reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hej. Jak powiedzie nam się z lady compem to z pewnością będziesz jedną z pierwszych osób, która się o tym dowie i być może wykorzystasz tę metodę przy planowaniu 4 ;)
Tak o wszystkim intensywnie myślałem...myślałem...aż się delikatnie pochorowałem i na L4 wylądowałem. Nastał wieczór, piątek już za rogiem czeka, a ja Was serdecznie pozdrawiam - tylko z daleka :) (apsik) ;)
Dobrej nocy Staraczki, niech te wyśnione Pinki szybko się u Was pojawią
Zdrówka Michaś;)
Żeby Ci szybciutko te apsiki przeszły.
I nie rozsiewaj wirusków bo my już mamy swoje wiruski w brzuszkach o które musimy dbać. I żonę chroń:tak:
 
reklama
Dziękuję za podpowiedzi;) Na szybko sciagnęłam wczoraj preglife bo wydawała mi się najbardziej rzeczowa. Zaraz popatrze resztę polecanych;)
 
A wogóle to dzisiejszy poranek przywitał nas 10 stopniowym mrozem + wiatr. Odczucie na -20. Na szczęście dziś mam leniwy dzień i nie muszę wychodzić z domu. Koloryfer grzeje,kot na kolanach mruczy,a słonko zagląda przez okna :)
Miłego dnia dla Wszystkich;)
 
Dziewczyny to chyba jakis dziwny miesiac bo ja tez jako takich objawow nie mam , a zawsze cos bylo, nawet ostatnio jeszcze po tescie sprawdzalam czy te kreski napewno sa , to niby 6 tydzien u nas - tak mowi apka [emoji23], moze jeszcze cos zdazy sie przyplatac a moze nie

Grabcia- to sie pochwal po wizycie ! Ja z miesem mialam masakre w 2 ciazy, az.mąz obiady gotował haha

Belle- podobnie mamy wizyty, przyrost ladny a serio nic nie znaczy ile %przyrostu jesli chodzi o plec byle tylko byl prawidlowy

Biedronka statystycznie wychodzi na to ze polowa z nas powinna dostać corki tylko ktora polowa hehe ;)

Kredka- sa rozne grupy Gender disappointment tylko kurcze tam po angielsku , chyba ze zobacz w Polsce czy taka sie znajduje, i sa na fb ale i najlepiej wygooglowac, uwierz mi ze ja tez sie mentalnie nastawiam na chlopca zeby mnie ta wiesc psychicznie nie zniszczyla, trzymaj sie :* , moze jeszcze za x lat zapragniesz sprobowac ten ostatni raz :*
 
reklama
Do góry