reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
odstep tak jak pisala, Elenaa, plus maz sp 2x, i lr1x, ja vitaminy prenatalne, plus kwas foliowy 1600mg, lametta 2tabl od3-7dc, bromerlaine 2dpo, progesteron 3x2dpo, od dwoch lat dieta le, pepsi max, czerwone mieso zupelnie wyeliminowalam, pomidory i banany,
Podpowiedz co to jest lametta i broberlaine ? To leki? Bo progestesron to chyba już z zalecenia lekarza?
Ph sprawdzałaś?.. Masz jakieś przeczucia, co zadziałało u Ciebie? :tak:
 
Dzięki Martoosia za wyjaśnienie[emoji4]ale miałaś zagadkę z płcią[emoji6]tyle czasu w niepewności [emoji4]ja na tych nubach to totalnie się nie znam, nie potrafię odróżnić[emoji16]

Pytanie o wizytę było chyba do mnie[emoji4]właśnie siedzę i czekam, odezwę się jak już będę po, ale się boję [emoji52]trzymajcie kciuki[emoji110][emoji110][emoji110]
 
Dzięki Martoosia za wyjaśnienie[emoji4]ale miałaś zagadkę z płcią[emoji6]tyle czasu w niepewności [emoji4]ja na tych nubach to totalnie się nie znam, nie potrafię odróżnić[emoji16]

Pytanie o wizytę było chyba do mnie[emoji4]właśnie siedzę i czekam, odezwę się jak już będę po, ale się boję [emoji52]trzymajcie kciuki[emoji110][emoji110][emoji110]
Jak tam po wizycie?
 
@martoosia04 jak tam różowa królewna?

Królewna cudowna. W poniedziałek mieliśmy sesje noworodkowa.
IMG_6785.jpg

Zawładnęła sercami wszystkich w domu [emoji178]
 
Podpowiedz co to jest lametta i broberlaine ? To leki? Bo progestesron to chyba już z zalecenia lekarza?
Ph sprawdzałaś?.. Masz jakieś przeczucia, co zadziałało u Ciebie? :tak:

Lametta to lek na stymulacje jajeczkowanie, cos jak clo, na grupach zagranicznych to jest to samo co femara, bromerlaine to wyciag z ananasa ulatwiajacy zagniezdzenie zarodka, bez recepty mozesz kupic na allegro.
ja mysle, ze lametta mi pomogla, piene dwa jajka sie wystymulowaly i pekly w odpowiednim momencie. Ale od poczatku czulam, ze cos jest na rzeczy, jakos bylam pewna, ze zaskoczy!
9dpo wyszla pozytywna beta, nigdy przed terminem @ nie wyszla mi kreska.
 
Lametta to lek na stymulacje jajeczkowanie, cos jak clo, na grupach zagranicznych to jest to samo co femara, bromerlaine to wyciag z ananasa ulatwiajacy zagniezdzenie zarodka, bez recepty mozesz kupic na allegro.
ja mysle, ze lametta mi pomogla, piene dwa jajka sie wystymulowaly i pekly w odpowiednim momencie. Ale od poczatku czulam, ze cos jest na rzeczy, jakos bylam pewna, ze zaskoczy!
9dpo wyszla pozytywna beta, nigdy przed terminem @ nie wyszla mi kreska.
Rozumiem ,dzięki za odpowiedź :-) :)
Na stymulacja to rozumiem wg zalecen lekarza..
Jeszcze pisałaś, ze ty brałaś lukrecja, a mąż palme, takie są zalecenia? Bo tu dziewczyny biorą to w różnych konfiguracjach:baffled:
Dlatego chciałam znaleźć źródło zaleceń brania tych supli
 
reklama
Do góry