reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Ja też dokładam się do gratulacji, to cudowne uczucie widzieć nieosamotnioną krechę ;) Racja - trzeba wyluzować, my już zdurnieliśmy, bo ani porządnej krechy, ani @, nie wiadomo co to będzie, zabieram dziś Ż na SPA :) Malutka już zrobiła się bardzo rozmowna, najtrudniejszy czas z problemami trawienia mam nadzieję za nami (jedziemy na 4 rodzaju mleka - B.pepti), jest urocza, a jej uśmiech rekompensuje wszelkie nocne pobudki ;)
 
Ja też dokładam się do gratulacji, to cudowne uczucie widzieć nieosamotnioną krechę ;) Racja - trzeba wyluzować, my już zdurnieliśmy, bo ani porządnej krechy, ani @, nie wiadomo co to będzie, zabieram dziś Ż na SPA :) Malutka już zrobiła się bardzo rozmowna, najtrudniejszy czas z problemami trawienia mam nadzieję za nami (jedziemy na 4 rodzaju mleka - B.pepti), jest urocza, a jej uśmiech rekompensuje wszelkie nocne pobudki ;)

Tez mieliśmy to mleko ze starszakiem. Jesli wam mocno ulewa to polecam proszek zagęszczający - Nutriton. U nas podziałało. I starcza na długo bo tego dajesz miarkę - półtorej. A to mała łyżeczka jest.
 
reklama
A coś się dzieje?
Od kilku dni ale nie zawsze Mam uczucie jakby mi ktos kamien wlozyl w dol brzucha...najczesciej wieczorem ale dzis i z samego rana...w nocy jeszcze jak się polozylam to mialam brzuch jak kamien...z pierwszym synkiem nie mialam zupelnie nic takiego
O i załapałam sie na tym ze chodze do wc bo m a mm wrażenie ze 2 bedzie a tu nic jedynie uczucie nacisku/parcia..troche mnie to martwi a moze panikuje
 
Do góry