reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Cześć Kobiety
Zaczynamy z narzeczonym polować na córkę Mamy już dwóch synów 7 i 8 lat. Dzisiaj mój 1dc, zamówione testy owulacyjne i zaczynamy. Poprzedni cykl 24dni, ten 26 bo poprzedni okres 4 kwietnia. Jak u Was?
Choć me serce za niebieskim sukcesem krzyczy, jedyny tu chłop Ci tony różu życzy ;) Powodzenia!!
Dziewczyny - czy dzień owu to jest oblig najwyższa temperatura? I lcb i apka najwyższy skok wskazuje ok 2 dni po prognozowanej owu. Myślicie, że ten dzień, dwa dni PO wróży sukces? :)
 
reklama
@mis0890 ja niestety nie pomogę. Wiem, że u mnie owulacja nie pokrywa się ze śluzem i z temperaturą. U mnie chyba tylko monitoring potwierdzi moment. Ginekolog obiecał, że może co do godziny mi wyliczyć jeśli tylko będę współpracować.
 
Otwarci na życie i chcieli dużą rodzinę, ale obstawiam, że dwa razy bylo szybciej, niż planowali :)
Jesteśmy rodziną patchworkowa, jeden synek jest mój a drugi narzeczonego. Teraz chcemy mieć wspólną córeczkę. Starania były w tym miesiącu, ale niestety ostatnio mam cykle od 24 do 28 więc zakupiłam wczoraj na allegro testy i będę się mierzyć
 
Choć me serce za niebieskim sukcesem krzyczy, jedyny tu chłop Ci tony różu życzy ;) Powodzenia!!
Dziewczyny - czy dzień owu to jest oblig najwyższa temperatura? I lcb i apka najwyższy skok wskazuje ok 2 dni po prognozowanej owu. Myślicie, że ten dzień, dwa dni PO wróży sukces? :)
Dziękuję
 
Witaj ! Życzę powodzenia w spełnieniu marzenia. Ja już mam córkę [emoji166] teraz poluje na syna :) [emoji170] plan wstępnych starań mam lecz nie wiem kiedy będzie podejście nr 1 ;)
U mnie synek powstał dokładnie w dzień owulacji bo bolał mnie jajniki wtedy i wiedziałam, że to ten dzień, dla pewności lezalam z nogami w górze i jest, we wrześniu idzie do pierwszej klasy
 
Cześć. Ja co prawda już po staraniach, ale kibicuje na różowo. Sama mam dwóch synow i teraz udało nam się ze staraniami i bedziemy mieli córeczkę. Trzymam kciuki za was!
Masz jakis plan na różowe starania? Czy idziecie na żywioł?
Testy owulacyjne kupiłam, już do mnie jadą ale chyba córeczkę trudniej zmajstrowac tak analizując te przygotowania i wyliczanki. Nigdy testów nie używałam więc zobaczymy. Pewnie będę wstawiać zdjęcia testów i prosiła o rady. Masz jakieś doświadczenia jeśli chodzi o testy owulacyjne?
 
Testy owulacyjne kupiłam, już do mnie jadą ale chyba córeczkę trudniej zmajstrowac tak analizując te przygotowania i wyliczanki. Nigdy testów nie używałam więc zobaczymy. Pewnie będę wstawiać zdjęcia testów i prosiła o rady. Masz jakieś doświadczenia jeśli chodzi o testy owulacyjne?

Jasne, ale w udanym cyklu je odpuściłam bo po pol roku klapy juz miałam dosc życia na testach.
 
@Paula32 ja jako mama 3 letniej córki uwierz mi, że mam myśli, że co bym nie zrobiła, to i tak powstanie druga córka hehe. Ja córkę mam z odstępu, na dodatek mam tyłozgięcie macicy i po fakcie dowiedziałam się, że wszystko co zrobiłam było dziewczynkowe :)
 
reklama
Do góry