reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Jak mi nie wyjdzie przez 4 kolejne cykle, to i tak będzie to znak, że trzeba coś monitorować bo to już będzie prawie rok starań ;) więc poczekam spokojnie jeszcze i dopiero zaczniemy działania. Może w tym czasie w końcu namówię mojego M. na badanie nasienia bo odkłada to od dwóch miesięcy.
 
reklama
Cześć dziewczyny walczące o swoje wymarzone kruszyny ;)
Tymon'sMom - wywołany do tablicy opiszę Ci jak to u nas było, zdjęcia tego kalendarzyka nie wrzucę bo Ż zaczyna z coraz większym, pozytywnym zaciekawieniem wypytywać o moją "Grupę Wsparcia" i nie wiem jakby to odebrała, gdyby jednak siedząc sobie spokojnie w domu tu do nas trafiła, a jeśli jednak to czyta to przesyłam Jej buziaki ;) :) .
Od 1 do 6 okres, boboseksy: 6, 9,11,13,14,16,22,23, dp od 12 do 17, temperatura rosła od 14 i 16 była najwyższa. Oto mój osobiście sprawdzony przepis na córkę :) poczytaj sobie jeszcze fora (są też wpisy z tego roku) na temat "dziewczynka/córka z owulacji". Bardzo wiele wpisów obalających mit, że z owu to większa szansa na chłopca. Jakiś czas temu konsultantka lc napisała mi, że na chłopca celujemy tylko w 1-2 wyznaczone dni przed owu a potem ścisły post. Odwrotnie to się ma do celowania na córkę. Następnym razem tego się będę trzymał (80%).
martoosia04 - trzymam kciuki za kolejny cykl. Mnie też jak zresztą wszystkim dziewczynom zależy na możliwie jak najdokładniejszej prognozie wystąpienia owu, też jakiś czas temu interesowałem się monitoringiem u gina, jednak wyobrażałem sobie wszelakie uciążliwości z tym związane. Tak oto drogą poszukiwań (biorąc pod uwagę ostatnie miesiące mógłbym się mianować szefem miesięcznika "Poszukiwacz"...) natrafiłem na lcb, który m.in. z tego względu za miesiąc zakupimy :)
Jak Wasze nastroje w środku tygodnia? Belle co u Ciebie?
Ja mam bardzo wiele na głowie, wewnętrzną energię muszę rozsądnie i z wielką uwagą dzielić na małżeństwo, zbliżające się rozwiązanie, inwestycje pod przyszły dom, pracę zawodową i w to co najtrudniejsze - w trzymanie siebie w ryzach, co bym się nie rozsypał na kawałki w tym wszystkim. Każde tu z nas chce przecież wreszcie być spełnionym brutto, nie netto ;) Każdego dnia otwieram więc wszystkie swoje szuflady poszukując kolejnych zapasów tej siły...tak, miewam często chwile, że jedzie się na oparach, ale w końcu jednak jedzie :) kiedy byłem małym chłopcem chciałem być niepokonanym herosem...no to mam :) ;) uściski
P.S
Słowa na środę:
"Nawet jeśli ty straciłaś wiarę w marzenia, one wciąż wierzą w ciebie."
"Marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma własną nazwę. Nazywamy je nadzieją."
i "Jeśli jest ci ciężko znaczy że idziesz w dobrą stronę" :) DAMY RADĘ
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny walczące o swoje wymarzone kruszyny ;)
Tymon'sMom - wywołany do tablicy opiszę Ci jak to u nas było, zdjęcia tego kalendarzyka nie wrzucę bo Ż zaczyna z coraz większym, pozytywnym zaciekawieniem wypytywać o moją "Grupę Wsparcia" i nie wiem jakby to odebrała, gdyby jednak siedząc sobie spokojnie w domu tu do nas trafiła, a jeśli jednak to czyta to przesyłam Jej buziaki ;) :) .
Od 1 do 6 okres, boboseksy: 6, 9,11,13,14,16,22,23, dp od 12 do 17, temperatura rosła od 14 i 16 była najwyższa. Oto mój osobiście sprawdzony przepis na córkę :) poczytaj sobie jeszcze fora (są też wpisy z tego roku) na temat "dziewczynka/córka z owulacji". Bardzo wiele wpisów obalających mit, że z owu to większa szansa na chłopca. Jakiś czas temu konsultantka lc napisała mi, że na chłopca celujemy tylko w 1-2 wyznaczone dni przed owu a potem ścisły post. Odwrotnie to się ma do celowania na córkę. Następnym razem tego się będę trzymał (80%).
martoosia04 - trzymam kciuki za kolejny cykl. Mnie też jak zresztą wszystkim dziewczynom zależy na możliwie jak najdokładniejszej prognozie wystąpienia owu, też jakiś czas temu interesowałem się monitoringiem u gina, jednak wyobrażałem sobie wszelakie uciążliwości z tym związane. Tak oto drogą poszukiwań (biorąc pod uwagę ostatnie miesiące mógłbym się mianować szefem miesięcznika "Poszukiwacz"...) natrafiłem na lcb, który m.in. z tego względu za miesiąc zakupimy :)
Jak Wasze nastroje w środku tygodnia? Belle co u Ciebie?
Ja mam bardzo wiele na głowie, wewnętrzną energię muszę rozsądnie i z wielką uwagą dzielić na małżeństwo, zbliżające się rozwiązanie, inwestycje pod przyszły dom, pracę zawodową i w to co najtrudniejsze - w trzymanie siebie w ryzach, co bym się nie rozsypał na kawałki w tym wszystkim. Każde tu z nas chce przecież wreszcie być spełnionym brutto, nie netto ;) Każdego dnia otwieram więc wszystkie swoje szuflady poszukując kolejnych zapasów tej siły...tak, miewam często chwile, że jedzie się na oparach, ale w końcu jednak jedzie :) kiedy byłem małym chłopcem chciałem być niepokonanym herosem...no to mam :) ;) uściski
P.S
Słowa na środę:
"Nawet jeśli ty straciłaś wiarę w marzenia, one wciąż wierzą w ciebie."
"Marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma własną nazwę. Nazywamy je nadzieją."
i "Jeśli jest ci ciężko znaczy że idziesz w dobrą stronę" :) DAMY RADĘ
Hej @mis0890 miło że pytasz;)
U mnie teraz życie na wariackich papierach. Dzień miesza się z nocą. Dużo pracy,mało snu. Wszystko zwaliło się na raz i niestety wszystko na moje barki,bo mój M ma ciężki okres w pracy.
Czy damy radę? No pewnie! Kto jak nie my;)
Z rzeczy pozytywnych to mój pierworodny kończy 18lat:) I w związku z tym też mam mieszane uczucia. Duma miesza się z nostalgią. Ach,dopiero był przytulony do mojej piersi a już tuli inne piersi. Taka kolej rzeczy. Ja wiem że jeszcze trochę wody w rzece upłynie zanim wyleci z pod moich skrzydeł ale...zaduma jest.
Poza tym nieublagalny upływ czasu nasuwa mi jeszcze jedno pytanie. Czy zdążę wychować to dziecko które dopiero planuję? Głupie co...? To chyba jesienne przesilenie.
Mój pierwotny plan zakładał żeby urodzić do sierpnia przyszłego roku a więc to ostatni cykl produkcyjny. Jeśli znowu nie wyszło przyjdzie mi pogodzic się z tym faktem ze nie będę już mamą. Serce mi pęka jak o tym myślę ale muszę być realistka.
I już czarno to widzę bo dopiero 13dc a u mnie już po owu. Szybki cykl jak na złość.
Ale ta nadzieja...matka głupich:D
No i też mam ten sam problem że jak coś robię to na 110%.
 
@mis0890 dziękuję Ci bardzoo, postaram się zadziałać identycznie,bo też wskazuje mi dp od 12-17 dnia cyklu, a jak się uda to powstanie nowa dziewczynkowa metoda ”na Miśka”:D
A możesz zdradzić jeszcze czy te boboseksy były rano czy wieczorem?
 
@mis0890 dziękuję Ci bardzoo, postaram się zadziałać identycznie,bo też wskazuje mi dp od 12-17 dnia cyklu, a jak się uda to powstanie nowa dziewczynkowa metoda ”na Miśka”:D
A możesz zdradzić jeszcze czy te boboseksy były rano czy wieczorem?
"Metoda na Miśka":D kupuję :laugh2::laugh2::laugh2:
A może to sam Misiek jest tak genialny i skuteczny w swojej metodzie?:p
 
Ostatnia edycja:
@mis0890 dziękuję Ci bardzoo, postaram się zadziałać identycznie,bo też wskazuje mi dp od 12-17 dnia cyklu, a jak się uda to powstanie nowa dziewczynkowa metoda ”na Miśka”:D
A możesz zdradzić jeszcze czy te boboseksy były rano czy wieczorem?
W większości po południu lub wieczorem, przy weekendach może i były ranki (choć boboseksy rankiem są raczej na chłopca, chyba ktoś o tym pisał?) ;) bierzcie i korzystajcie z tej metody wszystkie - zapłatą dla mnie będzie każdy Wasz radosny wpis, że nareszcie w Waszym życiu pojawi się wymarzona córeczka :) czasami się zastanawiam, co kiedyś tu Wam napiszę, kiedy dowiem się, że będę miał upragnionego synka...forum wybuchnie z radości.
 
W większości po południu lub wieczorem, przy weekendach może i były ranki (choć boboseksy rankiem są raczej na chłopca, chyba ktoś o tym pisał?) ;) bierzcie i korzystajcie z tej metody wszystkie - zapłatą dla mnie będzie każdy Wasz radosny wpis, że nareszcie w Waszym życiu pojawi się wymarzona córeczka :) czasami się zastanawiam, co kiedyś tu Wam napiszę, kiedy dowiem się, że będę miał upragnionego synka...forum wybuchnie z radości.
Z niecierpliwością czekamy na Twój wybuch euforii. Fajerwerki i szampan będą obowiązkowym punktem ;)
 
Ach żeby upragnione dziecko nie pozostawało tylko w strefie marzeń. Aby każdy kto ma takie pragnienie mógł je zrealizować i pczuc się w pełni szczęśliwy.
 
reklama
Kurcze miał być 1 dzien cyklu i coś nie pykło. Byłam pewna że okres się zaczal bo różowo i czerwonawo bylo. Nawet w aplikacji juz zaznaczyłam. A tu od południa cisza. Nic. Sucho. Może jutro się rozkręci.


Metoda na Miska mi się podoba :D
 
Do góry