reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
@kredkaczarna głową do góry :) będziemy się obie starać :) damy radę :) @Marzycielka86 do odważnych świat należy próbuj z nami. Jesteśmy z tobą całym <3
@leeleeth np czytalam że idealnie dzięwczynkowe jest kakao :) chciałabym żeby @ przyszła terminowo żeby nie czekać z działaniem ale jeszcze daleko do tego bo temp zamiast w dół poszła w gore
 
Cześć dziewczyny :) postanowiłam do Was dołączyć. Mam już jedną córeczkę a teraz podjęliśmy starania o kolejnego dzidziusia :) planowana miesiączka 15.08, oby nie przyszła :)
 
Witaj Kasia :) trzymam kciuki aby @ sie nie pojawila ✊

No a u mnie jest @ punktualnie jak nigdy :-D ciekawe czy teraz w tym cyklu tez wszystko bedzie na czas :)

Grabcia ja juz nie należę do odwaznych teraz, rozum wola caly czas stop ;)
 
Cześć dziewczyny :) postanowiłam do Was dołączyć. Mam już jedną córeczkę a teraz podjęliśmy starania o kolejnego dzidziusia :) planowana miesiączka 15.08, oby nie przyszła :)
Hej Kasia!:)
Trzymam kciuki za chłopca !!!! U nas 3ci miał być chłopiec ale za 2.5 msc rodzę 3cia core ehhh :) powodzenia i liczę że W KONCU zostanę internetowa mama siusiaka ;)
 
reklama
Do góry