reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Jak może być chłopczykowi jak męskie plemniki tyle nie żyją nawet moja ginekolog tak mówi.
Nie wiem jak ale wiele razy się z tym stwierdzeniem spotkałam tu na forum. Szczególnie teraz gdy sama mam takie odsunięcie haha
A opowieści o szybszych Y i długożyjących X wielu już dawno między bajki odłożyło.
Dlatego też tyle sprzecznych teorii. Jest ten cały komputerek cyklu i tam jest właśnie zupełnie na odwrót. Link do: Planowanie dziecka
 
Sabrina napisz lepiej co z testem :D

Elenaa moja Ginka jak już pisałam zalecała staranka na końcówce dni płodnych a wie, że mamy już dwóch Synków ;)
I jak się czujesz opowiadaj? :) Mąż już wie?
 
Sabrina napisz lepiej co z testem :D

Elenaa moja Ginka jak już pisałam zalecała staranka na końcówce dni płodnych a wie, że mamy już dwóch Synków ;)
I jak się czujesz opowiadaj? :) Mąż już wie?
Siedzę jak na szpilkach i czekam na okres...albo nie czekam.. ale testy w kratkę ☹️ jeden pozytywny drugi negatywny.... Do okresu ok 3 dni
 
@Sabrina32 trzymam kciuki, żeby w końcu pokazał się konkretny pozytyw! :)

Ja się na tych z allegro przejechałam w sierpniu :/ One właśnie pokazywały mi cień :/
Teraz mam chyba 5 różnych firm, żeby nie było wątpliwości haha
 
Ja już mam tak dość tych testów że tylko czekam aż się skończą i zamawiam inne jeśli oczywiście nie będzie ciąży... Ale jednak trzymajcie kciuki! ☺️
 
reklama
Do góry