reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Nie dziękuję, żeby nie zapeszyć ;) to Twój sen faktycznie był proroczy :) trzymam kciuki za Twoją wizytę w piątek o ile dobrze pamiętam :) mi śniło się, że termin według miesiączki miałam na 9 maj, a na cesarke umawiałam się na 8 maja, bo 9 to jest sobota. Sprawdzam teraz w kalendarzu i faktycznie tak jest :)

Jak widać po mnie, wszystko jest możliwe ;)
I tak, dobrze pamiętałaś, że wizyta w pt. Choć im bliżej do wizyty tym sceptyczniej podchodzę do tego, że dowiem się kto tam mieszka w brzuchu.
 
reklama
Nie dziękuję, żeby nie zapeszyć ;) to Twój sen faktycznie był proroczy :) trzymam kciuki za Twoją wizytę w piątek o ile dobrze pamiętam :) mi śniło się, że termin według miesiączki miałam na 9 maj, a na cesarke umawiałam się na 8 maja, bo 9 to jest sobota. Sprawdzam teraz w kalendarzu i faktycznie tak jest :)
@Megi_Meg oby ten sen był proroczy, dzień się zgadzał wiec oby tak było. Trzymam kciuki! Maj to piękny miesiąc na poród. Zawsze chciałam urodzić w maju. Może tym razem się uda.
@martoosia04 nawet tak nie mów ze się nie dowiesz bo tu wszyscy czekają na potwierdzenie córki. Ja już ostatnio myślałam ze się dowiesz. Ja dość szybko się dowiadywałam i jak ktoś tak długo czeka to podziwiam ja jestem w gorącej wodzie kąpana. Chyba bym poszła na dodatkowe usg. Ty jesteś cierpliwa to dobrze.
Dziewczyny zamówiłam takie paski pH Link do: Paski wskaźnikowe pH 0-14 100 SZT. 4 - POLOWE
Czy one się nadają ?
 
@Megi_Meg oby ten sen był proroczy, dzień się zgadzał wiec oby tak było. Trzymam kciuki! Maj to piękny miesiąc na poród. Zawsze chciałam urodzić w maju. Może tym razem się uda.
@martoosia04 nawet tak nie mów ze się nie dowiesz bo tu wszyscy czekają na potwierdzenie córki. Ja już ostatnio myślałam ze się dowiesz. Ja dość szybko się dowiadywałam i jak ktoś tak długo czeka to podziwiam ja jestem w gorącej wodzie kąpana. Chyba bym poszła na dodatkowe usg. Ty jesteś cierpliwa to dobrze.
Dziewczyny zamówiłam takie paski pH Link do: Paski wskaźnikowe pH 0-14 100 SZT. 4 - POLOWE
Czy one się nadają ?

Kochana jestem chyba najmniej cierpliwa osoba na świecie! Mozesz mi wierzyć, że tez juz myślałam o dodatkowym usg, ale potem sobie tłumacze, że szkoda mi kasy bo za te prawie 200-250 zł mam juz kilka ubranek dla dziecka czy choćby przewijak. Wiec czekam. Do pt jakoś wytrzymam, choć jak mowię, znów nie spodziewam się już cudów. Bardziej uwierzę w poniedziałkowe usg połówkowe bo tam jednak dłuższe i ważniejsze badanie mam.
 
Jak widać po mnie, wszystko jest możliwe ;)
I tak, dobrze pamiętałaś, że wizyta w pt. Choć im bliżej do wizyty tym sceptyczniej podchodzę do tego, że dowiem się kto tam mieszka w brzuchu.
Dobrze zabezpieczaj się, ja też tak robiłam, bałam się cieszyć dopóki nie miałam potwierdzenia na 99%, a tak na 100% to dopiero przy porodzie, tym bardziej w piątek będziesz szczęśliwa jak usłyszysz wyczekiwane słowo "córka" [emoji178][emoji178][emoji178][emoji178][emoji178][emoji178][emoji178][emoji178][emoji178][emoji178][emoji178][emoji178][emoji178][emoji178][emoji178]
 
Dobrze zabezpieczaj się, ja też tak robiłam, bałam się cieszyć dopóki nie miałam potwierdzenia na 99%, a tak na 100% to dopiero przy porodzie, tym bardziej w piątek będziesz szczęśliwa jak usłyszysz wyczekiwane słowo "córka" [emoji178][emoji178][emoji178][emoji178][emoji178][emoji178][emoji178][emoji178][emoji178][emoji178][emoji178][emoji178][emoji178][emoji178][emoji178]

Już mam dogadane ze szwagierka ze odda mi swoją Zniżkę z H&M pracownicza -25% plus dostają na świeta dla dzieci dodatkowe -20% i robie zakupy tak różowe jak się da [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Już mam dogadane ze szwagierka ze odda mi swoją Zniżkę z H&M pracownicza -25% plus dostają na świeta dla dzieci dodatkowe -20% i robie zakupy tak różowe jak się da [emoji23][emoji23][emoji23]
O będzie szaleństwo, coś w tym jest, że my mamy chłopców jak się pojawia wyczekana dziewczynka to wariujemy z rozem, który teraz jest taki ładny i delikatny. Jak ubrałam dwumiesieczna córkę w szarą tunikę z myszką miki to wszedł mój syn i od razu mówi " o inny kolor"[emoji23][emoji23][emoji23]
 
@Naomi_24 trzymam również kciuki za róż u Ciebie :) może lato okaże się owocne, więc wysyp dzieciaczów będzie właśnie w okolicach maja :) paski są chyba ok, ja mam coś takiego: Link do: Paski Ph 0-14ph do badania ph moczu,wody 100szt !!
U mnie ph cały czas jest 5, żeby skoczyło chyba musiałabym sobie tam dać sodę :-D a trochę się boje.

@martoosia04 ja też byłam bardzo niecierpliwa, czekałam i czekałam. Też chodziłam całą ciąże prywatnie, na dodatek USG miałam co 2 tyg, i co 2 tyg kasowana byłam na 250zł., więc doskonale Cię rozumiem. Jakby to podliczyć, to miałabym na wyprawkę dla drugiego dziecka :) ale przynajmniej byłam spokojna, jakoś lekarzom z NFZ nie ufam.
 
Ostatnia edycja:
U Was dziewczyny szaleństwo z różem, a u mnie przesyt :) Coś mi się wydaje, że jakbym dowiedziała się, że syn jest w drodze, to całą ciąże siedziałabym na dziale chłopięcym :) czego sobie nieskromnie życzę :) na szczęście córce róż zaczyna się nudzić, teraz zaczyna przebierać w kolorze miętowym - oby tak dalej :)
 
U Was dziewczyny szaleństwo z różem, a u mnie przesyt :) Coś mi się wydaje, że jakbym dowiedziała się, że syn jest w drodze, to całą ciąże siedziałabym na dziale chłopięcym :) czego sobie nieskromnie życzę :) na szczęście córce róż zaczyna się nudzić, teraz zaczyna przebierać w kolorze miętowym - oby tak dalej :)
Miętowy to piękny kolor :) ja córkę mam typowa księżniczkę :) teraz poszłabym w szarości czernie i miętę. Taka Rocowa córcia ;) Ahh takie marzenie mam.
Mam nadzieje ze te paski będą Ok. Ale jak pisze ze do pomiaru pH to do pH. Ciekawa jestem jak jest u mnie. Oby szybko dotarły do mnie. Gdzieś czytałam jakiś naukowy artykuł. Robili doświadczenia czy dieta wpływa na płeć dziecka. Szanse wzrastały do 80%. Tylko ciężko wytrzymać w takiej restrykcji.
Dziewczyny a ćwiczenia na jaka płeć wpływają ? Są dziewczynkowy czy nie ?
 
reklama
Do góry