reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Myślisz że to dobrze czy źle?

Wiesz co... ja akurat walczę z hormonami bo mam wszytko zaburzone. Lekarz powiedział, że to normalny objaw.
Odnośnie testosteronu, ginekolog mi kiedyś powiedział, że wysoki poziom testosteronu sprzyja poczęciu chłopców. Ja mam teraz powyżej normy, przed ciążą z córką miałam bardzo niski.
 
reklama
Witam sie Dziewczyny, dawno, dawno nie pisalam, ale wracam z wiescia, jestem w 8tc
dzisiaj potwierdzone u lekarza, serduszko bije, 180/min, przyrosty bety bardzo wysokie ponad 370% pierwszy, jestem bardzo szczesliwa, ze wreszcie sie udalo :)

chetnie przyjme rozowe fluidki ;)
choc przyznam sie, ze nie ma w tym momencie to takiego znaczenia :)
po prenatalnych dam znac jaka plec o ile da sie podejrzec ;)

buziole!
68823478_711322369290778_1349544789590147072_n.jpg
 
Witam sie Dziewczyny, dawno, dawno nie pisalam, ale wracam z wiescia, jestem w 8tc
dzisiaj potwierdzone u lekarza, serduszko bije, 180/min, przyrosty bety bardzo wysokie ponad 370% pierwszy, jestem bardzo szczesliwa, ze wreszcie sie udalo :)

chetnie przyjme rozowe fluidki ;)
choc przyznam sie, ze nie ma w tym momencie to takiego znaczenia :)
po prenatalnych dam znac jaka plec o ile da sie podejrzec ;)

buziole!Zobacz załącznik 1013503
Gratuluję :) ślę fluidy i pozytywnie zazdroszczę. Też marzę o ciąży. Po prostu o ciąży :)
 
Witam sie Dziewczyny, dawno, dawno nie pisalam, ale wracam z wiescia, jestem w 8tc
dzisiaj potwierdzone u lekarza, serduszko bije, 180/min, przyrosty bety bardzo wysokie ponad 370% pierwszy, jestem bardzo szczesliwa, ze wreszcie sie udalo :)

chetnie przyjme rozowe fluidki ;)
choc przyznam sie, ze nie ma w tym momencie to takiego znaczenia :)
po prenatalnych dam znac jaka plec o ile da sie podejrzec ;)

buziole!Zobacz załącznik 1013503
 

Załączniki

  • 20190808_173154.jpeg
    20190808_173154.jpeg
    32,5 KB · Wyświetleń: 259
Ostatnia edycja:
Witam sie Dziewczyny, dawno, dawno nie pisalam, ale wracam z wiescia, jestem w 8tc
dzisiaj potwierdzone u lekarza, serduszko bije, 180/min, przyrosty bety bardzo wysokie ponad 370% pierwszy, jestem bardzo szczesliwa, ze wreszcie sie udalo :)

chetnie przyjme rozowe fluidki ;)
choc przyznam sie, ze nie ma w tym momencie to takiego znaczenia :)
po prenatalnych dam znac jaka plec o ile da sie podejrzec ;)

buziole!Zobacz załącznik 1013503
Gratulacje kochana, róż dla Ciebie[emoji254][emoji178][emoji254][emoji178][emoji254][emoji178][emoji254][emoji178][emoji254][emoji178][emoji254][emoji178][emoji254][emoji3531][emoji254][emoji3531][emoji254][emoji3531]

Cudownie[emoji8]

jak się czujesz?

Co u Was, jak Hania i chłopcy?
 
Gratulacje[emoji4] Ja głęboko wierzę że marzenia się spełniają.
Choć tak jak piszesz po długich staraniach najważniejsze że jest zdrowa ciąża,że serduszko bije. I nawet cieszą ciążowe dolegliwości bo wtedy czujesz ze rośnie w tobie życie.
Dziś ze łzami w oczach czytam twoją radosną wiadomość i wspominam swoje początki... A w ramionach tulę moja 3 tygodniową gwiazdeczkę
@leeleeth łap-to dla Ciebie.[emoji175][emoji175][emoji175]Zobacz załącznik 1013508
Śliczna gwiazdeczka , moja skończyła 8 miesięcy.
 
Gratulacje[emoji4] Ja głęboko wierzę że marzenia się spełniają.
Choć tak jak piszesz po długich staraniach najważniejsze że jest zdrowa ciąża,że serduszko bije. I nawet cieszą ciążowe dolegliwości bo wtedy czujesz ze rośnie w tobie życie.
Dziś ze łzami w oczach czytam twoją radosną wiadomość i wspominam swoje początki... A w ramionach tulę moja 3 tygodniową gwiazdeczkę
@leeleeth łap-to dla Ciebie.[emoji175][emoji175][emoji175]Zobacz załącznik 1013508

Cudna jest :) absolutnie idealna, lapie roz calymi garsciami!!!
tak, po dwoch latach staran wielu placzach i zalaman, w cyklu w ktorym nie mialam juz zludzen i mialam umawiac ivf, stal sie idealny cud!!
owu przyszla szybciej, wiec mam 1,5/1 dzien odstepu, idealnie wiem kiedy jak bym sie uparla na godziny moge rozpisac kiedy co, dzien po owu monit, potwierdzajacy owu i dwa pekniete jajka ;)
liczylam na blizniaczki :) hahaha ale nie ma tak dobrze ;)

Gratulacje kochana, róż dla Ciebie[emoji254][emoji178][emoji254][emoji178][emoji254][emoji178][emoji254][emoji178][emoji254][emoji178][emoji254][emoji178][emoji254][emoji3531][emoji254][emoji3531][emoji254][emoji3531]

Cudownie[emoji8]

jak się czujesz?

Co u Was, jak Hania i chłopcy?

Chwytam i zabieram dla siebie ile sie tylko da :)
czuje sie zle, mam straszliwe mdlosci, zupelnie bez sil jestem nic jesc nie moge ani pic, bo zaraz wymioty, i sennosc mam taka, ze nie ogarniam, poza tym wszystko ok :)

Hania w terapii niestety nie ma spektakularnych osiagniec, idziemy krok do przodu trzy do tylu, ale robimy co mozemy ;)
chloapki zdrowi i strasznie dokazuja, zaczeli przedszkole wiec troszke spokojniej w domku, Mocno mysle nad tym czy najmlodszego dac do zlobka bo zal mi jak go targam po zajeciach z Hanka :)

wszystkim starajacym udanych staran, testujacym tlustych kreseczek, a brzuszkowym spokojnych miesiecy i lekkich porodow.

Ile juz mamy Mamus rozpakowanych na forum?
 
Cudna jest :) absolutnie idealna, lapie roz calymi garsciami!!!
tak, po dwoch latach staran wielu placzach i zalaman, w cyklu w ktorym nie mialam juz zludzen i mialam umawiac ivf, stal sie idealny cud!!
owu przyszla szybciej, wiec mam 1,5/1 dzien odstepu, idealnie wiem kiedy jak bym sie uparla na godziny moge rozpisac kiedy co, dzien po owu monit, potwierdzajacy owu i dwa pekniete jajka ;)
liczylam na blizniaczki :) hahaha ale nie ma tak dobrze ;)



Chwytam i zabieram dla siebie ile sie tylko da :)
czuje sie zle, mam straszliwe mdlosci, zupelnie bez sil jestem nic jesc nie moge ani pic, bo zaraz wymioty, i sennosc mam taka, ze nie ogarniam, poza tym wszystko ok :)

Hania w terapii niestety nie ma spektakularnych osiagniec, idziemy krok do przodu trzy do tylu, ale robimy co mozemy ;)
chloapki zdrowi i strasznie dokazuja, zaczeli przedszkole wiec troszke spokojniej w domku, Mocno mysle nad tym czy najmlodszego dac do zlobka bo zal mi jak go targam po zajeciach z Hanka :)

wszystkim starajacym udanych staran, testujacym tlustych kreseczek, a brzuszkowym spokojnych miesiecy i lekkich porodow.

Ile juz mamy Mamus rozpakowanych na forum?
Leeleeth a na jaką terapię jeździsz z córeczką?
 
reklama
Do góry