reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

skąd takie przekonanie? 😁

Dziewczyny jak to jest z tą szyjka w końcu w trakcie cyklu? Jak to wygląda w cyklach bezowulacyjnych a jak gdy dojdzie do zapłodnienia, bo ja już nie ogarniam.

Wg aplikacji mam dni płodne jeszcze dzisiaj, szyjka jest nisko. Czy to dobrze ? Czy jeśli by miało dojść do zapłodnienia to ona nie powinna być wysoko ?
Takie coś wyczytałam
Screenshot_20201003-002533_Firefox.jpg
 
reklama
właśnie wróciłam z oracy po ostatniej nocce. Dzisiaj w pracy zaczął boleć mnie przez może 5min jajnik a na wkladce zauważyłam trochę śluzu. Wróciłam do domu to sprawdziłam szyjke i wydaje mi się że jest otwarta chociaż akurat nie wydaje mi się by była wysoko. Być może dopiero teraz mam owulacje.

Mały śpi z mężem. Mimo że prosiłam go by nie brał dziecka do łóżka bo od początku ustakismy zasadę że nie będziemy tego robić. Wczoraj wróciłam z oracy to też mały z nim spał, dziś tak samo. Ręce opadają. Myślałam że jak wrócę to obudzę miło męża ale cóż będzie trzeba poczekać od wieczora do przytulnek. Mam nadzieję że nie będzie już po owulacji i szansa nie zostanie stracona. I w tym momencie nawet płeć nie jest ważna tylko fakt by mieć drugiego maluszka 😁
 
skąd takie przekonanie? 😁

Dziewczyny jak to jest z tą szyjka w końcu w trakcie cyklu? Jak to wygląda w cyklach bezowulacyjnych a jak gdy dojdzie do zapłodnienia, bo ja już nie ogarniam.

Wg aplikacji mam dni płodne jeszcze dzisiaj, szyjka jest nisko. Czy to dobrze ? Czy jeśli by miało dojść do zapłodnienia to ona nie powinna być wysoko ?
Mecenasowa27 szyjka po zapłodnieniu idzie ku górze jest długa i lekko miękka
 
Dziewczyny czy któraś z was to stosowała? Nie czuje u siebie śluzu płodnego, tak już mam każdego cyklu. Polecano mi to w celu lepszej docelowej podróży plemniczkom .
 

Załączniki

  • 16017228700204671844612021908742.jpg
    16017228700204671844612021908742.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 56
Mam prośbę do dziewczyn, które chciały synka i się udało: możecie krótko napisać, co zadziałało? Temat jest tak długi, że ciężko wyszukać konkretne posty z informacjami. Dziękuję.
 
Cześć Dziewczyny!
Dawno mnie tu nie było, ale jestem :) widzę, że dużo się dzieje i dużo nowych osób jest - super, im więcej tym lepiej. @Elenaa i @Dwa+Trzy serdecznie gratuluję dzieciaczków 🥰
Ostatnie pół roku miałam dość intensywne, temat drugiego dziecka spadł na dalszy plan, do tego mam PCOS więc się nie udzielałam. @PragneSyna gratuluję i trzymam kciuki 😍 @Szczęśliwa3 super, że się udało, wyślij nam tu trochę niebieskiego pyłu 😉 @milla1982 gdziekolwiek jesteś to Cię pozdrawiam 😘 @princess_88 za Ciebie i różowe marzenie również trzymam kciuki. Te dziewczyny, które pominęłam przepraszam, ciężko nadrobić tyle miesięcy. Miłego i pozytywnego dnia dla Was :) oczywiście za wszystkie trzymam kciuki :)
Chyba przyciągnęłaś mnie myślami. Ja Ciebie rownież ściskam ♡♡♡
 
Mam prośbę do dziewczyn, które chciały synka i się udało: możecie krótko napisać, co zadziałało? Temat jest tak długi, że ciężko wyszukać konkretne posty z informacjami. Dziękuję.
Ja mam dwoch synow bez planowania. Takze ciezko powiedzieć co tu zadziałało. Jednak jak się tak zastanowię to diete miałam typowo chlopczykowa: banany, mnóstwo ziemniaków, tony sera żółtego, wędliny, kawa. Z domu nigdy nie wychodziłam bez solidnego śniadania. Może to cos pomoże ;)
 
reklama
Do góry