reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
To rzeczywiście 4cc komplikuje sytuację, ja jestem po trzech . Rozumiem, bo po drugim myślałam że nigdy nie zdecydujemy się na trzecie, niestety nie pociesze, bo pragnienie zostało , minęło 8 lat i zdecydowaliśmy się spróbować, poronienie i strach sprawiły że kolejna ciąża była z kuszenie losu i tak mam różnice wieku 10 i 13 lat, między chłopcami a małą, a sądziłam że bede czekać na wnuczkę.
W jakim wieku masz dzieci?
Dużo siły dla Ciebie[emoji8]
Gratuluję i zazdroszczę takiego układu 2+1.U mnie o tyle trudniej że muszę się pogodzić,że u mnie juz nie będzie więcej dzieci.Jestem po 3cc,teraz będzie 4cc jak wszystko pójdzie dobrze.Po za tym rodzę tylko synów 2 ziemskich i jeden aniołek.Teraz zaś chłopak a drużyny piłkarskiej nie mam zamiaru mieć.Dlatego boli jeszcze bardziej że już więcej szans nie będzie.
 
Malutka przypakowała - 2727g, rozwarcie na opuszek ale szyjka wciąż długa. Ktg ładne, bez skurczy, ale jak na złość teraz w domu mnie brzuch boli jak na okres non stop :/
 
Ja tam jeszcze patrza na ktory dzien wypadnie [emoji23][emoji23][emoji23] bo z 10go inny charakterek i 11 inny
A mnie dziś pani w sklepie wkurzyla że chyba jeszcze trochę bo brzuszek nie tak nisko, czas mi od dwóch tygodni mega spowolnil, ja chce już rodzic a tu nawet 1/milionowej skurczu :/
Miałam nadzieję, że urodzie wcześniej a tu się okaże, że później :/ Chce się do lipca wyrobić, bo nasza trójka cała z lipca, już i tak przebolałam że nie wszyscy będziemy raczkami tylko mamy jednego lwa kociczke..... wiem jestem nienormalna, za bardzo chce idealnie nie dość że mam syna, czekam na córkę to jeszcze wymagam od niej żeby też była z naszego miesiąca [emoji14]
Dziś się czuje gorzej, bo zrobiło się gorąco, poce się i mi ciężko, mam ogromny brzuch i dużo przytulam :/
 
To rzeczywiście 4cc komplikuje sytuację, ja jestem po trzech . Rozumiem, bo po drugim myślałam że nigdy nie zdecydujemy się na trzecie, niestety nie pociesze, bo pragnienie zostało , minęło 8 lat i zdecydowaliśmy się spróbować, poronienie i strach sprawiły że kolejna ciąża była z kuszenie losu i tak mam różnice wieku 10 i 13 lat, między chłopcami a małą, a sądziłam że bede czekać na wnuczkę.
W jakim wieku masz dzieci?
Dużo siły dla Ciebie[emoji8]
6i 14 lat .
 
A ja Wam powiem, że ostatnio marze o ponownym macierzyństwie i bardzo ale to bardzo pragnę żeby była dziewczynka. Najgorsze jest to ze jak sobie zadaje pytanie co bym zrobiła gdyby miał być na 100% syn to chyba bym się nie zdecydowała. Znów jakbym miała pewność ze będzie dziewczynka to bym się nie zastanawiała. Jestem okropna :( wolałabym już w ogóle nie marzyć, nie mieć tego pragnienia. Kocham syna i córkę tak samo. Mam wyrzuty sumienia ze nie jest mi to obojętne.
..Mam tak samo jak piszesz, też czasem zadaje sobie takie pytania. I może gdyby ktoś mi powiedział że moje 3 dziecko to będzie syn albo wcale, to może bym się zdecydowała. Ale to poczucie ,ze jest 50%szans na dziewczynke, to tak by się chciało w nią "trafic"..
Potem się przechodzi coś w rodzaju żałoby, po marzeniu, wręcz wyobrażeniu.. to trudne
Wiem to doskonale, mój drugi syn był planowany na dziewczynkę, ale był tyko odstęp od owu 2 dni (12dc, owy w 14dc), ..Ale z większym dostępem nie zachodzą, 12dc to max..ostatnio w styczniu tez byly dw dni przed, ale stracilam ta ciąże na początku przed synkiem też miałam stratę..
Myślę, że takie doświadczenia uczą pokory, ale jednak pragnienie tkwi w sercu..co zrobić
 
reklama
..Mam tak samo jak piszesz, też czasem zadaje sobie takie pytania. I może gdyby ktoś mi powiedział że moje 3 dziecko to będzie syn albo wcale, to może bym się zdecydowała. Ale to poczucie ,ze jest 50%szans na dziewczynke, to tak by się chciało w nią "trafic"..
Potem się przechodzi coś w rodzaju żałoby, po marzeniu, wręcz wyobrażeniu.. to trudne
Wiem to doskonale, mój drugi syn był planowany na dziewczynkę, ale był tyko odstęp od owu 2 dni (12dc, owy w 14dc), ..Ale z większym dostępem nie zachodzą, 12dc to max..ostatnio w styczniu tez byly dw dni przed, ale stracilam ta ciąże na początku przed synkiem też miałam stratę..
Myślę, że takie doświadczenia uczą pokory, ale jednak pragnienie tkwi w sercu..co zrobić
Ja też chciałabym "trafic",ale z dnia na dzień coraz bardziej myślę,że mam w sobie w ogóle pragnienie maluszka i coraz mniej zależy mi na płci. Przeczytałam milion postow,milion opinii,badań,wszystkiego i nie ma kompletnie żadnego wyznacznika. Myślałam przez chwilę nawet o in vitro z wyborem płci,ale odezwała się moja moralność,że skoro ktoś tam u góry chce,żebyśmy nie mogli wybierać płci,to z jakiegoś powodu tak jest i chyba nie powinno się w to tak ingerować.
 
Do góry