reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Daj potem znać co powiedziała. Test masz z firmy Domowe labolatorium z apteki? Bo wygląda na taki jak mój
Ja zwariuje!
2 pęcherzyki 21 i 22 i endo 9.2 [emoji177]
Rano i popołudniu test owu pozytywny i teraz zagwostka czy brać Ovitrelle czy nie? Jak nie pękną to stracę cykl.
Edit: zastrzyk już zrobiony [emoji16]
 
Ja już nic z tego nie wiem😥
 

Załączniki

  • 20200221_204433.jpg
    20200221_204433.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 77
Jak na moje to niebieski drugi od góry jest pozytywny

Też tak myślę.

@PragneSyna - masz odwrotnie testy przyklejone. Z którego dnia jest ten drugi niebieski ? Ściągnij sobie aplikacje do wklejania testów (np. Femometeor) te które przyklejasz po czasie wszystkie będą blade i ciężko będzie Ci z cokolwiek z nich odczytać i wywnioskować.
 
Też tak myślę.

@PragneSyna - masz odwrotnie testy przyklejone. Z którego dnia jest ten drugi niebieski ? Ściągnij sobie aplikacje do wklejania testów (np. Femometeor) te które przyklejasz po czasie wszystkie będą blade i ciężko będzie Ci z cokolwiek z nich odczytać i wywnioskować.
Ten drugi niebieski jest z 21.02. Godz 8.00 czyli dziś rano.Tak samo jak drugi od góry zielony.
 
Ostatnia edycja:
Ten drugi niebieski jest z 21.02. Godz 8.00 czyli dziś rano.Tak samo jak drugi od góry zielony.

To może działaj jutro rano ? Owulacja i tak pewnie będzie jutro. Ciężko mi doradzić bo nie znam twojego organizmu i nie chce wprowadzić Cię w błąd. Najlepiej monitorować więcej niż jeden cykl, wtedy można coś więcej powiedzieć i wywnioskować.
 
reklama
Do góry