reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

termin mam fajny i będzie też tak cc, bo jest już oczywiscie ze wzgl.medycznych zaplanowana aczkolwiek jak będzie wczesniejsza akcja porodowa to dooopka ;)
 
reklama
czesc dziewczynki!!:-)

Gosia Wszystkiego najlepszego!
ps: ja za gina za sama wizyte place 90zl!

Anufifi ale fajursko by bylo jakby tak ci wypadlo jak z Tomusiem!:-)

Ptasiorku ja rano jutro bede monitorowac neta czekajac na wynik testu :tak:;-)

Beti zdrowka dla coreczki!!

Czarodziejka i jak poszedl egzamin?

Bershka a czemu cesarka ? tak chcesz czy sa jakies wskazania??

Pyszczku my za pierwszym i drugim razem zaraz wszsytkim mowilismy! teraz jak bede w ciazy jednak troche poczekam bo kiepsko bylo potem mowic o ....
najblizszym pewnie powiemy bo pewnie i tak beda wypytywac bo beda wiedziec ze zaczniemy staranka... zobaczymy zreszta - najpierw musze zajsc qw ciaze :-D

pozdrawiam wszystkie cieplutko!!!
 
WITAJ KICIUNIA

ja tez zawsze mówuiłam jak tylko bete zobaczyłam ...ale ty razem jęsli w ogóle mi sie uda to napewno odczekam zdając sobie sprawę , że teraz łatwo nie będzie....:-(

Wiecie ja celowo unikałam pytania wprost mojego gina , ale zdecydowłam zapytac ....czy on nie uwaza ze zachodzenie w ciaze przy tym mięsniaku to z mojej strony egoistyczne i lekkomyslnee ....jak chodziłam na monitoring to jeden mi tak pojechał ...mój dawny mówiwł ze mam zachodzic i sie nie martwic ...ten ze bedzie cięzko ...ale chciałabym zeby powiedział wprost czy powinnam ....choc sie boję odpowiedzi....akle z drugiej strony gdyby tak było to chyba juz by mi to powiedział ?????
 
Anufifi jak mi tylko koleżanka odpisze to powiem Ci jakie były te mięśniaki.....a co do Twojej sytuacji to myśle że samo zajście w ciąże może być trudniejsze przez te mięśniaki a nie jej utrzymanie, bo patrząc na moją znajomą nie zaszkodziły te mięśniaki ciąży.
Fajnie by było jeśli i tym razem było tak samo jak i z Tomkiem :tak:

Margaritta, Anufifi jeszcze będziecie miały to czego pragniecie, wszystko przed Wami :tak: Margaritta synka a Anufifi córeczkę :-)

Bershka właśnie dlaczego cc? :confused: ja miałam cc w pierwszej ciąży ale to wynikło w czasie akcji porodowej :-(

Kicia i ja Ciebie cieplutko pozdrawiam! :-)
 
No to już spieszę z odpowiedzią dlaczego cc.
W pierwszej ciąży miałam cesarkę ponieważ mój synek nie miał zamiaru odwrócić się główką w dół :-) i miał położenie miednicowe.

Teraz podpytałam się, czy mogę rodzić naturalnie ale ze znieczuleniem bo inaczej tego sobie nie wyobrażam, wiec lekarz powiedział mi, że w razie pękania blizny nie bee czuć przy znieczuleniu i moze dojsć do krowotoku wiec proponuje mi, żeby jednak nie upierać się przy SN i od razu cc. Bo obstawia, ze nawet przy SN bez znieczulenia skończy się rodzenie przez cc. Skompliowane ale chyba zrouzmiałyscie :D
 
Anufifi mysle ze jesli to faktycznie bylo by niebezpieczne lekarze cos by powiedzili!
nie wiem dokladnie jak to jest , moze jak masz watpliwosc porozmawiaj o tym z lekarzem?
 
Bershka to blizna może pęknąć przy SN??? :szok: nie wiedziałam :no: ja miałam znieczulenie z oo ale potem wylądowałam na stole bo Kacper miał zadartą główke do góry i nie mógł wyjść :-(

Anufifi a więc moja koleżanka nie pamieta jakiej wielkości miała te mięśniaki ale wszystko mi wytłumaczyła że przed zajściem w ciąże ich nie miała bo robiła usg, to przez ciąże je dostala i musiała leżeć przez pierwsze 4 tygodnie jak krwawiła żeby nie poronić bo te mięśniaki nie pozwalały na zagnieżdzenie się jajeczka w macicy, potem jeszcze do połowy ciąży plamiła bo one się częściowo wchłaniały a częściowo wypływały. Także to trochę inna sytuacja niż u Ciebie....
 
no tak wiec to inna sytuacja .. własciwie co lekarz to mówił co innego...ogólnie że może byc róznie ...zapytam , choc jestem pewna że gdyby to nie było wksazane ten lekarz by mi powiedział ...a on kiedys powiedział ze 4 to mi już mięsniakiem nie poleca :-)
 
hej babeczki!wlasnie zakupilam sobie ten duphostin czy jakos tak plus zestaw witamin feminatal N...kurcze drogie te lekarstwa 75zl poszlo ehh...poczytalam sobie na necie o dzialaniu tego duphostina i troche sie poodolowalam bo ja dostalam dawke na 10dni a jakies lekarz napisal ze dobrze jest brac ten lek chyba do 20tyg ciazy...
miala ktoras z nim stycznasc(lekiem)...bo pisze ten ze to na podczymanie ciazy!!
Bershka nie wiedzialam ze sa jakies przeciwskazania po cc aby nie rodzic sn ja slyszalam wrecz przeciwnie...ale lipaz ta blizna ze moze peknac...
Paula czyli tez mialas cc....
Ja na szczesnie urodzilam SN
 
reklama
Sorrki, że smęcę.. Już sama nie wiem kiedy testować,a może powinam testować w niedzielę, bo ostatni cykl był 29 dniowy, to może poczekać jeszcze 1 dzień... :confused:
 
Do góry