reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
No nieźle matka natura wygrała. A w jakim czasie po tym zabiegu zaszla? Bo chyba pierwsze kilka miesięcy trzeba stosować dodatkowo inne zabezpieczenie bo te plemniki gdzieś tam mogą jeszcze byc
On jest ponad rok po zabiegu, więc byli w szoku i jeszcze ten 5 dzień cyklu, niemal niemożliwe, a jednak.
 
@Anga79 Ja osobiście nie bardzo wierzę w to, dla mnie to jest niemożliwe. Musiałaby mieć cykle krótsze niż 20 dni, choć nawet przy takich cyklach ciężko o owulację, bo te z kolei lubią być bezowulacyjne.

A u mnie taki numer, według testów owulacyjnych i według temperatury, owulacja powinna być w środę, a monitoring pokazuje, że dziś. Gdybym zaufała testom i temperaturze, to wmawiałabym wszystkim, że starałam się o syna w owulację, a prawda byłaby taka, że 2 dni wcześniej.
Myślę że wie kiedy zaszła to dziewczyna która planowała kazde z 4 dzieci, 5 nieplanowane, bo liczyli że jest dobrze zabezpieczony. Ona już wróciła do pracy a jest tłumaczem symultanicznym więc pracuje na wyjazdach, zupełnie zaskoczenie i niedowierzanie.

Poza tym dolicz 4 dni i jeszcze 14 czy 16 wychodzi 25 dni a to już możliwe, przez lata miałam sama owulacjie 16 dni przed przed okresem w 12 dniu cyklu przy cyklach 28 dni.
 
Lekarz powiedział że jeśli mam dużo testosteronu wtedy owu może być częściej właśnie w prawym bo tam hormony związane z testosteronem bardziej a w lewym z progesteronem... I to by się zgadzało mam sporo włosów na ciele i raczej walczę z zarostem i też mam dwóch synów...i owu ciagle w prawym
Ja mialam testosteron niski, dzieci mam z prawego jajnika i chłopiec i dziewczynka :p
 
Lekarz powiedział że jeśli mam dużo testosteronu wtedy owu może być częściej właśnie w prawym bo tam hormony związane z testosteronem bardziej a w lewym z progesteronem... I to by się zgadzało mam sporo włosów na ciele i raczej walczę z zarostem i też mam dwóch synów...i owu ciagle w prawym
To nie lepiej obniżyć testosteron?
 
reklama
Dziewczyny jako że doskonale znacie swoje cykle i wszystkie objawy owulacji.. Chciałam Was zapytać czy to normalne że bolą mnie sutki? Doslownie nie mogę ich dotknąć. Nigdy tak nie miałam. Jestem tuż po owulacji, bolą od jakiś 3 dni może
 
Do góry