reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
@Lolek16 trzymam kciuki za spełnienie marzenia.

Ja jestem skłonna uwierzyć we wszytko, tylko nie w górę - zawsze mnie zawodziła.
To ja wręcz przeciwnie, przy ciąży którą poroniłam, planowałam ph, suplementy, 0+20 czy 12 już nie pamiętam, nawet jonami się przejmowalam itd, a teraz nic, zdałam się na Górę i mam wymodloną i wyczekaną córkę. Każdy szuka czegoś dla siebie. Jednym się spełnia, innym nie.
 
Gdyby nie było reguły i czynników, myśle, że tego forum rownież by nie było :) a jednak pomogło to, nie jednej osobie i nie mam tu na myśli czynnika szczęścia.
Ja pisze od pół roku i pełna entuzjazmu wypytywałam.dziewczyn o wspólny mianownik. W co wierzyć na czym się opierać. I co? Te co są już tu długo to pisały ze nie ma. ze szczęście. Wiec czytam z przyzwyczajenia Ale na nic się nie nastawiam
 
Jak już wcześniej napisałam, ja do tego tematu podchodzę z dystansem i optymizmem. Wydaje mi się, że po to powstało to forum, żeby wymieniać się doświadczeniami i w pewien sposób się wspierać, dążąc do spełnienia marzeń, a nie pisać, że np, płci nie da się zaplanować i to nie ma sensu bo komuś nie wyszło. Co do religii / góry mam swoje zdanie, ale nie będę tego tematu poruszać, bo to nie jest to forum.
 
@martoosia04 zaciskam kciuki za róż i czekam wraz z Tobą na potwierdzenie [emoji8][emoji1307][emoji1307][emoji1307]

Dziękuje kochana :* ten brak jajeczek na usg jednak bardzo pozytywnie mnie nastraja, że udało się z Tosią :) wmawiam sobie, że siurka może nie byc widać, bo wiadomo, że lubią wędrować, ale jajca już tak. A że sam lekarz nic nie widzi... czekam do 12.04 może na kolejnej wizycie będzie coś widać.
 
reklama
Megi_Meg kiedy starania sie pytalas nie odpowiedziałam bo nie wiem.kiedy.Z tym ze za.10dni sie przekonamy czy falstartu nie było.takie zycie
 
Do góry