reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Próbuję sobie przypomnieć, kiedy ostatni raz lewy mi dokuczał i mam wrażenie, że w ogóle :/ Ale niby wszystko w porządku.
Dlaczego nie wierzysz w ciążę na 3 dni przed owu?

@Megi_Meg obecnie to ja żadnej konkretnej umowy nie mam, nawet na macierzyński się raczej nie załapie ale wiem też, że zawsze znaleźlibyśmy jakiś powód do odłożenia starań..
Bo dla mnie to nierealne. Wydaje mi się za duży odstęp choć wiem, ze tak się zdarza i to nie rzadko ale nie w moim przypadku . Takie mam myślenie.
 
Nie dziękuję ! Ale wpadka byłaby u nas najlepszym rozwiązaniem. Może to, nie tak, że się zdecydować nie możemy, myślę, że gdybym pracowała u kogoś, a nie u siebie to, byłoby mi łatwiej. Bo prawda jest taka, że poszłabym od razu na L4 i miałabym wszytko w 4 literach. A w tej sytuacji brakuje mi dosłownie dnia i nocy...
Skąd ja to znam. To jedyny powód,dla którego mam wahania. Ale ja się niechcący znowu wbiłam w sama owulkę. Owu przyszła wcześniej,niż zwykle. Rano ♡ A wieczorem coś mnie podkusilo i zrobiłam test. Oczywiście druga mega krecha...Zawsze miałam jej 18/19dc,a dzisiaj 16dc i chyba już po owu...
 
@milla1982 - myślę, że skoro druga mocna krecha była wieczorem, to owulacja była na drugi dzień. Więc można założyć, że starania były dzień przed, więc szansa na dziewczynkę jest, za co trzymam kciuki.

@Szczęśliwa3 - też czytałam, że mocz odzwierciedla ph organizmu. Nie wiem jakie ph przed ciąża z córką miałam, ale w czasie ciąży miałam ok 6, według badań laboratoryjnych. U mnie raczej orgazmu nie było, już nie miałam siły :)
 
Skąd ja to znam. To jedyny powód,dla którego mam wahania. Ale ja się niechcący znowu wbiłam w sama owulkę. Owu przyszła wcześniej,niż zwykle. Rano ♡ A wieczorem coś mnie podkusilo i zrobiłam test. Oczywiście druga mega krecha...Zawsze miałam jej 18/19dc,a dzisiaj 16dc i chyba już po owu...
Piona!
23.10 się postaraliśmy bo owu miała być jutro ;) Po starankach piękne krechy :-p
 
Dziewczyny nigdy nie ma dobrego czasu / zawasze jest dobry czas na dziecko ale ja uważam że lepiej spróbować ( to już bardzo skrajne przypadki żeby mama nie pokochała swojego dziecka ) niż potem żałować się nie zaryzykowało ( a takich sytuacji znam dużo ). Ja z tych co nie wpadają cała trójka moich dzieci planowana, i jak urodziłam syna i myślałam że już mam wszystkie dzieci w domu tak od 2 lat ciągle myślę o jeszcze jednym maluchu. Także dziewczyny odwagi i do dzieła żebyście potem nie żałowały.
 
reklama
Dziewczyny nigdy nie ma dobrego czasu / zawasze jest dobry czas na dziecko ale ja uważam że lepiej spróbować ( to już bardzo skrajne przypadki żeby mama nie pokochała swojego dziecka ) niż potem żałować się nie zaryzykowało ( a takich sytuacji znam dużo ). Ja z tych co nie wpadają cała trójka moich dzieci planowana, i jak urodziłam syna i myślałam że już mam wszystkie dzieci w domu tak od 2 lat ciągle myślę o jeszcze jednym maluchu. Także dziewczyny odwagi i do dzieła żebyście potem nie żałowały.

Bardzo mądrze napisałaś, tego samego jestem zdania ;) ja byłabym bardziej zdecydowana, gdyby mój mąż wyraził więcej zaangażowania, on raczej ciśnienia na posiadanie dzieci nie ma, a ja jakoś nie potrafię go naciskać.
 
Do góry