reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Nie zdarzają się często takie pomyłki, ale jednak są.
Ja leżałam na sali po porodzie z dziewczyną, która miała mieć córkę, przy porodzie okazało się, że Marysia jest chłopcem. Lekarze tłumaczyli, że siurek musiał być gdzieś przyklejony, a małe jajeczka uznawali za powiększone wargi. Była w strasznym szoku, wyprawka różowa, imienia dla chłopca brak i psychiczne nastawienie na córkę. Z racji tego, że był wtedy ostatni grudzień, dała na imie Sylwester.
 
Ale sama widziałaś na USG tego siusiaka ? Masz foto? :) Szok! Na jednej z grup do której należę tez był taki przypadek. Ze na USG chłopak (13 i 15 tc) a po zrobieniu testu genetycznego Sanco dziewczynka ☺ Szok!
Jak ja bym chciała taka pomyłkę :D hehe
Ja widziałam na usg siurka tak jak mi lekarz pokazywał. Ja i mój mąż widzieliśmy że między nogami lata .. Ale najwyraźniej była to chyba tak ułożona pepowina :) gdzieś mam te zdjęcia z usg,Ale jestem po przeprowadzce więc narazie się do nich nie dokopie... Bardzo chciałam syna i tak byłam nastawiona. Wyprawka kupiona, nawet moja intuicja nic nie wyweszyla:) serio był to szok.
Nie mamy więcej dzieci, długo bronilam się przed drugim...aż mój instynkt i mąż zaczęli przywoływać mnie do porządku ;)
Marzę o drugiej córce...
 
Nie zdarzają się często takie pomyłki, ale jednak są.
Ja leżałam na sali...

O jaaa. Chyba bym zawału dostała ! :D

Karinka masz zdjęcie z usg ?

Tak, postaram się wkleić. Dla mnie 100% boy...

Ja widziałam na usg siurka tak jak mi lekarz pokazywał. Ja i mój mąż widzieliśmy że między nogami lata .. Ale najwyraźniej była to chyba tak ułożona pepowina :) gdzieś mam te zdjęcia z usg,Ale jestem po przeprowadzce więc narazie się do nich nie dokopie... Bardzo chciałam syna i tak byłam nastawiona. Wyprawka kupiona, nawet moja intuicja nic nie wyweszyla:) serio był to szok.
Nie mamy więcej dzieci, długo bronilam się przed drugim...aż mój instynkt i mąż zaczęli przywoływać mnie do porządku ;)
Marzę o drugiej córce...
Widocznie pępowina :-) nie dziwie się ze to był szok. Tak, jak ja bardzo nastawiłam się na córkę.. ehh szkoda ze u mnie to widac ze to NIE pępowina :p
Chęć na syna minęła ze marzysz o drugiej córce ? Ile córcia ma lat?
 

Załączniki

  • 0EC726F5-0872-4E86-AF32-338984AD2B93.jpeg
    0EC726F5-0872-4E86-AF32-338984AD2B93.jpeg
    82,4 KB · Wyświetleń: 117
O jaaa. Chyba bym zawału dostała ! :D



Tak, postaram się wkleić. Dla mnie 100% boy...


Widocznie pępowina :-) nie dziwie się ze to był szok. Tak, jak ja bardzo nastawiłam się na córkę.. ehh szkoda ze u mnie to widac ze to NIE pępowina [emoji14]
Chęć na syna minęła ze marzysz o drugiej córce ? Ile córcia ma lat?
myslisz ze to siusiak? dla mnie to nozki
 
O jaaa. Chyba bym zawału dostała ! :D



Tak, postaram się wkleić. Dla mnie 100% boy...


Widocznie pępowina :-) nie dziwie się ze to był szok. Tak, jak ja bardzo nastawiłam się na córkę.. ehh szkoda ze u mnie to widac ze to NIE pępowina :p
Chęć na syna minęła ze marzysz o drugiej córce ? Ile córcia ma lat?
Teraz jak mam juz 8letnia córkę to jestem zachwycona tym jaka jest cudowna między nami relacja. Choć zainteresowania ma typowo chłopięce,lalkami nawet się nie bawi,tylko samochody,dinozaury,piłka nożna i sport ogólnie.nie lubi słodkiego różu tylko skórę i trepy ;) coś z tego życia płodowego chyba zaskoczyło Hahahahaha
Nie potrafię tego wytłumaczyć...jest po prostu coś między mną a nią co tworzy nierozerwalna więź,rozumiemy się bez słów, razem lubimy zakupy, tulenie się bez końca, spacery i rozmowy o życiu. Pomaga mi bardzo w domu już w tym wieku. Uważam ze z synem byłoby inaczej. Chociaż jeśli trafilby się syn nie byłoby tragedii rzecz jasna :) dla mnie najważniejsze że zdrowe!
 
Ostatnia edycja:
@mycha_00 u mnie jest podobnie, przed ciążą nie wyobrażałam sobie być mamą córki, a teraz nie wyobrażam sobie nie mieć córki. Po mimo, że moja córka ma 3,5 roku i ma jeszcze tysiące myśli i sto razy zmienia zdanie, to doskonale wiem, że w przyszłości będziemy przyjaciółkami. Ale mimo to, gdzieś jeszcze w sercu pragnę mieć synka :) chcę doświadczyć bycia mamą dla dziewczynki i dla chłopca.
 
reklama
@mycha_00 u mnie jest podobnie, przed ciążą nie wyobrażałam sobie być mamą córki, a teraz nie wyobrażam sobie nie mieć córki. Po mimo, że moja córka ma 3,5 roku i ma jeszcze tysiące myśli i sto razy zmienia zdanie, to doskonale wiem, że w przyszłości będziemy przyjaciółkami. Ale mimo to, gdzieś jeszcze w sercu pragnę mieć synka :) chcę doświadczyć bycia mamą dla dziewczynki i dla chłopca.
Rozumiem i życzę Ci w takim razie synka !!! ;)
 
Do góry