jakiej płci było dziecko?
w tej ciąży miałam pozytywny test 8dpo a była to czułość 50 wiec podejrzewam ze zagnieżdżenie było 6dpo = syn jak nic 😂 ktoś obali? Potwierdzi? Z chłopcami zawsze miałam wyraźne II przed terminem miesiączki wiec może faktycznie...
Ja w pierwszej ciazy z synem w dniu spodziewanej miesiaczki miałam cień cienia. W drugiej i trzeciej ciąży (corka i syn) mialam cień juz 8-9dpo. Także chyba nie regula.
A wogole teraz sobie cos przypomnialam, ze przed straniami o córke mąz brał antybiotyk (chyba pierwszy ostatni od dluzszego czasu). Podobno antybiotyki wpływają na jakosc nasienia, moze dlatego mamy corke? :p
 
Dziewczyny :) wyczytałam z badań o embriologii ze męskie zarodki zagnieżdżają się szybciej niż żeńskie, szybciej się rozwijają i dzielą bo maja mniej materiału genetycznego (tylko jeden X który jest większy niż Y).
Stad moje pytanie: potraficie na oko ocenić kiedy miałyście implantację, ile DPO i jakiej płci było dziecko?
w tej ciąży miałam pozytywny test 8dpo a była to czułość 50 wiec podejrzewam ze zagnieżdżenie było 6dpo = syn jak nic 😂 ktoś obali? Potwierdzi? Z chłopcami zawsze miałam wyraźne II przed terminem miesiączki wiec może faktycznie...

Ja miałam późno implantację, nie pamiętam ile dni po, ale miałam plamienie i myślałam, że to miesiączka. Test pozytywny wyszedł mi tydzień po dacie spodziewanej miesiączki.
 
reklama
Do góry