reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
To zmień na inne, bo mi tez wychodziły kilka dni pod rząd pozytywne a na innych były już negatywy. Nie wiem dlaczego właśnie te z domowego laboratorium tak długo wychodzą pozytywne choć już jest po owu.
 
To moze ten miesiac bedzie nam wszystkim szczesliwy ❤ ja tez jakos wiecej sluzu dzisian mam, od wczoraj delikatnie bola mnie piersi, a prawy sutek az piecze ogolnie nigdy nie mam sutkow, a wczoraj az urosly
 
Zobacz załącznik 897672
Zobaczcie te moje paski.
Az byłam zła na M. że wczoraj nie wyszło nic. Dziś poprawimy, ale raczej jak już mam kremowy śluz to nic z tego nie zrobimy.

Więc pozostaje tamten poniedziałek 10.09

IMG_2512.JPG
 

Załączniki

  • IMG_2512.JPG
    IMG_2512.JPG
    334 KB · Wyświetleń: 748
reklama
@martoosia04 próboj nie wiesz co tam w środku jest . Mój mąz dziś w nocy stwierdził że dolewa stałe a umiarkowanie :) wiece tak mnie dziś mega zaczęło kloc po lewej dosłownie 2 minuty że musiałam się oprzeć o ścianę tylko troszkę wysoko więc pewnie przypadek
 
Do góry