reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Ja specjalnie wysłałam M. po testy owu.

Przyszły dziś suple na kolejny cykl. Gdyby nam się udało w tym, to bede miała nowe nieotwarte OLE, szyszkę chmielu i LR. Beda chętne?
 
Grabcia to mysle ze owu chyba nie moglo byc wtedy bo @ powinna juz przyjsc. A mialas juz do tej pory takie przedluzajace sie cykle? Wydaje mi sie ze albo owu bylo pozniej albo ciaza albo cos nie halo bo ttoszke za dlugo to trwa.
Moze mialas pozno implantacje ?
 
reklama
Grabcia to mysle ze owu chyba nie moglo byc wtedy bo @ powinna juz przyjsc. A mialas juz do tej pory takie przedluzajace sie cykle? Wydaje mi sie ze albo owu bylo pozniej albo ciaza albo cos nie halo bo ttoszke za dlugo to trwa.
Moze mialas pozno implantacje ?
Nie.. Właśnie ostatnio cykle jak w zegarku 30 dni owu zawsze w 17dniu..trs myślę że coś nie tak bo chociaż test by wyszedł cień cienia... Pojawiają się cienie ale na drugi dzień.. Na wczorajszym teście też dziś wyszedł już mam 4 takie testy.. Znalazłam test jeszcze z synka i wyszedł mi też z 2 jaśniejsza kreska tydzień po spodziewanej @ale kreska dobrze widoczna.. Ale nie wierze już w ciążę... Mąż ma nadzieję pojechał kupił testy ale ja ich nie chce robić.. Ta temp mi nie potrzebnie robi nadzieje
 
Do góry