reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Cudna jest :) absolutnie idealna, lapie roz calymi garsciami!!!
tak, po dwoch latach staran wielu placzach i zalaman, w cyklu w ktorym nie mialam juz zludzen i mialam umawiac ivf, stal sie idealny cud!!
owu przyszla szybciej, wiec mam 1,5/1 dzien odstepu, idealnie wiem kiedy jak bym sie uparla na godziny moge rozpisac kiedy co, dzien po owu monit, potwierdzajacy owu i dwa pekniete jajka ;)
liczylam na blizniaczki :) hahaha ale nie ma tak dobrze ;)



Chwytam i zabieram dla siebie ile sie tylko da :)
czuje sie zle, mam straszliwe mdlosci, zupelnie bez sil jestem nic jesc nie moge ani pic, bo zaraz wymioty, i sennosc mam taka, ze nie ogarniam, poza tym wszystko ok :)

Hania w terapii niestety nie ma spektakularnych osiagniec, idziemy krok do przodu trzy do tylu, ale robimy co mozemy ;)
chloapki zdrowi i strasznie dokazuja, zaczeli przedszkole wiec troszke spokojniej w domku, Mocno mysle nad tym czy najmlodszego dac do zlobka bo zal mi jak go targam po zajeciach z Hanka :)

wszystkim starajacym udanych staran, testujacym tlustych kreseczek, a brzuszkowym spokojnych miesiecy i lekkich porodow.

Ile juz mamy Mamus rozpakowanych na forum?
Wiem co czujesz,bo ja też fatalnie znoszę ciążę, mdłości mam przeokropne, jeszcze trochę i poczujesz się lepiej.

Ważne że pomalutku z Hanią idziecie do przodu. Rzeczywiście może żłobek to dobre rozwiązanie, Tobie też byłoby lżej, a teraz przyda się trochę spokoju.

Zdrówka dla całej Rodzinki, spokojnych kolejnych miesięcy i szczęśliwego rozwiązania, oby marzenia się spełniły po raz kolejny[emoji254][emoji178][emoji254][emoji178][emoji254][emoji178][emoji254][emoji178][emoji254][emoji178][emoji254]
 
@leeleeth oczywiście gratuluje po raz drugi. [emoji178][emoji178] śle roz ile sie da! [emoji178][emoji178][emoji178][emoji178] u mnie tez córka z 1 dnia seksu przed owu. A nawet kilku-kilkunastu godzin [emoji23][emoji23][emoji23]

Czekam na wiesci i potwierdzenie różowej księżniczki [emoji178][emoji178][emoji178]

U mnie objawy przy tej różowej ciąży były takie jak twoje. Jedzenie (słodycze głownie) mogło nie istnieć. Piłam głownie wodę. Kawę i herbatę tez musiałam odstawić :/ buziole i zaciskam kciuki! [emoji178][emoji178][emoji178]
 
@belle81 super ! Idealnie do Twojej księżniczki pasuje ;) bracia pewnie zakochani :)

U mnie ciąża była wzorowa od samego początku, gdyby nie brzuch to nie wiedziałabym, że jestem w ciąży Haha. W drugiej ciąży moge się założyć, że tak pięknie nie będzie.
 
Leeleeth a na jaką terapię jeździsz z córeczką?
Ojej. A jest chora czy po prostu wspomaganie?

Hania jest skrajnym wczesniakiem i ma wzmozone napiecie miesniowe, zeza, wade wzroku, oraz porazenie mozgowe, prawdopodobnie hemiplegia ( jednostronne)

@belle81 ogromne gratulacje ! Jest śliczna ! Czekałam i czekałam na Twój wpis i się doczekałam :) zdradzisz nam jak ma na imie Twoja księżniczka ?

@leeleeth serdecznie gratujuję ! Życzę zdrowej ciąży i oczywiście ode mnie dostajesz tyle różu ile chcesz :)

Biore wszystko jak leci!! kazda ilosc ;)

Wiem co czujesz,bo ja też fatalnie znoszę ciążę, mdłości mam przeokropne, jeszcze trochę i poczujesz się lepiej.

Ważne że pomalutku z Hanią idziecie do przodu. Rzeczywiście może żłobek to dobre rozwiązanie, Tobie też byłoby lżej, a teraz przyda się trochę spokoju.

Zdrówka dla całej Rodzinki, spokojnych kolejnych miesięcy i szczęśliwego rozwiązania, oby marzenia się spełniły po raz kolejny[emoji254][emoji178][emoji254][emoji178][emoji254][emoji178][emoji254][emoji178][emoji254][emoji178][emoji254]

Dzieki raz jeszcze :*
 
reklama
Cudna jest :) absolutnie idealna, lapie roz calymi garsciami!!!
tak, po dwoch latach staran wielu placzach i zalaman, w cyklu w ktorym nie mialam juz zludzen i mialam umawiac ivf, stal sie idealny cud!!
owu przyszla szybciej, wiec mam 1,5/1 dzien odstepu, idealnie wiem kiedy jak bym sie uparla na godziny moge rozpisac kiedy co, dzien po owu monit, potwierdzajacy owu i dwa pekniete jajka ;)
liczylam na blizniaczki :) hahaha ale nie ma tak dobrze ;)



Chwytam i zabieram dla siebie ile sie tylko da :)
czuje sie zle, mam straszliwe mdlosci, zupelnie bez sil jestem nic jesc nie moge ani pic, bo zaraz wymioty, i sennosc mam taka, ze nie ogarniam, poza tym wszystko ok :)

Hania w terapii niestety nie ma spektakularnych osiagniec, idziemy krok do przodu trzy do tylu, ale robimy co mozemy ;)
chloapki zdrowi i strasznie dokazuja, zaczeli przedszkole wiec troszke spokojniej w domku, Mocno mysle nad tym czy najmlodszego dac do zlobka bo zal mi jak go targam po zajeciach z Hanka :)

wszystkim starajacym udanych staran, testujacym tlustych kreseczek, a brzuszkowym spokojnych miesiecy i lekkich porodow.

Ile juz mamy Mamus rozpakowanych na forum?
Gratulacje! A przypomnij mi Ty masz 2 synkow, corcie i synka?
 
Do góry