reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

My starania zaczniemy najwcześniej w marcu bo wiadomo dieta żeby zadziałała musi potrwać, ja muszę wykonać kilka badań i muszę się zaopatrzyć w testy owulacyjne żeby trochę poobserwować znowu swój cykl i jak mi się nie odwidzi
My już trójkę mamy czwórka to trochę hardcor dla mnie ale mam duże różnice wiekowe między dziećmi i teraz mi się zamarzył braciszek dla małego z niedużą różnica żeby się mogli bawić
Co z tego wyjdzie życie pokaże ale warto marzyć i spełniać swoje marzenia
 
reklama
@leeleeth - serdeczne gratulacje ! Teraz możesz szaleć z wyprawką i spokojnie myśleć nad imieniem :)

@Szczęśliwa3 - niestety specem nie jestem w dziedzinie poczęcia chłopca, ale dieta na pewno zasadowa, co do suplementów to mało wiem, myślę, że coś na poprawę śluzu oraz zastanawiam się nad jakimiś suplementami dla męża, żeby podrasować żołnierzyki. Ja jeśli będę się starć to najwcześniej w kwietniu, raz że do końca roku ciąża w moim przypadku jest wykluczona, a dwa, jak już mam planować to nie chce rodzić pod koniec roku.
 
U Ciebie nie mogło być inaczej :) Wszystko precyzyjnie zaplanowane! Zazdroszczę tej cierpliwości :)
Rośnijcie zdrowo!

@Onaa.86 nie strasz bo mnie cały czas prawy jajnik boli.
Kolejny cykl prawy, trochę dziwne.

@Megi_Meg Wam też życzę błękitnej wpadki w takim razie bo widzę, że się zdecydować nie możecie ;)

Nie dziękuję ! Ale wpadka byłaby u nas najlepszym rozwiązaniem. Może to, nie tak, że się zdecydować nie możemy, myślę, że gdybym pracowała u kogoś, a nie u siebie to, byłoby mi łatwiej. Bo prawda jest taka, że poszłabym od razu na L4 i miałabym wszytko w 4 literach. A w tej sytuacji brakuje mi dosłownie dnia i nocy...
 
U Ciebie nie mogło być inaczej :) Wszystko precyzyjnie zaplanowane! Zazdroszczę tej cierpliwości :)
Rośnijcie zdrowo!

@Onaa.86 nie strasz bo mnie cały czas prawy jajnik boli.
Kolejny cykl prawy, trochę dziwne.

@Megi_Meg Wam też życzę błękitnej wpadki w takim razie bo widzę, że się zdecydować nie możecie ;)
Dlatego ja tez w szoku ze znów by z lewego była owu. Trzeci raz z rzędu. Wiadomo ze dla mnie lepiej bo przy prawym nie mam jajowodu. Sorry, nie straszę. Różnie sobie po prostu myślę. Bo jak pisałam wcześniej - trzy dni przed owu i ciąża ? Niemożliwe w moim przypadku.
 
Dlatego ja tez w szoku ze znów by z lewego była owu. Trzeci raz z rzędu. Wiadomo ze dla mnie lepiej bo przy prawym nie mam jajowodu. Sorry, nie straszę. Różnie sobie po prostu myślę. Bo jak pisałam wcześniej - trzy dni przed owu i ciąża ? Niemożliwe w moim przypadku.
Próbuję sobie przypomnieć, kiedy ostatni raz lewy mi dokuczał i mam wrażenie, że w ogóle :/ Ale niby wszystko w porządku.
Dlaczego nie wierzysz w ciążę na 3 dni przed owu?

@Megi_Meg obecnie to ja żadnej konkretnej umowy nie mam, nawet na macierzyński się raczej nie załapie ale wiem też, że zawsze znaleźlibyśmy jakiś powód do odłożenia starań..
 
Ostatnia edycja:
reklama
@Dwa+Trzy - podobno nigdy nie ma odpowiedniego momentu na świadome podjęcie decyzji o dziecku :) nic, zobaczę po nowym roku jak sprawy się ułożą i jak wyjdą mi badani. Póki co jestem "zawieszona" :) może do tego czasu pojawi się kolejny czynnik, który pomaga szczęściu :) ale na widok małych chłopców rozpływam się :) u mnie owulacja ciągle jest z lewego jajnika, a szkoda ! bo jeśli jest coś na rzeczy "który jajnika jaka płeć" to będzie kolejna baba :)
 
Do góry