reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Prawidłowy,ale nie za duży.
Może przy tych wartościach już jak szybko nie przyrasta
QuickMemo%2B_2018-11-29-14-13-14.jpeg
 

Załączniki

  • QuickMemo%2B_2018-11-29-14-13-14.jpeg
    QuickMemo%2B_2018-11-29-14-13-14.jpeg
    55 KB · Wyświetleń: 327
No pewnie ze się cieszę,ale i obawy ciągle są.
Czy beta dobrze przerasta,czy kropka będzie tam gdzie trzeba,czy brak objawów to dobrze czy źle...Ach same frustracje.
Ale to chyba nasza taka mamusiowa dola żeby się martwić o te nasze dzieci od poczęcia już przez całe życie ;)
 
No pewnie ze się cieszę,ale i obawy ciągle są.
Czy beta dobrze przerasta,czy kropka będzie tam gdzie trzeba,czy brak objawów to dobrze czy źle...Ach same frustracje.
Ale to chyba nasza taka mamusiowa dola żeby się martwić o te nasze dzieci od poczęcia już przez całe życie ;)
Doskonale cię rozumiem..ja ciągle się boje..a to złych wyników a to że na usg mi powiedzą : maluszek przestał się rozwijać.. Ciągle ciemne scenariusze..
 
Też nie mam objawów i to mnie okrutnie martwi :( zwariuje chyba. To druga ciąża i kiedyś sądziłam, że z drugą będzie na luzie a tu nie. W pierwszej miałam bolesne piersi i wyszło mi kilka ropnych pryszczy a teraz nic i się martwię :(
 
Też nie mam objawów i to mnie okrutnie martwi :( zwariuje chyba. To druga ciąża i kiedyś sądziłam, że z drugą będzie na luzie a tu nie. W pierwszej miałam bolesne piersi i wyszło mi kilka ropnych pryszczy a teraz nic i się martwię :(
Moja trzecia i już jest zupełnie inna.
W poprzednich wiedziałam zanim zrobiłam test,a teraz gdyby nie testy i wyniki bety to totalna cisza.
Pierwsze co to zawsze było wrażliwość a zapachy,odrzucenie od kawy,ból piersi. Okropne mdłości... A teraz nic.
Wiem,jest jedną zmiana -man dużo więcej energii. Rano wstaje przed budzikiem ( 6) i mogę działać cały dzień:D
 
reklama
Moja dopiero druga i zupełnie inna.. Pierwsze co z synkiem dużo później wyszedł test bo tydzień po spodziewanej @ wyszła druga kreska ale bledsza niż kontrolna... Po 2 spałam jak zabita i to ciągle.. Miałam ochotę na ketchup np i uwielbialam grzybki marynowane.. Teraz tych rzeczy nie tkne.. Teraz wogole brak apetytu totalny.. Strasznie śmierdzi mi surowe mieso cierpię na bezsenność częste wysypki na udach i ból piersi...

Sent from my PRA-LX1 using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry