reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
A tak z innej beczki - jeżeli uda mi się zajść w ciąże to zakończy się ona cesarka. To będzie trzecie cesarskie cięcie i trochę się boje. Gin dał zielone światło i nawet zezwolił na bliźniaki - stad zastrzyk przy dwóch dużych pęcherzykach ;) ale ja mam obawy. Miała któraś z was babeczki trzy cesarki lub więcej? Jak je zniosłyście?
Taki mój strach trochę na zapas :p

Jeśli ginekolog dał zielone światełko to nie ma czego się bać :) ja miałam 1 cesarke, którą wspominam rewelacyjnie i planuje drugą, więc mam mniejsze doświadczenie. Ja też planuje starać się odwrotnie do tego co było przed córką, może to będzie ten czynnik szczęścia ;)
 
A tak z innej beczki - jeżeli uda mi się zajść w ciąże to zakończy się ona cesarka. To będzie trzecie cesarskie cięcie i trochę się boje. Gin dał zielone światło i nawet zezwolił na bliźniaki - stad zastrzyk przy dwóch dużych pęcherzykach ;) ale ja mam obawy. Miała któraś z was babeczki trzy cesarki lub więcej? Jak je zniosłyście?
Taki mój strach trochę na zapas :p
Miałam 3 cc, lepiej znioslam jak drugie , ale założyli mi dren żeby się oczyściło lepiej, on trochę utrudniał mi pierwsze dwa dni, ale nie jest to standardowe postępowanie i poinformowano mnie że nie powinnam więcej zachodzić w ciążę bo ciężko będzie szyć. Jeśli gin pozwolił to nie powinnaś się bać.
 
Woow @leeleeth :laugh2: :laugh2: :tak: właśnie niedawno o Tobie myślałam, i miałam pytać jak dzidziuś :-) :) A tu takie nowiny. Super , bardzo się cieszę i Gratuluję!
A teraz zdradzaj nam przepis :laugh2::laugh2::-D jak zrobiłaś dziewuszke? Jakie były działania?

odstep tak jak pisala, Elenaa, plus maz sp 2x, i lr1x, ja vitaminy prenatalne, plus kwas foliowy 1600mg, lametta 2tabl od3-7dc, bromerlaine 2dpo, progesteron 3x2dpo, od dwoch lat dieta le, pepsi max, czerwone mieso zupelnie wyeliminowalam, pomidory i banany,
 
reklama
odstep tak jak pisala, Elenaa, plus maz sp 2x, i lr1x, ja vitaminy prenatalne, plus kwas foliowy 1600mg, lametta 2tabl od3-7dc, bromerlaine 2dpo, progesteron 3x2dpo, od dwoch lat dieta le, pepsi max, czerwone mieso zupelnie wyeliminowalam, pomidory i banany,
Ja to Cię podziwiam... Że ci się chciało tego wszystkiego tak pilnować, i Diet a o suplementy... tyle starań... I to przy 5 dzieci(dobrze pisze?5?) w domu...
GRATULACJE... niech tam się zdrowo rozwija ta różowa fasolka [emoji7]
 
Do góry