reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Cześć Dziewczyny!
Dawno mnie tu nie było, ale jestem :) widzę, że dużo się dzieje i dużo nowych osób jest - super, im więcej tym lepiej. @Elenaa i @Dwa+Trzy serdecznie gratuluję dzieciaczków 🥰
Ostatnie pół roku miałam dość intensywne, temat drugiego dziecka spadł na dalszy plan, do tego mam PCOS więc się nie udzielałam. @PragneSyna gratuluję i trzymam kciuki 😍 @Szczęśliwa3 super, że się udało, wyślij nam tu trochę niebieskiego pyłu 😉 @milla1982 gdziekolwiek jesteś to Cię pozdrawiam 😘 @princess_88 za Ciebie i różowe marzenie również trzymam kciuki. Te dziewczyny, które pominęłam przepraszam, ciężko nadrobić tyle miesięcy. Miłego i pozytywnego dnia dla Was :) oczywiście za wszystkie trzymam kciuki :)
czesc Megi_Meg :)
to jakie masz teraz plany???
 
Dziewczyny trzymam kciukasy za kreseczki z wymarzona płcią. Ja chyba od grudnia zacznę staranka przy okazji rozszerzania diety mojemu bobasowi. U mnie to pewnie potrwa wieki kiedy coś zaskoczy.... Mialam jeden okres po porodzie a teraz ciszaaaa. Niestety ze względu na karmienie niewiele mogę zrobić w kierunku rozu. Postawie na diete i rephresh. Zobaczymy co z tego wyjdzie :)
Ja po rocznym karmieniu syna, pierwszy cykl staran i mam corke.
 
Hej :) mam już córkę, która w styczniu skończy 5 lat ! 😱 nie wiem kiedy to zleciało ! Zawsze marzył mi się synek i mam zamiar mu pomóc w dołączeniu do naszej rodziny :) tym bardziej, że córki marzeniem jest mieć brata i ciągle rysuje jego portrety 😂
wow no to juz nie masz wyjscia :p Kiedy zamierzasz sie starac, masz jakis plan na synka???
 
Ja bym powiedziala ze kp sprzyja dziewczynkom 🤣 bo przynajmniej u mnie niskie estrogeny wtedy za czym idzie malo sluzu płodnego i niskie ph. Zreszta po dlugim kp organizm jest jednak nieco oslabiony wiec niby tez dziewczynkowo :p
 
Ostatnia edycja:
wow no to juz nie masz wyjscia :p Kiedy zamierzasz sie starac, masz jakis plan na synka???

Ciężko powiedzieć kiedy zacznę bo u mnie ten temat ciągle się przesuwa 🙄 ale warto być w temacie, bo myślę, że wcześniej czy później będę miała drugie dziecko ( zawsze chciałam dwoje, noo troje też, ale nie mam miejsca 😂 ) córkę mam sprzed owulacji i raczej z diety dziewczynkowej, więc chłopca będę planowała "stworzyć" z dnia owulacji i innej diety niż córkę, wiadomo, recepty nie ma, ale próbować można :) i przed córką nie miałam PCOS, teraz mam, więc może moje męskie hormony, które się wybudziły i dają mi mocno w kość coś pomogą :) ogólnie od początku stycznia do tej pory wśród moich znajomych urodziło się ok 10 dziewczynek (rok dziewczynkowy ) więc pora żeby komuś się syn trafił i liczę na to, że padnie na mnie haha :)
 
reklama
Ja bym powiedziala ze kp sprzyja dziewczynkom 🤣 bo przynajmniej u mnie niskie estrogeny wtedy za czym idzie malo sluzu płodnego i niskie ph. Zreszta po dlugim kp organizm jest jednak nieco oslabiony wiec niby tez dziewczynkowo :p

Moja koleżanka ma syna którego karmi już pond rok i zaliczyła wpadkę ! wpadką okazała się jej wymarzona córka :)
 
Do góry