reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
To ja zgodnie z teoriami nie powinnam mieć w ogóle syna a mam Trzech :D
Kolejny lekarz oznajmił mi, że wszystko od Chłopa zależy więc gdybym kiedyś planowała córkę to muszę po prostu męża zmienić :D
Dla mnie to wciąż loteria, skoro tych plemników jest 200-500 milionów. Wiec rownie dobrze moze byc dziewczynka po 3 chlopcach :-)
 
Testowałam dopiero przed chwilą jest jedna kreska i druga taka strasznie bledziutka. To znaczy że owulacja już była?
Madziołek tzn ze pik już miałaś i od momentu pozytywnego testu owu odlicza się 12 24h i wtedy najczęściej występuje owu. Dlatego ważne jest wylapanie piku bo sam ból owulacyjne nie wystarczy i jeszcze mierzenie tempki w celu potwierdzenia wystąpienia owu
 
Madziołek tzn ze pik już miałaś i od momentu pozytywnego testu owu odlicza się 12 24h i wtedy najczęściej występuje owu. Dlatego ważne jest wylapanie piku bo sam ból owulacyjne nie wystarczy i jeszcze mierzenie tempki w celu potwierdzenia wystąpienia owu
Jeśli jest strasznie blada to liczy się jako pozytywny? Ja planowalam działać na chłopca jesli obie kreski będą jednakowo ciemne to wtedy jeden stosunek po24h i drugi po48 od tego ciemnego testu. Te źle myślę???????
 
Jeśli jest strasznie blada to liczy się jako pozytywny? Ja planowalam działać na chłopca jesli obie kreski będą jednakowo ciemne to wtedy jeden stosunek po24h i drugi po48 od tego ciemnego testu. Te źle myślę???????
Pozytywny test jest tylko w tedy gdy obie kreski są takie same lub testowa mocniejsza wówczas to jest pik najwyższe stężenie LH i dopiero od tego liczy się w twoim przypadku jak chcesz chłopca 24h i później 48h. Jeśli jest blada kreska to test jest negatywny. Jak Ci nie wyjdzie to kup sobie te z clearblue w nich nie musisz interpretować kresek jak jest buźka usmiechnieta to masz pik 🙂
 
PragneSyna ja bym uważała na tą metodę, bo ja mam pozytywny test dopiero kilkanaście godzin przed owu i możesz mieć tak samo. Wtedy po 24 h to chyba bardziej na dziewczynkę. Ja np. w tym cyklu miałam pozytyw 14 h przed. Przyjrzyj się, ile czasu przed owu Ci wychodzą pozytywne testy, bo to chyba jest kluczowe w tej metodzie.
 
PragneSyna ja bym uważała na tą metodę, bo ja mam pozytywny test dopiero kilkanaście godzin przed owu i możesz mieć tak samo. Wtedy po 24 h to chyba bardziej na dziewczynkę. Ja np. w tym cyklu miałam pozytyw 14 h przed. Przyjrzyj się, ile czasu przed owu Ci wychodzą pozytywne testy, bo to chyba jest kluczowe w tej metodzie.
Tylko że ja nie czuje kiedy mam owulacje.😱
 
PragneSyna ja bym uważała na tą metodę, bo ja mam pozytywny test dopiero kilkanaście godzin przed owu i możesz mieć tak samo. Wtedy po 24 h to chyba bardziej na dziewczynkę. Ja np. w tym cyklu miałam pozytyw 14 h przed. Przyjrzyj się, ile czasu przed owu Ci wychodzą pozytywne testy, bo to chyba jest kluczowe w tej metodzie.
Czyli z clearblue jeśli buźka stale świeci,nie miga to wtedy licze 24h i 48h. Jeszcze pyt clearblue różowe czy fioletowy?
 
Czyli z clearblue jeśli buźka stale świeci,nie miga to wtedy licze 24h i 48h. Jeszcze pyt clearblue różowe czy fioletowy?
Różowe bo filetowe to dual będą pokazywać na 3 4 dni przed. Różowe zwykle pokazują 24h przed a i hania ma rację owu może się przesunąć albo test pokaże na 12h przed z tą metodą musisz dokładnie wiedzieć kiedy występuje owu stąd robi się długie obserwacje cyklu z mierzeniem tempki jak będzie skok temp najprawdopodobnie owu wystąpiła. Na chłopca często dziewczyny pisały że trafiły w owu ale tak naprawdę jeżeli pęcherzyk nie pęknie podczas usg nigdy nie będziesz miała 100% pewności bo ból owulacyjne występują przed w trakcie i czasami po owulacji ja tak właśnie mam ale nauczyłam się trochę ten ból rozróżniać i u mnie w trakcie owu jest taki tępy i rozlany. Musisz poznać swoje ciało bo jak nie masz bólu to chociaż śluz i temp
 
reklama
PragneSyna może właśnie poobserwuj trochę. Może zauważysz różnice w śluzie, szyjce. Mi na przykład spada temp w dniu owulacji. A może monitoring ten raz w miesiącu. Będziesz wiedziała na 100 proc. jak bardzo Ci zależy.
 
Do góry