reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
@Dwa+Trzy A Ty jak się czujesz? Kiedy testujesz?
Jak mi mąż nagadał o tych piersiach to poczułam się typowo ciążowo choć się przed tym broniłam póki to były tylko moje urojenia haha I jak @ przylezie to się mocno rozczaruję i złapię doła bo po ostatnim plamieniu sprzed 2 dni, wszelkie bóle jak ręką odjął, śluz typowy wczesnociążowy, brodawki faktycznie identyczne jak w poprzednich ciążach i cyc nie boli jak zawsze do tej pory od owulacji, zaliczyłam dzisiaj nawet mdłości ;) no i tak inaczej się czuję ;) Jeśli więc mam być szczera to też testu nie potrzebuję bo jestem przekonana, że coś jest na rzeczy tyle, że ciężej uwierzyć mi w utrzymanie :(
 
Jak mi mąż nagadał o tych piersiach to poczułam się typowo ciążowo choć się przed tym broniłam póki to były tylko moje urojenia haha I jak @ przylezie to się mocno rozczaruję i złapię doła bo po ostatnim plamieniu sprzed 2 dni, wszelkie bóle jak ręką odjął, śluz typowy wczesnociążowy, brodawki faktycznie identyczne jak w poprzednich ciążach i cyc nie boli jak zawsze do tej pory od owulacji, zaliczyłam dzisiaj nawet mdłości ;) no i tak inaczej się czuję ;) Jeśli więc mam być szczera to też testu nie potrzebuję bo jestem przekonana, że coś jest na rzeczy tyle, że ciężej uwierzyć mi w utrzymanie :(
Jestem po dwóch ciazach, ale nie wiem jaki to jest sluz typowo ciążowy:) Trzymam zatem kciuki. A czemu masz problem z utrzymaniem?
 
Jestem po dwóch ciazach, ale nie wiem jaki to jest sluz typowo ciążowy:) Trzymam zatem kciuki. A czemu masz problem z utrzymaniem?
Myślę, że każda z Nas ma swoje "typowe" objawy ;)
Mi chodzi o taki kremowy śluz w większych ilościach i to uczucie gorąca.
Problemu z utrzymaniem jako takiego niby nie mam ale w sierpniu te cienie na testach i później @ i już schizuję , że ta fasola nie chce się dobrze zagnieździć :/ I te plamienia nie pomagają mi się optymistycznie nastawić.
Problem mam z szyjką w późniejszych tygodniach ale ja ogólnie miałam bardzo ciężki etap w życiu przy pierwszej ciąży więc też stres robił swoje. Przy drugiej można powiedzieć, że było ok choć profilaktycznie uznano ciążę za zagrożoną.

Nie mam ovufriend bo nigdy nie mierzyłam temperatury, nie mam cierpliwości ;)
 
reklama
Do góry