reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

witam dziewczyny,zagladam dopiero teraz rano bylam z ercanem na bilansie 5 latka,jest wszystko oki.tylko ta nadwaga.musze odchudzic ercana,potem bylam na zakupach,przyszlam nastawilam zupke ogorkowa.teraz dzieciaczki przyszly ze szkoly..

beti super wiadomosc,oby nie przyszla malpa za dwa tyg,trzymam kciuki i trzymam kciuki za chlopczyka

jarzebinko gratuluje zdania prawojazdy,szczesliwej drogi,ja juz 4 razy oblalam i narazie zrobilam sobie przerwe..

royana ale masz klopot jak dzieciaczki chore to i czlowiek caly zakrecony,zbijaj mu goraczke,niech szybko wraca do zdrowka.

anufifi serce ciesze sie ze sie nie poddajesz,walcz masz racje a bedzie to wynagrodzone tez czuje ze bedzie dobrze,,

gieoska przyjda jeszcze objawy a moze nie bedziesz miec specjalnych objawow i tak bywa tez..

pyszczek nie sprzataj za duzo.ciesz sie ciaza a sprzatanie nie ucieknie.odpoczywaj duzo to wskazane w pierwszych 12 tygodniach..

sylwia ptasiorek paula witam

u nas dzisiaj piekna pogoda jak wiosna mykamy pozniej do kawiarenki na lodzika..
 
reklama
Anufifi buziak!

Beti super wiesci! teraz trzymam kciki!

Witaj Kiki ! a powiedz mi czy ta twoja przyjaciolka jakos konkretnie stanela na odcisk Mustafie ze jej tak nie lubi??

Ptasiorek poprostu ciesz sie ciaza :)

Royanna jesli to trzydniowka to nie mogl miec wczesniej bo to sie przechodzi raz (to choroba wizrusowa , ktora po przebyciu uodparnia). zbijaj mu goraczke to najwazniejsze!

Jarzebinko gratulacje prawka!
 
Pyszczek ja juz chyba od wczoraj nie mam suwaczka staraczkowatego...a ciazowy wkleje jak bede po wizycie u ginka:-) juz sie nie moge doczekac kiedy mojego malego lobuza zobacze i poslucham a to jeszcze 2,5tyg...
Kiki super ze masz lepszy nastroj...
Bershka kochana o co u Ciebie??

Szkoda babeczki ze jestesmy tak po calej polsce porozrzucane bo jakbysmy byly z jednego miejsca mozna bybloby sie czasem spotkac:-)

Bershka pisalas ze masz wozek chicco dla swojego bobasa...jaka tam jest gondola?duza mala??i ona chyba ma dno regulowane co??uzywalas tej regulacji??:-p:-p:-p:-p
 
Ale jesteście produktywne :-) to przypomina mi początki mojego starego forum...
Nie dam rady nadrobić choćbym nawet chciała, bo chyba bym musiała zostac po godzinach w pracy :-pza 20 minut kończe prace więc nie ma szans na przeczytanie co u Was :-(
a w domu zajmuje się stęsknionym synkiem a potem mężem ;-)
mimo to cieszę się że jestem tu z Wami :happy:

Pyszczek dziękuje Ci za tak wyczerpującą odpowiedź :blink: teraz już dokładnie wiem co to jest monitoring tylko nie wiem czy u nas coś takiego robią :confused:
ja w tym cyklu męża nękałam codziennie więc mam nadzieje że coś z tego wyjdzie ;-)
Beti musze się dowiedzieć czy u nas robią i ile kosztuje :confused:

Jarzebinko zapomniałam Ci pogratulować prawka to przecież ważna rzecz GRATULACJE! :tak:

Także do jutra kochane!!! Papa
 
reklama
Paula do jutra...miejmy nadzieje ze Tobie juz monitoring nie bedzie potrzebny...
Kiedy testujesz?


Ja tez sie zbieram powoli dziewuszki do moich mężczyzn ale jako nałogowiec będe tu jeszcze :):tak:;-):-) dzisiaj
 
Do góry